PDA

View Full Version : Нормално ли е?! ( за момичетата )



papii99f
05-20-2013, 08:34
Здравейте! Момиче на 14 години съм и преди 1 започнах да си изправям косата, но само през учебната година (сиреч не и през лятото). Та вече понамалих изправянето, защото всички ми казваха, че много се горяло косата, а моята преса е наистина много силна. В момента, когато се среша, по четката ми остава една топка косми от косата ми, когато си дръпна косата надолу, свалям отново по доста коса. Чувала съм, че в този сезон хората сме като котките - сменяме си косите за през лятото и затова капат, но нещо ме притеснява. Ако някой може да ме посъветва за лекар, при когото да отода, или просто да ми сподели как стоят нещата при него. Благодаря предварително!

ameli
05-20-2013, 17:17
Ползвай разни маски и кристали; също намали горенето.
Косопада може да е от много причини - една от тях е и сезона. Виж дали ще пада още и иди на лекар ако се притесняваш.

ledenakrasota
05-20-2013, 17:19
Нормално е да пада повече коса напролет, но зависи колко е тази твоя "топка" косми.

papii99f
05-21-2013, 21:57
Е не е много, но сякаш е повече от зимата.

pepa97
05-31-2013, 15:52
Разбира се ,че пресата гори косата .. Тази грешка повече никога няма да я направя..не искам на 20 да съм с окапала коса ... та от моето даскало момичетата всеки ден са с изправени коса .. no coment ;x O.o .................нямам думи................ Започвай да ползваш кристали и разни маски , посъветвай се с майка ти :)