PDA

View Full Version : Нормално ли е представителите от женски пол да флиртуват с други, докато са обвързани



Uzerneim
05-20-2013, 14:54
Моето момиче много често обича да пуска леки шеги (понякога не толкова леки) и да флиртува така на игра, колкото да е един път и нищо повече с други момчета. Също така обича и да флиртуват с нея без значение, дали аз присъствам или не. Много ме нервират тези работи. Казвал съм й, че не ми е приятно, но като й мине от това, че съм й се карал и се разлигави - пак почва същата история. Аз никога не бих допуснал момиче да флиртува с мен при условие, че съм във връзка, пък какво остава флирт...
Вече почнах да ги приемам тези неща за нормални. Тя така ми каза, че е било на шега. Дразня се, но ми минава. Не мога да я зарежа, защото я обичам. Адски много.
Да й правя ли намеци, че искам да спре (до сега съм бил директен), да почна ли и аз да флиртувам така, за да види какво ми е или просто да не й обръщам внимание?

Още нещо: Заради безгрижния си живот, приятелката ми има малко опит и не е изпитала повечето неща на свой гръб. И двамата не сме имали партньори до сега.

granger
05-20-2013, 15:06
Всеки обича шегите и вниманието,докато те са безобидни не виждам нищо лошо. Приятеля ми го е правил пред мен, не ми е ставала обидно или тъпо,просто си знам,че го прави за спорта.Така че - не си го слагай.

DarkTemplar
05-20-2013, 15:07
не знам колко е нормално, но много момичета/жени (неусетно) го правят. обяснявам си го с вродената жажда за внимание на повечето представителки на нежния пол.


Още нещо: Заради безгрижния си живот, приятелката ми има малко опит и не е изпитала повечето неща на свой гръб. И двамата не сме имали партньори до сега.
това е нещо важно. просто не е свикнала да се съобразява с друг, освен със себе си. това се развива с времето и задълбочаването на връзката. разбира се е нужно и самата тя да има желание това да се случи.

PainMonopoly
05-20-2013, 15:07
Изключително нагло е от нейна страна да го прави в твое присъствие и не смятам, че трябва да го толерираш.

Chacho
05-20-2013, 15:20
Брато, ще трябва да направиш избор и да носиш отговорност за него. Можеш да си траеш, може и да се обадиш. Ние не знаем колко те дразни и колко можеш да изтърпиш. Нито знаем приятелката ти колко е зряла, за да знаем как ще реагира.

Би трябвало да можете да си разяснявате въпросите във връзката, без споровете да застрашават взаимоотношенията между вас.

Violenza
05-20-2013, 15:26
това е нещо важно. просто не е свикнала да се съобразява с друг, освен със себе си.
Да.
Но след като теб те дразни, настоявай да престане.

Като цяло флирт е много разтегливо понятие. Толерирам безобидните закачки, няма как без тях, но целенасоченият флирт е друго нещо.
Бившият обичаше да се закача от време на време. Казвах му, че ме дразни, той ми се обясняваше, че нямало нищо лошо, така бил свикнал. Е, една вечер в една дискотека му показах с един друг какво значи флирт и да видиш оттогава как се научи да се съобразява.

Uzerneim
05-20-2013, 15:33
Да.
Но след като теб те дразни, настоявай да престане.

Като цяло флирт е много разтегливо понятие. Толерирам безобидните закачки, няма как без тях, но целенасоченият флирт е друго нещо.
Бившият обичаше да се закача от време на време. Казвах му, че ме дразни, той ми се обясняваше, че нямало нищо лошо, така бил свикнал. Е, една вечер в една дискотека му показах с един друг какво значи флирт и да видиш оттогава как се научи да се съобразява.

Безобидни са, това е ясно. Дразнят ме и това не мога да променя, но повечето хора не знаят какво е докато не го изпитат на свой гръб.

anonymous708973
05-20-2013, 15:35
Я обясни какво значи флирт по твоите представи.

Uzerneim
05-20-2013, 16:38
Я обясни какво значи флирт по твоите представи.

Не можеш да получаваш лични, изтрий няколко :D

anonymous708973
05-20-2013, 16:40
давай.

Stan4o123
05-20-2013, 17:20
Не че е ненормално,взимайки предвид в какво общество живеем - всичко се смята за нормално и излизаш какъв ли не,опитвайки се да дефинираш "нормалното",всеки си флиртува,но да го прави пред теб е меко казано грозно - обясни й,че това те дразни и ако можеш флиртувай и ти с някоя пред нея да й покажеш за какво иде реч,самото послание зад флирта го прави табу,особено пред теб :).Успех.

sicknessprevails
05-20-2013, 17:43
Моето момиче много често обича да пуска леки шеги (понякога не толкова леки) и да флиртува така на игра, колкото да е един път и нищо повече с други момчета. Също така обича и да флиртуват с нея без значение, дали аз присъствам или не. Много ме нервират тези работи. Казвал съм й, че не ми е приятно, но като й мине от това, че съм й се карал и се разлигави - пак почва същата история. Аз никога не бих допуснал момиче да флиртува с мен при условие, че съм във връзка, пък какво остава флирт...
Вече почнах да ги приемам тези неща за нормални. Тя така ми каза, че е било на шега. Дразня се, но ми минава. Не мога да я зарежа, защото я обичам. Адски много.
Да й правя ли намеци, че искам да спре (до сега съм бил директен), да почна ли и аз да флиртувам така, за да види какво ми е или просто да не й обръщам внимание?

Още нещо: Заради безгрижния си живот, приятелката ми има малко опит и не е изпитала повечето неща на свой гръб. И двамата не сме имали партньори до сега.

Жените трябва да флиртуват да има заигравка , пък и да държат тренинг , кефи ме когато обвързани жени ми пускат закачливи намеци ;)

Uzerneim
05-20-2013, 17:46
Жените трябва да флиртуват да има заигравка , пък и да държат тренинг , кефи ме когато обвързани жени ми пускат закачливи намеци ;)

Теб те кефи, мен ме отвръщава.

sicknessprevails
05-20-2013, 17:48
Ми намери си моняхиня , пробай в роженския или рилския манастир ;) Кажи ако намериш и на мен ;) Ама да е девствена чу ли ?

anonymous708973
05-20-2013, 18:12
Жените трябва да флиртуват да има заигравка , пък и да държат тренинг , кефи ме когато обвързани жени ми пускат закачливи намеци ;)

Когато те кефи как твоята пусна на друг намеци, тогава говори.

sicknessprevails
05-20-2013, 18:16
Ше трябва да те разочаровам , аз зарибявам само заети ;) И не се задържам дълго на едно място

fenastz
05-20-2013, 18:17
Не. Откъде-накъде някаква разглезена пикла ще те разиграва?! Или прави същото, или я зарежи. Другия вариант е да станеш чехълче.

Uzerneim
05-20-2013, 18:19
Когато те кефи как твоята пусна на друг намеци, тогава говори.

Трол е, не се занимавай. Това му е нов акаунт понеже го баннаха.

ledenakrasota
05-20-2013, 18:22
Аз съм като нея, но пред гажИ никога не съм го правила, нито ще го направя. Знам колко е кофти. Да го правя нарочно ми се струва детинско, ако нямам причина при това. Не се смята за уместно по принцип. Не само прави впечатление на теб, но и на околните, при това не добро. :)
А колкото до лигнята. Не съм обвързана, срещу мен има забавен човек и си флиртувам без да ми пука. Някой може да остане с погрешно впечатление, но си е негов проблем. :)

anonymous708973
05-20-2013, 18:22
Ше трябва да те разочаровам , аз зарибявам само заети ;) И не се задържам дълго на едно място

Най-вървежният, разбираш ли. Хах.

sicknessprevails
05-20-2013, 18:26
Най-вървежният, разбираш ли. Хах.

Така ли се нарича вече вървежен ли ? По скоро бих се определил като практичен ;)

Uzerneim
05-20-2013, 18:29
Аз съм като нея, но пред гажИ никога не съм го правила, нито ще го направя. Знам колко е кофти. Да го правя нарочно ми се струва детинско, ако нямам причина при това. Не се смята за уместно по принцип. Не само прави впечатление на теб, но и на околните, при това не добро. :)
А колкото до лигнята. Не съм обвързана, срещу мен има забавен човек и си флиртувам без да ми пука. Някой може да остане с погрешно впечатление, но си е негов проблем. :)

Като човек не е обвързан смятам, че няма абсолютно никакъв проблем. Едва ли някой би останал с лошо впечатление :D

ledenakrasota
05-20-2013, 18:31
Като човек не е обвързан смятам, че няма абсолютно никакъв проблем. Едва ли някой би останал с лошо впечатление :D

Хора всякакви! :D

sneering
05-20-2013, 19:28
Те филма на момичетата е ясен,да имат приятел-гадже,които да им слуша драматизма в историите за на баба им кръвното налягане и отделно още други,които да им правят комплименти и да се закачат с тях.Демек искат хем да са обвързани,само че да живеят като необвързани.
Да ама не,не може от всичко по-малко,няма такъв филм.Пича който толерира такова поведение на приятелката си или е безхарактерен мухльо,дето се страхува да не я изгуби или е абсолютен идиот.

Uzerneim
05-20-2013, 19:35
Те филма на момичетата е ясен,да имат приятел-гадже,които да им слуша драматизма в историите за на баба им кръвното налягане и отделно още други,които да им правят комплименти и да се закачат с тях.Демек искат хем да са обвързани,само че да живеят като необвързани.
Да ама не,не може от всичко по-малко,няма такъв филм.Пича който толерира такова поведение на приятелката си или е безхарактерен мухльо,дето се страхува да не я изгуби или е абсолютен идиот.

Определено се страхувам да не я изгубя :D Като човек е влюбен губи характер и се променя, забелязах го това. Вече я няма твърдата ми дума, нервя си се ама се учим от грешките си.

LadyDi
05-20-2013, 19:41
Като цяло флирт е много разтегливо понятие. Толерирам безобидните закачки, няма как без тях, но целенасоченият флирт е друго нещо.
Именно.
Аз съм флиртаджийка по природа, рибите са си такива. Усмихвам се, закачам се, правя комплименти, обичам и на мен да ми правят. Но когато закачката придобие форма на намек, тегля чертата. Освен това си знам положението и не желая да поставям в конфузна ситуация нито човека отсреща, нито човека до мен.
Сам трябва да прецениш къде е границата. Всичко, което те кара да се чувстваш неудобно, е отвъд нея.

sneering
05-20-2013, 19:42
Определено се страхувам да не я изгубя :D Като човек е влюбен губи характер и се променя, забелязах го това. Вече я няма твърдата ми дума, нервя си се ама се учим от грешките си.

Ролите се менят много бързо,така че може и да дойде етап в който тя да дойде на твое место и да се страхува за теб,както ти за нея.Така че прави си паса,не бъркай и чакай своя час :D

r0073x
05-20-2013, 21:05
Като е небовързана, ако иска, може и челна стойка да направи. Ама е тъпо, обвързано момиче/момче да флиртува. Или е attention whore, или направо си проси ебането. И двете са кофти изпълнение и не бих толерирал подобно момиче... Връзката е отговорност към другия, а не просто извличане на някакви изгоди от него/нея

fUcKsMiLe
05-21-2013, 08:12
Защо не вземете да си поговорите за това?
Един дълъг, скучен, но пък разговор, който може да ви помогне за връзката.
И аз мразя такива неща. Даже леко да е, тя е заета. Има малко или много отговорност към теб.
Не просто като гадже, а като човек, на който можеш да разчиташ. Щом това не може да ти покаже, то какво остава за друго.
Не знам как, колко и откога продължава, но щом прави това пред теб, то според мен тя не те заслужава.

Или си поговорете или и покажи, че и на нея може да и е гадно.
Ако пробваш второто и няма ефект, препоръчвам да се разделите. Според мен това няма смисъл.
Безобидното флиртуване може да се превърне в целувки, секс и в общи линии - изневяра.

FuCKkK13
05-21-2013, 10:15
1во - флирт ?! - обясни ми какво за теб значи флирт .. щото безобидни закачки ( ЗАКАЧКИ) са просто ей така и не би трябвало да те дразнят ( все пак всеки си има приятели и се закача малко или много с тях) ,но целенасочен флирт,с действия повече от позволеното,когато си във връзка е друго и не бих го позволила ( пак зависи къде за вас е границата на позволеното,но предполагам ме разбра)
сядате да говорите и и казваш ясно,че това те дразни ( ясно - не да и се караш,ама не и да и обясняваш заобиколно и тя да се чуди 20мин. какво искаш да и кажеш) ... говорите до тогава,докато не стигнете до консенсус + и ДВАМАТА да сте доволни ( и внимавай как говориш щото ако и кажеш примерно '' ми дразни ме ама не е болка за умиране'' повярвай ми няма да спре и даже ти ще излезнеш виновния и няма да имаш право да кажеш после нещо против това)

Niakoitam
05-21-2013, 10:39
Моето момиче много често обича да пуска леки шеги (понякога не толкова леки) и да флиртува така на игра, колкото да е един път и нищо повече с други момчета. Също така обича и да флиртуват с нея без значение, дали аз присъствам или не. Много ме нервират тези работи. Казвал съм й, че не ми е приятно, но като й мине от това, че съм й се карал и се разлигави - пак почва същата история. Аз никога не бих допуснал момиче да флиртува с мен при условие, че съм във връзка, пък какво остава флирт...
Вече почнах да ги приемам тези неща за нормални. Тя така ми каза, че е било на шега. Дразня се, но ми минава. Не мога да я зарежа, защото я обичам. Адски много.
Да й правя ли намеци, че искам да спре (до сега съм бил директен), да почна ли и аз да флиртувам така, за да види какво ми е или просто да не й обръщам внимание?

Още нещо: Заради безгрижния си живот, приятелката ми има малко опит и не е изпитала повечето неща на свой гръб. И двамата не сме имали партньори до сега.

Не се карай с нея и не се разправяй.Така само ще излезнеш лошият. Не и забранявай,защото забраненият плод е най-сладък. Просто забрави, че ти пука и някакси се оттърси от усещането,че може да я загубиш.Напротив.И това,че не би допуснал да флиртува момиче с теб и ти да флиртуваш с момиче,когато си във връзка е правилно,но в случая е грешка.Покажи и обратната страна на монетата.Нека сама види това,което и казваш през своите очи.И не се притеснвай, ако държи на теб определено ще го види.Ако на нея не и е проблем,защо пък и на теб да ти е проблем.Разбира се не се и самозабравяй,че чак до изневяра да стигнеш.Може и просто от опита да е.Дай и го :)

Amore-Mio*
05-21-2013, 13:06
Зависи какво значи за теб понятието "флирт", какви сте по характери, най-вече тя. По принцип не си падам по флиртове, когато съм обвързана и нещата са си идеални - просто някак, го приемам като предателство от моя страна. Но пък няма как да се отрече, че обичаме да усещаме това, че сме желание и като цяло внимание от мъжката част. Хубаво си е, приятно си е. И ми става хубаво, когато примерно на някой погледът му се задържа върху мен, усмихва ми се, прави ми комплименти. Та, така, де. От коментара ми по-скоро излиза, че съм 50 на 50. Но със сигурност, всичко си има граници и тя трябва да се съобразява с тях. Неуважително е, гадно е да го прави пред теб - с ясни думи и действия. Така, че седни и хубаво си поговори с нея.

analgin
05-22-2013, 19:45
Щом не ти е приятно , не мисля ,че трябва да се принуждаваш да търпиш подобно поведение .Не става въпрос да бъдеш й забраняваш да говори с мъже или нещо такова , но да флиртува с други и то в твое присъствие е грозно и най-важното неуважително спрямо теб . Любовта ти към нея може да те променя и това , че правиш всякакви компромиси за да не я загубиш много ще ти навреди , просто и тя ще усети този страх и ще се държи както си иска без да се съобразява особено с чувствата и желанията ти . Поговори с нея директно и бъди сериозен докато не започне и тя да ти говори сериозно и да осъзнава ,че наистина действията й нараняват чувствата и достойнството ти . Според мен е изключително глупаво да й отмъщаваш и да падаш на такова ниво за да я караш да ревнува , детско и безсмислено е .

Uzerneim
05-22-2013, 19:56
Щом не ти е приятно , не мисля ,че трябва да се принуждаваш да търпиш подобно поведение .Не става въпрос да бъдеш й забраняваш да говори с мъже или нещо такова , но да флиртува с други и то в твое присъствие е грозно и най-важното неуважително спрямо теб . Любовта ти към нея може да те променя и това , че правиш всякакви компромиси за да не я загубиш много ще ти навреди , просто и тя ще усети този страх и ще се държи както си иска без да се съобразява особено с чувствата и желанията ти . Поговори с нея директно и бъди сериозен докато не започне и тя да ти говори сериозно и да осъзнава ,че наистина действията й нараняват чувствата и достойнството ти . Според мен е изключително глупаво да й отмъщаваш и да падаш на такова ниво за да я караш да ревнува , детско и безсмислено е .

Така е, но има някои хора които трябва да научат тези уроци главно от практика.

psychopath
05-22-2013, 21:31
В такива моменти не съм особено толерантен и избивам комплекси, после има ред сълзи, ред сополи...ама не се повтаря. :D

pifiella
05-23-2013, 18:44
Ми за мен не е нормално,ама аз съм моногамна и с морал...

SpiritInBlack
05-23-2013, 21:35
По мои наблюдения 99 % от момичетата са евтини мастии , особено в България. Радва ги мъжкото внимание , особено ако го харесат , оттам нататък всичко зависи колко ти е добър подходът. И друг безспорен факт , курвите предпочитат да са n-тата на някой алфа , отколкото единствената на някой бета.

fenkaaa
05-23-2013, 22:22
Едно е да си мълчиш и тя да го прави,друго е да казваш,че не ти е приятно и въпреки това да продължава.Мое мнение.

marilyn
05-24-2013, 13:25
Не разбрах какво автора има предвид под флирт. Щото като идем някъде с приятелите на гаджето ми иии аз танцувам и с тях и тн. и това е нормално.. ама са да се свалям с други.. не, мерси.

ShtrudeL
05-24-2013, 14:32
Не, не е нормално.
Но е световен факт, че много хора го правят.
Мен ме дразни/обижда/натъжава/отдалечава. Много.

ShtrudeL
05-24-2013, 14:34
По мои наблюдения 99 % от момичетата са евтини мастии , особено в България. Радва ги мъжкото внимание , особено ако го харесат , оттам нататък всичко зависи колко ти е добър подходът. И друг безспорен факт , курвите предпочитат да са n-тата на някой алфа , отколкото единствената на някой бета.

мноЛ си зле
(мое и на 99% от момичетата във форума мнение)

ledenakrasota
05-24-2013, 14:46
По мои наблюдения 99 % от момичетата са евтини мастии , особено в България. Радва ги мъжкото внимание , особено ако го харесат , оттам нататък всичко зависи колко ти е добър подходът. И друг безспорен факт , курвите предпочитат да са n-тата на някой алфа , отколкото единствената на някой бета.

Обиждаш ни! Важното е да има голяма палка! Само това е важно! [-(

Uzerneim
05-24-2013, 19:29
Баба ми ми разказа, как почти не са се целували с дядо ми докато не се оженили. Само си излизали и си говорели с часове. Исках просто да споделя ^^

Щърдел (звучи ми като обратното на Blitz), много хора са на мнение, че са морални, психически здрави, не биха изневерили никому. Но ние се променяме драстично според настроението си, малко или много.
Представи си, гаджето ти отива някъде за 2 дена. Върнал се вече, той е друг човек и не е на мястото си по някаква причина. Някой му е казал, че му изневеряваш, и е предоставил твърдо, но фалшиво доказателство. Но ти това не го знаеш. Карате се, той те наранява с думи и не иска да ти говори повече. Скарана си с родителите си по този случай също, защото те сега те мислят за долна и не ти говорят също. Всичко те дразни, ядосана си, депресирана си, прецакана си.
Семето тъга, посадено дни преди тази нощ, сега ще пусне своите корени, а неговият плод ще е поуката. Ти ще му се отдадеш, защото си слаба. Била си силна преди дни, но сега си пречупена. Тъй като не е ставало отдавна, неподготвена си ти. Щита ти е почти на трески, меча ти... дори не знаеш къде е. Всичко, което ти е останало, е вече студеното легло и няколко шишета здрав алкохол, които незнайно как са се озовали там. Мъката не ти понася, давиш се в поредната чаша.
Като отрова, минават ти мисли за бившия и всички добри моменти с него, същевременно всички лоши такива с твоя сегашен приятел, който ти заби нож и ти се изплю в лицето поради собствената си параноя. Вониш на спирт. На вратата ти чука грях. Поглеждаш, това е твоят бивш. Изглежда успял, с много по-добра и... секси фигура. Двоумиш се, но размития ти мозък отдвна не мисли трезво. Отваряш му, той в сълзи ти се извинява за всичко което е сторил. Думите му те разкъсват, действията му те възбуждат. Солените ти сълзи пълзещи по клепачите ти като твои приятели са всъщност твоя враг. Те пречупват облика на бившия ти, а през тях... той толкова прилича на твоя сегашен приятел.
Всичко е като сън, той слага твоята отпусната ръка върху неговите ясно проявени плочки през прилепланата тениска. Сякаш змия те хапе по ръката, но ти харесва. Тръгва да те целува по шията, докато не отмества парализиращия си поглед от твоите красиви очи, червени като рози от усиленото им търкане от твоя страна.

Въпросът ми тук е, с кого би се събидила на сутринта? Едва ли ще е с плюшеното ти мече.