PDA

View Full Version : Рожден ден.... подарък ?



ognyanova95
05-21-2013, 06:50
Здравейте... след 10-тина дена родителите ми имат рожден ден и нямам абсолютно никаква идея какво да им подаря.... Като се замисля си имат всичко... картини, бижута, вякакви джунджурии и техники... имате ли някакви оригинални идейки как мога да ги зарадвам :) 100- 150 лева мога да дам :)
Благодаря на отзовалите се :)

shusha
05-21-2013, 07:15
Организирай им някаква изненада като да събереш семейството, ако не можеш да измислиш подарък.

Amore-Mio*
05-21-2013, 20:19
Направи им вечеря - поразгледай разни рецепти и просто създай една уникална атмосфера, в която да сте спокойни и те да са щастливи. Можеш също да поразгледаш разни оригами и да им направиш - примерно ония лебедчета, ако ги знаеш.

JuStElly
05-21-2013, 21:01
Спа процедура, почивка...

Djenka
05-21-2013, 22:44
:О И двамата имат рожден ден на един и същ ден?! Е*аси якото :D

ПП: Сори за спама. Иначе това, което другите предложиха, е яко :))

Vikkyytoo
05-25-2013, 18:21
Можеш да ги заведеш на някой ресторант или да им купиш нещо общо като красив спален комплект.

Your.Passion
05-25-2013, 19:54
Можеш да изпратиш куриер ,да занесе на майка ти един огромен букет с 101 червени рози в работата й. Много ще се зарадва! :)
А на баща ти може някакъв часовник.
И отделно вечерта може да им направиш вечеря с по-интересни ястия, и да запалиш свещи около масата,ала-бала.Просто създай атмосфера както пише по-горе . :)

SpiritInBlack
05-25-2013, 19:59
Твоите на една дата ли са родени , бахти откачените :D Ако някой от тях има празник , просто подари нещо от сърце , на което знаеш , че ще се зарадват. Ако пък имат годишнина , оригинална идея е да им вземеш луксозен албум със снимки , направени през годините :P

ognyanova95
05-26-2013, 07:21
Мисля да е плаване по р. Марица с кану- каяк - 3 дни + нощувки на палатки и painball :)

TheBobqk
05-27-2013, 05:44
Мисля да е плаване по р. Марица с кану- каяк - 3 дни + нощувки на палатки и painball :)

Супер звучи.

Philophobe
09-16-2013, 11:07
Ако искаш да направиш нещо наистина мило, с което да им покажеш колко ги обичаш и държиш на тях, ето ти идея - подари има стихотворение, посветено на тях, в което описваш колко са добри и т.н. а за да е още по-интересно може първите букви от всеки ред да образуват вертикално техните имена или пък някакво друго послание, каквото решиш. Написваш го на хубава картичка и го слагаш в плик за писмо. Това според мен е доста оригинално и те много биха се зарадвали. Ако не можеш да измислиш нищо, в този сайт пишат всякакви стихотворения по поръчка http://podarak-ot-stihove.alle.bg Аз един път подарих на моя приятел такова стихотворение, той се зарадва страшно много. Виждам, че вече е минало доста време от началото на темичката, но пък моята идейка може да послужи на някой друг съфорумец. :)

tHe_COolEst_GIrl
09-26-2013, 17:41
Спа-уикенд, вечеря в ресторант на романтична обстановка (клиширано, но безценно), мноого варианти. Може и да се поразровиш тук: http://grabo.bg/

baby_baby
10-22-2013, 21:16
Можеш да ги заведеш на някой ресторант или да им купиш нещо общо като красив спален комплект.

Това