PDA

View Full Version : згавах маклу ъз бецесп ас



Canis_Dirus
05-20-2013, 19:37
http://confitdent.com/wp-content/uploads/2013/05/protein-shake-gif.gif


ФОСТАТА Ковриииии

И ханбаоли ФГАСЯГАТА!



Тренирайте, че иначе ще приличате на Юлката.

Uzerneim
05-20-2013, 19:56
Ханбаолите са лошо нещо, на мен само трицепс ми трябва сега и в ръцете ще съм звяр.

feikk
05-20-2013, 20:05
:lol:
дирусман

Canis_Dirus
05-20-2013, 20:10
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/971814_154481994732242_1111245401_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/576026_4344946273459_1397381629_n.jpg

yakuza_
05-20-2013, 20:17
ас полсвам само синтол ;/

Fisherman
05-20-2013, 21:58
много се смях

Supermassive____
05-20-2013, 22:05
Ужас! http://www.youtube.com/watch?v=SptG0lLcKpM

yakuza_
05-20-2013, 22:11
Е то това е от синтол :(

Supermassive____
05-21-2013, 01:28
Истината за Синтола. На който му е интересно да чете.

Все по - голям брой културисти си мислят, че Синтол е краткият път към успеха. Забиваш игла, пълна с този маслен разтвор в мускула, изпразваш я вътре и твоята 40 - сантиметрова ръка става 45. Синтолът се продава в САЩ като козметично олио, затова то не е преследвано от закона и се продава легално в аптеките. Никъде в упътването не пише, че той се инжектира в мускула. Тази информация се разпространява от ухо на ухо.
Създателят на Синтола е Кристъфър Кларк – 44 - годишен, роден и израсъл в Германия, макар че родителите му са американци. Кларк е културист, който съобщава, че е използвал собственото си тяло като опитно морско свинче, за да създаде продукта. Той няма медицинско образование и някакви научни степени, но е написал няколко книги изключително за стероидите .
Ще ви представим едно интервю с него.

Кога създадохте Синтола?
-Около 1994 година. Преди това бе познат италианският препарат Esiclene, който при мен даде добри резултати. Аз желаех да увелича ефекта от него. Отне ми известно време да намеря течно масло, което не е биологично активно, не създава възпалителна реакция в организма и не го уврежда.
Какво има вътре?
- Не мога да ви съобщя оригиналната рецепта.Съществуват твърде много фалшификати на продукта, които излагат хората на опасност. Не можеш да инжектираш всичко в мускула. Ако вземеш някакво масло, например сусамово, ще се получи грозна подутина, която може да се инфектира. Това е опасно. Аз съм го правил и имах неприятни инфекции в ръцете, прасците.
Вашият продукт безопасен ли е ?
- Не съществува опасност при правилното инжектиране на олиото в мускула. То не е биологично активно. Аз не съм учен, но хиляди хора са тествали и не са съобщили за странични ефекти.
Препаратът законен ли е ?
- В началото имахме един вариант с тестостерон , добавен като стимулатор на растежа. Сега повече не го поставяме, така че вътре в Синтола няма нелегални субстанции.
На вас оказван ли ви е натиск от страна на спортни организации и от закона?
- Не. Единствените проблеми, които съм имал, са свързани с това, че продуктът се продава добре и другите се опитват да го копират.
Дали олиото влиза в мускулните фибри, или се разполага между тях?
- Ние не сме правили никакви проучвания в тази насока. Предполагам, че то влиза между мускулните фибри. Трябва да бъде някъде там. Нека да кажем, че вие сте го използвали три месеца и сте покачили 3.5 см, и спирате да тренирате. Когато се завърнете отново към тренировки и направите само няколко тренировки, то ръцете ви ще си възвърнат същия размер, както преди да спрете да тренирате. Така, че Синтолът остава някъде там.
В кои мускулни групи може да се инжектира Синтол?
- Рамене, трицепс и бицепс - малките мускулни групи. Той не е ефективен за големи мускули като гърдите и гърба. Също така моят съвет към хората е да не го използват за прасци, защото е твърде болезнено.
Колко дълго остава в мускула?
- Ако се използва правилно, Синтолът може да остане в мускула от три до пет години. Аз все още имам в мускулите си от преди три години. Но първо трябва да видите дали организмът ви го приема. Понякога се случва организмът ви да отхвърли Синтола и тогава той се изчиства за три до четири дни.
Има ли непоносимост към Синтола?
- Да, при някои хора се наблюдава такава. Кожата се набръчква, все едно сте стояли дълго време в банята и Синтолът се изхвърля.
Съществува ли риск от увреждане на мускулните фибри?
- Нямаме данни за това. Вие сами разбирате, че легално продуктът се продава за мазане и тези, които си го инжектират, не признават това. Така обратната информация е оскъдна. Проблем може да настъпи, ако иглата попадне във вена. Аз съм говорил с лекари, специалисти по вътрешни болести, и те казаха, че ако не се инжектира повече от 5 куб.см, то няма да се наблюдава увреждане на мускулните фибри.
Как се отразява Синтолът на тренировките?
- Ако имате Синтол във вашия бицепс, първите няколко пъти, докато тренирате, ръката ви ще се помпи като луда. Това може би ще повлияе по някакъв начин на тренировката в първите два или три пъти, но вие ще свикнете с това усещане скоро. Според мен това е добро усещане и хората го търсят.
Има слухове, че някои топ професионалисти използват Синтол.
- И аз съм чул такова нещо, но не мога да го потвърдя. Никой от тях не го е купувал лично от мен.
Манфред Хьобел използвал ли е Синтол?
- Не, Манфред Хьобел не е използвал такъв продукт, доколкото знам. А го познавам лично и щях да знам, ако го е използвал.
Как се продава Синтолът?
- Компанията, оторизирана да продава в САЩ, е "GenaPharm". Тя го продава легално като олио за мазане. Други фирми държат правата за продажби в Европа.

yakuza_
05-21-2013, 06:58
Маркус Рул има доколкото знам в рамената.

Supermassive____
05-21-2013, 08:07
Да, като го гледам тоя Маркус не ми се струва тия мускули да са реални :д Сигурно е нахакан със синтол целия. Както повечето културисти. Но професионалистите явно знаят как точно да използват дадения продукт.