PDA

View Full Version : бившият ми се държи с мен като с боклук



sunshine :**
05-20-2013, 18:55
Здравейте реших да споделя проблем, който не смятах че е толкова важен , но вече просто неиздържам.Имах гадже , с което скъсахме преди около 1-2 месеца.Аз скъсах с него поради ред причини.Той обаче се държи с мен едвали не като с боклук!!!!Казва на приятелите си че съм го зарязала заради друг , че е било нарочно, псува ме обижда ме , аз не съм някоя сдуханячка затова напсува ли ме - отвръщам !!!!.Но немога вече, нямам сили , естествено той е момче по-силен е от мен и на думи и на всичко , немога вече да се карама с него явно е че е решил да настрои всички седми класове срещу мен- когато минавам по коридорите ме гледат като неблагодарна курва ; (( сякаш съм направила нещо на някой- чувството е неописуемо гадно....:( имам приятели , които не могат да ме оставят в този случай за което страшно много им благодаря , но са малко вече, а нещата стават все по-зле.моляви за съвет :(( Въпросното момче попринцип е известен с това че е мил и добър винаги е бил - смея да кажа , но изведнъж нещата се обърнаха и просто немога да го позная нямам сили вече просто хората да ме ненавижат заради куп неща които е наговорил за мен ....моляви за съвет наистина и е нужен :))

AnarchyBoy
05-20-2013, 19:18
Мъжете сме свине, колкото по бързо го разбереш, толкова по добре ;)

DragonLady
05-20-2013, 19:21
Не падай на неговото ниво отговаряки на псувните му. Той, че е кретен, кретен е, но не се показвай в лоша светлина заради него. Който го е грижа за теб, няма да му пука от приказките на тоя. Пробвай да поговориш като човек с него, защо се държи така, ако пак продължава с това поведение, му тегли игнора. Блок от телефони, фейсбуци, скайпове, и тн. Като ти говори нещо се прави, че не го чуваш, вярно, че ще се издразни още повече, но накрая като види, че няма смисъл, ще се откаже.

Delziec
05-20-2013, 19:22
7клас ? бивши ? интриги ? ....

sunshine :**
05-20-2013, 19:25
7клас ? бивши ? интриги ? ....
да странно е обаче при нас са доста .....в нашето даскало е страшна работа на тема лубов , гаджета алабала ...

xXxPETYAxXx
05-20-2013, 19:27
И какво от това? Да не ти пука!
По-добър съвет не знам може ли да има :D
Просто не обръщай внимание и толкова. Хем ще разбереш кой са ти истински приятели. Ама, седми клас си все пак - не се учудвам, че взимаш нещата толкова навътре.

Delziec
05-20-2013, 19:29
аз на твое място бих го игнорирал :) просто му бии игнора , не му обръщай внимание , ако дойде до тебе да ти говори нещо , просто му кажи , че няма да падаш на неговото ниво как казва DragonLady , взимаш си нещата и си тръгваш.. колкото до това , че настройва хора с/у тебе .... хаха ако те му повярват значи са ти били никви .... 7ми клас си , ще се махнеш скоро и без това ;) , а и с игнор ще му стане много гадно и на него според мене :)

sunshine :**
05-20-2013, 19:32
благодаря за мненията :) :) :) :)

Ninitoo
05-20-2013, 20:13
Една моя добра приятелка е в абсолютно същото положение - скъсаха , той я изкара егати и боклука , наприказва на всички , че го е зарязала заради друг и че докато са били заедно се е зарибявала с него ... абе казвам ти почти същото е . Накрая тя беше съсипана и си имаше само няколко близки човека , сред които и аз - всички останали я обвиняваха . Аз обаче казах на няколко хора как стоят нещата и те разбраха , че и той не е никак невинен . Да ти кажа , на нея вече не й е толкова зле - поотмина й , вече всичко отмина , всички се държат пак добре с нея - забравиха всичко . Само онзи глупак все още от време на време й чупи нервите като си пишат и я разплаква . Но така ще е за жалост - важното е че тя събра смелост , стисна зъби и не се пречупи макар всички да бяха срещу нея . И ти трябва да се радваш , че поне имаш приятели до себе си и че те те подкрепят , защото благодарение именно на приятелите си ти ще се справиш с това и спокойно , след известно време всичко ще отмине . А бившият ти е егати и боклука - не ти !

shmatarok
05-20-2013, 20:34
Леле, седми клас вече колко оборотни станали... :?

Amore-Mio*
05-21-2013, 05:21
Дечко е и не може да проумее това, че не е най-добрия и нещата просто не са се получили, и със сигурност по този начин няма и да се получат.

Да не ти пука!
Точно в такива моменти е хубаво да видиш кои държат на теб и кои не. Колкото по-рано, толкова по - добре.

Markuss
05-21-2013, 05:54
Това, че му отговаряш на държането го мотивира. Хората бързо забравят, не ги мисли другите, които са достатъчно глупави, че да се оставят друг да ги манипулира с безоснователни клевети. Спри да му обръщаш внимание и ще се отчая, но е трудно за егото ти да остане пасивно, знам. И все пак опитай.