PDA

View Full Version : Сънувах...



GeGaSa
05-21-2013, 07:55
Че една позната жена се опитваше да ме убие, незнайно как но отидох чак в къщата на един приятел и там започна да ме гони, бягах около къщата а тя стреляше зад мен на посоки и по едно време вече ме настигаше и мисля че ме улучи в гърба, чувствах че много ме пареше и се събудих.

Знам какво означава, ако някой се опита да те убие на сън.
Но какво означава ако те убият?

Supermassive____
05-21-2013, 08:01
Значи, че ще бъдеш здрав, ще имаш сили за работа и дълголетие. :D

shusha
05-21-2013, 08:07
Тълкуване на бягство от съновник.бг:
"Ако сънуваш че бягаш/напускаш, означава че се бориш с емоциите си.
Ако бягаш от нападател, значи че отказваш да се бориш с емоциите си.
От близостта на нападателя зависи колко близо си до момента в който ще съумееш да победиш емоциите си."
Понеже от съня ти не става ясно дали те убиват:
-"Опитва ли се някой в съня ти да те убие, значи ще бъдеш здрав, ще имаш сили за работа и дълголетие."
-Смъртта е травмираща. Ако сънувате, че умирате, това означава, че преминавате през период на дълбоки вътрешни трансформации и се опитвате да се оттърсите от старото си Аз.
Да сънуваш как умираш може да означава, че трудно се справяте с проблемите си и търсите бърз изход от ситуацията.
Ако сънувате как умирате, това може да означава, че може би имате много незавършена работа, която подсъзнателно не искате да свършите.
Понякога ако сънувате, че умирате това може да е предупреждение за наближаващо тежко заболяване.

/info:sanovnik.bg/
Оставам на теб да прецениш. Има още в съновник и можеш сама да ги разтълкуваш.

GeGaSa
05-21-2013, 12:44
Ами накрая когато побегнах към вратата да се опитам да избягам от двора, тя вече се приближаваше и стреля, след това усетих как гръбнака почна да ме пари и се събудих :/ не помня да съм падал.

Благодаря ти за това което написа :)