PDA

View Full Version : НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА - НАЙ-ДОБРА ПРЕДАТЕЛКА



pepa97
05-20-2013, 22:08
Здравейте !! Нз вече кво да прая писна ми от "приятели " направо..нямам думи...... 1. "най-добрата фр " ми се сърди ,защото с едно момиче си говорихме по скайпа и на принцесата и скимнало ,че не съм и обърнала внимание... 2.тази приятелка ,с която си говорим е от друг град и толкова рядко се срещаме , а ако беше в моя град веднага тя щеше да бъде на нейното място- ТА МЕ РАЗБИРА И МИ СПОДЕЛЯ ВСИЧКО!! ТОВА Е ИСТИНСКА ПРИЯТЕЛКА .. 2. И закво се сърди за глупости нямам думи... вие какво бихте направили ?

girlwithblueeyes
05-20-2013, 22:14
Деца
Осъзнайте се в живота има много по страшни и тежки неща от вашите проблеми коя на коя е приятелка .

prosto_chovek
05-20-2013, 22:40
Ако приятелството ви се крепи на това да не говорите с други по скайп, в много голяма грешка сте. Ще се оправите и вие, малки сте още, има време.

mimmyxx
05-20-2013, 22:44
е не знам ние с моята "най-добрата фр" няма проблем когато стане така, искам да ти кажа че според мен не ти е никаква приятелка, ама да не вземеш ся да си набиеш филма ...

smilelady
05-21-2013, 06:30
Ъм..ама сериозно ли?
И ти, и приятелката ти сте един дол дренки. Това са абсолютни простотии, едната се нацупила за глупост и другата, за да не остане по-назад, споделила мъката от 'предателството' в първия форум, който открила. Не ви отива на годините, с такива истории се занимавахме в 3 клас.

shusha
05-21-2013, 07:18
Приятелството не е ли донякъде и свобода ?! Не схващам хората. Предпочитам да съм сама и свободна, отлколкото да имам "приятелка" и да завися от нечии кеф. Съветвам те да погориш с личността, която се сърди, ако за топлкова малки неща прави проблем я зарежи.

Amore-Mio*
05-21-2013, 09:42
Никакви приятели не сте - даже не сте наясно що е приятелство, та за какво говорим изобщо?
Инак, не се занимавай с нея. Това, че сте най-добри приятели не означава, че не можете да си общувате и излизате с други. Вие сте си отделни личности със свои интереси и живот.

~The Smile~
05-21-2013, 14:51
Ох...с какви детинщини се занимавате... :shock:
Кажи на "най-добрата си приятелка" ,че имаш право на свобода и на избор с кого да си пишеш и говориш.

skate
05-21-2013, 15:25
да ви имам проблемите....

pepa97
05-21-2013, 20:00
Ох...с какви детинщини се занимавате... :shock:
Кажи на "най-добрата си приятелка" ,че имаш право на свобода и на избор с кого да си пишеш и говориш.

Благодаря :)

tori
05-21-2013, 21:45
Застреляйте се по приятелски. Първо си толкова неграмотна, че нямам думи. Второ и двете се сърдите за простотии. Трето приятелите не се подменят като носни кърпички. Днес Иванка ми се сърди, Петранка ми е най-добрата дружка. Да ама на следващия ден сте ходили у Иванка да гледате филм и Петранка е вече забравена. Фък лоджик, бейби.

ahahahaha
05-29-2014, 13:59
Изобщо не разбирам какъв е проблема?! :D Ти сама каза,че се сърди за най-малкото. Какво още стоиш с нея ?

acrspr
05-29-2014, 14:49
Застреляйте се по приятелски. Първо си толкова неграмотна, че нямам думи. Второ и двете се сърдите за простотии. Трето приятелите не се подменят като носни кърпички. Днес Иванка ми се сърди, Петранка ми е най-добрата дружка. Да ама на следващия ден сте ходили у Иванка да гледате филм и Петранка е вече забравена. Фък лоджик, бейби.
+1

heartsdesire
05-29-2014, 18:21
ПрИяТеЛи-ПрЕдАтЕлИ. ;ххххххх
:D

chupachups
05-30-2014, 12:00
Много сте смешни повечето като почнете "ама тя ми НДП пък другата не ми е" и след точно 1 седмица се скарвате "много жестоко" и "ти вече не си ми НДП" -.-
Не случайно е най-добър приятел, не би трябвало нато ти е НАЙ да се карате за най-малката глупост. Другата страна на нещата е когато имате по 10 НДП-та. Е?!? Не случайно се нарича НАЙ, защото е единствена. Все едно да кажете ами те и 10-те са 1-ви. Е, не става така и това трябва да го осъзнаете. Човек ви става най-добър приятел, когато ви е много близък, може да му споделяте всичко и няма да се сърди за глупости. Ваще НДП-та са станали като преди т'ва сте излезли 2 пъти заедно, казали са ви една тайна, яли сте един и същи сладолед, смяли сте се на една и съща глупост и извод: Тя ме разбира прекрасно тя ще ми е НДП" (нищо, че в повечето случай имате по още 5) ;)

heartsdesire
05-30-2014, 17:24
Според мен такъв етикет ''най-добра приятелка'' няма. Или ''най-добра приятелка завинаги''. Завинаги. Утре ще се скарате и вече няма да сте. Какъв е смисълът?