PDA

View Full Version : ИМА ЛИ ЛУДИ ГЛАВИ???



nqkoq123
05-20-2013, 08:47
ИМА ЛИ ЛУДИ ГЛАВИ???Споделете тук едни от най-лудите си преживявания!

sunshine :**
05-20-2013, 11:02
Аз съм доста лудичка , правила съм какви ли не щуротии и съм имаla страхотни преживявания :D Ще споделя едно от тях: един ден, след даскало с класа останахме след часовете и рещихме да се забавляваме.Тогава решихме да набутаме едно момче в кофата / най-лудото и ест по негово съгласие- той сам си влезна даже /. След като влезна започна да пее сръбско , циганско , а той ест неможе да пее- затова се дере ли дере ;( , колкото да има смях. през това време останалите си взехме от магазинчето канела и почнахме да се гълтаме с тая гад :D , но то толкова гадно че ем ядем ем пием вода и накрая всички плюем кат камили :D След известно време рещихме да отидем до апартамента на една съученичка / тя ни покани / и като се качихме в трамвая само викове , хората ни се карат ние пищим мятаме си раниците от трамвая , някои си продължаваха да пеят " ... айде циганино изпълни душата ми ...." ;( като стигнахме в тях ко да видим 20-30 фаса от цигари на всекаде , от прозореца се наблудаваха кравите на обеля, котката и си беше свършила работата във всяка стая , дори и в мивката по чиниите , които си седяха там :D беше ужас , а ние всички като се бяхме набутали там иии само хилине / класа ни е 21 човека / :D абе доста простотии сме правили , ама сега няма да ги спомена всички :D