PDA

View Full Version : Котка, която ме буди



Horrificus
05-20-2013, 14:46
Има една гадна котка дето мечи постоянно сяка сутрин от 5 сутринта до към 9 и не може да се спи. Бездомна е. Мислихме със съквартиранта да я гръмнем с въздушната пушка ама изглежда нехуманно. Решихме да я отровим, но не знам от къде да купим отрова за котки. Някакви препоръки?

npp
05-20-2013, 14:56
не си заслужава да мъчиш или убиваш животинчето, но ще ти бъде много по-лесно ако я хванеш и я занесеш на няколко пресечки от вас като я оставиш в двора на някоя кооперация или в мазето на някой жилищен блок

Violenza
05-20-2013, 15:32
Ненормалник. Купи отрова и я изяж.

sicknessprevails
05-20-2013, 15:41
Има една гадна котка дето мечи постоянно сяка сутрин от 5 сутринта до към 9 и не може да се спи. Бездомна е. Мислихме със съквартиранта да я гръмнем с въздушната пушка ама изглежда нехуманно. Решихме да я отровим, но не знам от къде да купим отрова за котки. Някакви препоръки?

Тапи за уши от аптеката до 40 децибела , трябва да заглушат идеално котака ;) цената е маняшка , лев два. Не я трепи щото отскоро арестуват за такава тъпотия ;)

BassDownLow
05-20-2013, 19:29
УмирГай!

Delziec
05-20-2013, 19:31
Тапи за уши от аптеката до 40 децибела , трябва да заглушат идеално котака ;) цената е маняшка , лев два. Не я трепи щото отскоро арестуват за такава тъпотия ;)

тапи за уши и да си направи алармите , така че да го електрезират за да се сабуди .... по скоро вземете котката и я закарайте далече от вашия блок , ако се върне .... вече стана страшно :D

~sweeettt~
05-21-2013, 06:28
Има една гадна котка дето мечи постоянно сяка сутрин от 5 сутринта до към 9 и не може да се спи. Бездомна е. Мислихме със съквартиранта да я гръмнем с въздушната пушка ама изглежда нехуманно. Решихме да я отровим, но не знам от къде да купим отрова за котки. Някакви препоръки?
Ти в ред ли ис??
Това е животно!
Ами, ако и ти пречиш на някой нека и тебе да те отровят!
Занеси я на някой приятел/познат да я гледа!

xoxi
05-21-2013, 07:02
Вас си отровете, много повече хора ще са доволни.
А котето преди това го занесете на друго място или му потърсете дом. Не е толкова трудно да си човек.

shusha
05-21-2013, 07:12
Божее! Да я застреляш не било хуманно , но да я отровиш е !?! Къде е логиката, че нещо я изгубих !

xXxAngerfisTxXx
05-21-2013, 09:24
Има една гадна котка дето мечи постоянно сяка сутрин от 5 сутринта до към 9 и не може да се спи. Бездомна е. Мислихме със съквартиранта да я гръмнем с въздушната пушка ама изглежда нехуманно. Решихме да я отровим, но не знам от къде да купим отрова за котки. Някакви препоръки?
правиш си харакири и нищо няма да чуваш повече... препоръчвам ти го !

Amore-Mio*
05-21-2013, 10:02
Ти нормален ли си?
Това е живо същество - диша, усеща болка, също като теб! Дай, щом ни дразниш, да те отровим и теб! Най-добре го занеси в приют, та да му намерят дом.

JuStElly
05-21-2013, 21:03
Заради такива хора като теб не ми се живее!!!
Как ще убиваш котката, бе малоумник?! Сложи си една хубава дограма и няма да ти мяука ;х
Не мога да повярвам, изглеждало ви нехуманно със въздушна пушка... А ДА Я ОТРОВИШ МНОГО ЛИ Е ХУМАННО ?!

Goddess
05-21-2013, 22:41
Гръмни се ти и никой никога повече няма да те буди. :)

smilelady
05-22-2013, 14:18
obvious troll is obvious

HaterPsychopath.
05-22-2013, 14:40
Ти добре ли си!? Как ще тровиш котка?
Котката просто се е разгонила, затова мяучи.
След време ще спре. (предполагам)

Horrificus
05-22-2013, 18:22
Вие сте мега бавни всичките бе - милиони хора умират секи ден от мизерия и глад, ама котката да спасим. Вече пробвахме да я местим (очевидно) и тя се връща в нашия двор. Как да сложа нова дограма като съм на квартира? Или да обзавеждам всяка квартира, в която дойда? Кво да направя, че се е разгонила - ми аз като не мога да спа, как да продължавам да уча и да бъда пълноценен граджданин след като завърша?
Много по хуманно е с отрова, защото котката няма да я боли, ами просто ще заспи и няма да се събуди.
Пък на тия дето ми казвате, че е по-добре две човешки същества да умрат, отколкото една котка - вие трябва да се застреляте.

.Wonder
05-22-2013, 18:41
Пробвал ли си да и хвърлиш нещо за ядене ?
Не звучи като най-блестящата идея, но пък кой знае, може да проработи :D

tori
05-22-2013, 19:07
Храна някаква? И може като излизате извън града, да я заведете на зелено училище. Чак убийство е кофти, наистина, но хората горе го изкараха сякаш е избил 1754186 човека без причина. Айде, много природозащитници се заредихте. Има компромисни варианти, не е нужно да се храните като каруцари за една котка.

monster22
05-22-2013, 19:11
Толкова ли е трудно да я нахраниш ? А и котки много мяукат пролетта, ще потърпиш 1 седмица и ще спре. Това е живо същество което заслужава да живее колкото и ти, даже бих казал повече. А това с отровата ако си мислиш че е хуманно значи си болен изрод. Ако я отровиш пожелавам всичко най-лошо на теб и цялото ти семейство, боклук.

looney tunes
05-22-2013, 19:15
Като видях тема за котета си помислих, че си от Пловдив, ама те пък тука котенцата са ни много възпитани и не правят такива мръсотии, освен в размножителния период. Ама ако продължава много и наистина всяка сутрин те буди 1 котка по-малко няма да е голяма загуба.... Не че нещо, обичам животните,но....

tori
05-22-2013, 19:35
Айде да нахраним човека дето се чуди как да се отърве от котката дето го буди. А защо не се солим за това, че заради нас всяка година биват избивани хиляди малки, бели зайчета, агънца, рибки, овчички, прасченца и общо взето всичко, което ядем? Или пък горките норки, които биват избивани за палта? Или кожата на прасенца за обувки, за да ви е топло на краченцата? Против съм избиването на животни, даже МНОГО против, но изкарвате нещата така, сякаш не знам си кво е станало. Ебати филмите. Нека не предаваме морал точно на тая тема, щото не сме по-малко виновни пък и това е само изказване, не е стъпил отгоре на котето, не го е целил с камъчки и така нататък.

RedArmy
05-23-2013, 16:23
Дано котката ти извади очите, изрод

ch0c0late44
05-23-2013, 16:56
Пробвал ли си да и хвърлиш нещо за ядене ?
Не звучи като най-блестящата идея, но пък кой знае, може да проработи :D

Котката е разгонена,за каква храна бълнувате пък вие.А и както виждам автора е по-навит да я убива,отколкото да я храни.
Horrificus от колко време мяука?Няма да продължи вечно,по принцип е не повече от 1 седмица разгонването,при уличните може и да е малко повече,не знам.

TrollFaace
05-23-2013, 17:08
Убийте я с камъни преди да е родила малки !

shusha
05-23-2013, 17:41
Айде да нахраним човека дето се чуди как да се отърве от котката дето го буди. А защо не се солим за това, че заради нас всяка година биват избивани хиляди малки, бели зайчета, агънца, рибки, овчички, прасченца и общо взето всичко, което ядем? Или пък горките норки, които биват избивани за палта? Или кожата на прасенца за обувки, за да ви е топло на краченцата? Против съм избиването на животни, даже МНОГО против, но изкарвате нещата така, сякаш не знам си кво е станало. Ебати филмите. Нека не предаваме морал точно на тая тема, щото не сме по-малко виновни пък и това е само изказване, не е стъпил отгоре на котето, не го е целил с камъчки и така нататък.

Прав си, но не свагай всички под общ знаменател. Има разлика между това да си купиш месо от магазина и да я убиеш ти собственоръчно, защото ти пречи. А, на автора да кажа, че си има закони за защита на животните.

tori
05-23-2013, 17:56
Прав си, но не свагай всички под общ знаменател. Има разлика между това да си купиш месо от магазина и да я убиеш ти собственоръчно, защото ти пречи. А, на автора да кажа, че си има закони за защита на животните.
Точно в първия си пост съм написала, че НЯМА защо да я убива тая котка, може просто да я занесе някъде извън града и толкова. Има разлика, мда, но цялата тема се завъртя около това, че автора е в афект и се е изразил по особено жесток начин, а заради едно изказване не е нужно чак да казват, че трябвало горката драгоценна котанка да живее, а той - да пукне. Едва ли не котката заслужава да живее повече от двете момчета. Айде, не. ВСЯКО живо същество носи душичка, заслужава да живее и ние не сме хората дето да казват кой кво заслужава и какво - не.

scrooper
05-23-2013, 17:57
Занеси я на БАН, там правят експерименти с животни... Ох, човече, не знаеш каква карма ще си навлечеш.

JuStElly
05-27-2013, 00:06
Айде да нахраним човека дето се чуди как да се отърве от котката дето го буди. А защо не се солим за това, че заради нас всяка година биват избивани хиляди малки, бели зайчета, агънца, рибки, овчички, прасченца и общо взето всичко, което ядем? Или пък горките норки, които биват избивани за палта? Или кожата на прасенца за обувки, за да ви е топло на краченцата? Против съм избиването на животни, даже МНОГО против, но изкарвате нещата така, сякаш не знам си кво е станало. Ебати филмите. Нека не предаваме морал точно на тая тема, щото не сме по-малко виновни пък и това е само изказване, не е стъпил отгоре на котето, не го е целил с камъчки и така нататък.

Айде започни да говориш за себе си, а?! Нито ям месо, нито нося естествена кожа, твърдо съм против това!!! Дори козметиката си проучвам, за да не е използвана върху животни, а тоя мизерник ще убива котката, защото лигльото не може да заспи на малко шум. Не вярвам чак пък толкова силно да мяука тая котка, че да пречи толкова. Заради такива тъпанари света е на такова положение, котката има право да живее, точно колкото и вие.. Даже, ако говорим за идиоти (без извинение) като автора, котката има по - голямо право на живот от него! Има си закони, вземете да прочетете малко и да се запознаете и тогава ми убивайте котки с отрови и въздушни пушки и ми говорете кое е хуманно!!! Хората правят организации и хвърлят луди пари, за да опазят животните, а такива като вас ги избиват, защото мяукали... Тва е котка, какво искаш да прави?!

tori
05-27-2013, 04:23
Айде...
Кой е казал да я убива? Казах, че го изядохте за едното изказване. Може да я занесат извън града, повторих го, даже май и потретвам вече. И в двата варианта има твърде много глупости изписани. Автора можеше и сам да се досети, не е далеч от ума. Повечето тук обаче не се сещат, че ако лекарствата не бяха изпробвани над животни, е трябвало да е върху хора или пък се правят на особено големи защитници, а недомислят леко какви глупости дрйнкат.

JuStElly
05-27-2013, 16:32
С едната разлика, че на хората им се плаща да изпробват лекарствата върху тях, а и никой не ги кара насила. Животните нямат избор.

BlackWings
05-31-2013, 11:24
Въпросът е принципен , и не е в конкретната котка и конкретната случка. И дори не е "природозащитнически" въпрос , както някой се опита ехидно да подметне. Не можем да затриваме , убиваме , премахваме от лицето на земята всяко нещо , което ни причинява и най-малкия дискомфорт. Ще убиеш тази , ами няма ли после друга котка да дойде? Ами бебето на съседите? И то ако започне да ти пречи на свещената почивка на пълноценен гражданин?

Човек живее в една социална среда с много други същества , и ако си мислиш , че ти си коронован като по-висш , и твоите комфорт и време са по-важни от всичко , значи си егати себичното същество. Никога няма да можеш да изтрепеш всичко , което ти пречи. Извади си поука. Спортувай , слушай музика , насочи си вниманието към нещо положително , вместо да се чудиш кое как да убиеш. По-здравословно е. Котката ще се махне сама.

ameli
05-31-2013, 14:18
Не вярвам чак пък толкова силно да мяука тая котка, че да пречи толкова.

Мацко, живея на 6 етаж и спя като пън, ама мога да ти гарантирам, че са ме будили разни разгонени котки или пък малките им, които даже не знам за какво са се размяукали посред нощите.
Вярно е, че не е хуманно да я убива, но пък и ти не си права като си мислиш, че знаеш какво му е на човека. ;)

marin_9867
06-02-2013, 20:23
JuStElly като обичаш толкова животното отиди ти да го прибереш или да му направиш кефа на котето и да не е разгонено вече е пък имало животното повече право от него да живее, да защо не вземеш ти да се гръмнеш и теб никой да не те дразни повече и да се отървеш от мъките който полагаш за твоя живот, а ?

SunT
06-03-2013, 09:32
И през дограмата ти ли се чува? Миналата година и при мен беше някакъв ад, в 3 през нощта, в най-голямата жега, трябваше да ставам да си затварям прозореца цял месец -.-

scrooper
06-03-2013, 11:12
Въпросът е принципен , и не е в конкретната котка и конкретната случка. И дори не е "природозащитнически" въпрос , както някой се опита ехидно да подметне. Не можем да затриваме , убиваме , премахваме от лицето на земята всяко нещо , което ни причинява и най-малкия дискомфорт. Ще убиеш тази , ами няма ли после друга котка да дойде? Ами бебето на съседите? И то ако започне да ти пречи на свещената почивка на пълноценен гражданин?

Човек живее в една социална среда с много други същества , и ако си мислиш , че ти си коронован като по-висш , и твоите комфорт и време са по-важни от всичко , значи си егати себичното същество. Никога няма да можеш да изтрепеш всичко , което ти пречи. Извади си поука. Спортувай , слушай музика , насочи си вниманието към нещо положително , вместо да се чудиш кое как да убиеш. По-здравословно е. Котката ще се махне сама.

Най-доброто мнение!

Снощи под блока една котка се беше размяукала до небето. По едно време някой просто я замери с чехъл и явно е имало ефект, защото всичко утихна.

eclipse06
06-07-2013, 07:14
И на следващата нощ като ти дойде друга котка в двора и нея ли ще отровиш? И така всяка следваща? Вземи си приспивателни, ако трябва, или както казаха - тапи за уши, но не, по-лесно е да се "оттървеш" от причината и то по най-зверския начин, отнемайки живота на едно нищо не осъзнаващо същество, което нека да те сюрпризирам - не те дразни нарочно.. то не разбира! Отношението ти към животните е показателно как в България не е възпитавано елементарно търпение към тези същества, а само дебелоок садизъм и неоснователна агресия.. И казвам неоснователна, защото това, че видиш ли котката ти пречи да спиш, не ти дава право да отнемаш живота й. Това е временно решение, защото утре нещо друго ще ти пречи. Бъди разумно същество и намери логично решение, а не да се водиш от всяка първосигнална подбуда. Нали претендираш, че разликата между теб и тази котка е огромна? Аз не виждам да доказваш, че използваш човешкия си разум..

mimito1988
02-03-2014, 10:05
Убихте ли вече котката или да ви давам съвети от личен опит как да се справяте с тези гадове?

LadyDi
02-03-2014, 10:46
Убихте ли вече котката или да ви давам съвети от личен опит как да се справяте с тези гадове?

посмей и лично ще те издиря