PDA

View Full Version : Май че ме отсвири както трябва..



тайнапък
05-20-2013, 22:28
Здравейте. :) Чета го форума доста често, знам че не сте врачки или гадатели някакви, но искам да се оплача какво ми случи последната седмица и да ми кажете струва ли си да го мисля или не.
Запознах се с един момък на чист майтап преди две седмици. Смисъл... беше на работата ми, негов приятел ме хареса, дойдоха пак заради онзи, но аз от пръв поглед харесах другия. Не с много мъки покрай общи познати го добавих във фейса ( 8-) ) Преди дори да съм посегнала да вида дали е на линия, той вече ми беше писал. Почна да ми пише всееки ден и открито да си ме сваля. До тука добре - даже не съм си и мечтала сам да ми се поднесе на тепсия. След дълги уговорки и няколко отказа от моя страна, накрая преди няколко дни отидохме да пиеме у тях с още една приятелка и негов приятел. Искам само да подчертая, че през цялото време той се стремеше да се опознаем и да си лафиме и на някви сериозни теми, свързани с представите ни за живота и тн... смисъл изглеждаше сериозен човек. И такааа..... отидохме да пиеме, поцелувахме се (извинете ме за откровенията, ама.. ) и на следващия ден като си писахме ми си извини, ако ме е обидил нещо и каза, че всичко е било екстра. НО ОТТАМ НАТАТЪКА никакъв го няма. Нито пише, нито минава... поканих го оня ден да дойде да ме види - мързяло го, а иначе ме вика в тях да пиеме. Да го мисля ли, струва ли си... отряза ли ме... защо мъжете сте такива и кво точно прави. Знам, че не можете да ми кажете, ама се нервирам много. Аз ли бързам, сбърках ли нещо ? А съм луда по тоя човек. Но да му се моля, няма как да стане. Въпроса ми е горе-долу.... кво да правя ? 8-) Много го харесвам, а той май че ме отбива или ако не ме, що се държи така ?

prosto_chovek
05-20-2013, 22:35
Или го е страх, че е пил и после му е станало гузно, или те вика пак у тях да пиете, защото е решил, че лесно ще му дадеш. Във всеки случай май не е за теб.

тайнапък
05-20-2013, 23:17
Виж, мен тия два варианта не ме притесняват толкова, колкото да ме е отрязал. И двата пъти след това аз го потърсих, той ми прекрати разговорите доста уклончиво с "пък ше пишем пак некой път"... Смисъл аз няа му предлагам брак и деца, то ако е писано да стане нещо сериозно, ше стане и без да го обявявам публично. Но мъжкото държание понякога ме обърква до неузнаваемост. Тъпо ли е директно да го питам кво си мисли и директно да види колко съм откачила по него, ама честно от 1 до 10 колко смотана и отчаяна ше изглеждам ?

п.п. имам чувството, че съм изгубила тренинг в свалките с тия мои дълги връзки.. :D извинявайте, че питам некви неща като идиот, но надух главите и двете момичета, които знаят за тва и реших, че треа преместа енергията на друго място. xD Просто искам пак да живея нормално, а не да мисля нон-стоп за Този.

prosto_chovek
05-21-2013, 00:23
Изобщо няма да изглеждаш смотана и отчаяна, питай си го в прав текст. Така е винаги най - добре.

SkyEatsAirplane
05-21-2013, 01:17
Според мен пък точно обратното, колкото повече му показваш, че си луднала по него, той изгубва интерес. Прилича ми на играч по думите ти. Мисля, че не е за теб. Не се влюбвай така и недей да му бъдеш винаги под ръка, когато ти се обади. Намери си някакви занимания, излизай повече с приятели, за да не го мислиш толкова. Бъди заета и не показвай толкова, че си хлътнала. Момчетата в началото изобщо не са като нас момичетата, те са по-непукистични.

xXxPETYAxXx
05-21-2013, 05:47
Ако беше "играч" по-скоро щеше да я изчука и да каже "пък ше пишем пак некой път", а не просто да се поцелуват.
Може да е преценил, че ти искаш нещо повече от това, което той иска и може да ти предложи
Може да не те е достатъчно харесал като характер, държание и т.н.
Може да му е станало гузно заради приятеля му дето те е харесал пръв.
Може да има друга, към която са му насочени мислите...абе всичко е възможно.
Ама, според мен най-добре не го търси ти първа. Може да му станеш досадна(ако още не си). Изчакай - ако те потърси пръв ок, ако пък не - забравяш го и толкоз.

LadyDi
05-21-2013, 06:57
А и може и да не са ви паснали представите за живота.
Не знам, ама на първа среща да се поцелувате, тва си е жив сигнал "easy A"...
Не го мисли, сама казваш "ако има да става, ще стане". Спри да го побутваш.

тайнапък
05-21-2013, 07:19
Мерси...
Не заради приятеля му - онзи го отказах на бърза ръка.
Не е заради представите - даже за всичко почти бяхме на едно мнение.
За първата среща - може и тва да е направило некво лошо впечатление, но не подхванах аз нещата там. Пък и не сме малки.
Както и да е... прави сте, ше го остава момчето. Ако иска. :D

JDeel
05-21-2013, 07:48
Според мен въобще и не си луда по него. Когато свикнеш с нещо и то изведнъж изчезне, първоначално ти е малко объркано и си го искаш... но само толкова. Бързо се свиква и по обратния начин. Най-просто казано - прищявка.
Колкото до него, мисля че се е разочаровал от тебе. Имал е някакви очаквания за нещо, не са се оказали верни и се е отказал да се занимава.

тайнапък
05-21-2013, 16:19
Напротив ;) Прищявка беше когато го видях и реших, че трябва да се запознаем.
Ценя качествата в даден човек, правят ми впечатление и темите, които се подхващат. Както и жестовете. И държанието. Дефакто и рядко се впечатлявам толкова от някого...


оф, накрая ше му прата темата вместо любовно обяснение. 8-)

Ahcy
05-21-2013, 16:55
отиваш в тях и му казваш - са ща са чукаме ли или няма да са чукаме

JDeel
05-21-2013, 17:09
отиваш в тях и му казваш - са ща са чукаме ли или няма да са чукаме

http://www.vbox7.com/play:4f24d4b6 минута 11:55 :D

102
05-21-2013, 18:41
А и може и да не са ви паснали представите за живота.

АХАХхахаха, най-доброто в темата.

tori
05-21-2013, 18:52
Ако беше "играч" по-скоро щеше да я изчука и да каже "пък ше пишем пак некой път", а не просто да се поцелуват.
Може да е преценил, че ти искаш нещо повече от това, което той иска и може да ти предложи
Може да не те е достатъчно харесал като характер, държание и т.н.
Може да му е станало гузно заради приятеля му дето те е харесал пръв.
Може да има друга, към която са му насочени мислите...абе всичко е възможно.
Ама, според мен най-добре не го търси ти първа. Може да му станеш досадна(ако още не си). Изчакай - ако те потърси пръв ок, ако пък не - забравяш го и толкоз.
Това. А и също нещо друго. Отказала си му няколко пъти.

тайнапък
05-21-2013, 19:12
Отказах да ходя у тях - сама. Два пъти. Реално ли е наистина причината да е някаква сууупер дребнава. Всъщност преди да ида и да стане финалната част, два пъти идва при мен и сме си говорили по цял ден, тъй че може и онова да не се брои за първа среща. Не му се тръгваше и двата пъти като беше дошъл, и знаеше защо е там. При мен. Супер истински и изведнъж - 360 градуса. Не е справедливо. Веднъж се изцепи, че му е писнало от човек постоянно до него.. може и тва да е. о, Кристално кълбо, къде си. Обещавам, че ако разбера ква е причината, ше я обявя, ей така да видим кой е излязъл прав. xD

analgin
05-21-2013, 21:35
Квартален мачо привикващ необезчестени девойки у дома , но вероятно критериите са по-занижени и се влачат всякакви

Иначе според мен няма смисъл да си мислиш за него и да си губиш времето с такъв човек , най-малкото щеше да те покани навън да се видите , а не у тях , колкото и да се опитваш да се абстрахираш от нечистото си подсъзнание е сравнително ясно каква е идеята .Това ,че не ти звъни може да е от всичко , все пак не си му пуснала веднага и може да не му се занимава много да си губи времето да те навива и тн.

pifiella
05-22-2013, 15:57
И как така се влюби в него за две седмици,че ми е интересно.
И по-добре не му се влачи в краката,ти мацка ли си или к'во? :D

ledenakrasota
05-22-2013, 16:04
Аз да ти кажа въобще не давам а ме целуват на първа среща. после ме гледат странно, но не мога. Първо а опозная човека. Нямам предвид, че искам да се оженя за него. Имам някаква преграда с непознатите. Колкото и да съм непринудена, такива волности си имат граница, особено с непознати. :)

тайнапък
05-22-2013, 21:59
Е не де, не влюбена. :D
"Ако търсиш нещо сериозно - не съм аз човека. Готина си, симпатична си, върви лаф, но може само да се забавляваме, в което няма нищо лошо. За връзка трябва да има химия, а такава липсва между нас".
15 минуткас по телефона. Кой беше прав ? :D
Мерси... бяха ми полезни всички мнения, че да му се обадя най-накрая...