PDA

View Full Version : Проблем с гледането на клипове.



whatuwantlol
05-21-2013, 08:39
Имам проблем с гледането на видео клипове в сайтове като вбокс,youtube.Проблема е следния.Гледам клип,който е 3 мин.Клипа ми зарежда целия,но гледам до към 50 секунда и клипа свършва.А показва,че е заредил до края.Опитвам се да го превъртя примерно на 1:50 и не става,превърта ми го до края.Преинсталирах всички браузъри,флаш плеъра,търсих в нета и нищо.Някой да помогне?

whatuwantlol
05-21-2013, 20:42
Никой ли не знае защо става така? :\

prosto_chovek
05-21-2013, 22:14
Всички плъгини ли си инсталирал? Пробвай последна версия на флаш плейъра, може да ти е стар. Не съм имал такъв проблем, който след преинсталация да не се оправи.

whatuwantlol
05-22-2013, 08:20
Инсталирах последната версия и да с всички плъгини е.

FreeExtazy
05-22-2013, 20:31
А имаш ли достатъчно памет в C?

whatuwantlol
05-23-2013, 09:52
Да имам 10,5 ГБ свободна памет в С.

npp
05-25-2013, 10:21
Имам проблем с гледането на видео клипове в сайтове като вбокс,youtube.Проблема е следния.Гледам клип,който е 3 мин.Клипа ми зарежда целия,но гледам до към 50 секунда и клипа свършва.А показва,че е заредил до края.Опитвам се да го превъртя примерно на 1:50 и не става,превърта ми го до края.Преинсталирах всички браузъри,флаш плеъра,търсих в нета и нищо.Някой да помогне?


използвай само реномирани браузъри, такива като: mozilla firefox, google chrome, или opera, ако вече имаш такъв инсталиран, деинсталирай го и инсталирай последната му версия за твоята операционна система като го изтеглиш от официалната интернет страница, а в случай че е mozilla firefox или opera, тогава преди да инсталираш новата версия деинсталирай adobe flash player с този деинсталатор: http://download.macromedia.com/get/flashplayer/current/support/uninstall_flash_player.exe - обаче преди да стартираш тази програма трябва да затвориш всички браузъри (от бутон close)

след това инсталирай последната версия на браузъра за твоята о.с. от официалната интернет страница, после инсталирай и последната версия на adobe flash player като я изтеглиш оттук: http://get.adobe.com/flashplayer/