PDA

View Full Version : Гафове по време на матурите 2013



swetygiRl
05-21-2013, 11:27
Здравейте! В тази тема пишете странни случки, гафове (ваши или на други) станали по време на матурите :D Аз днес не намерих стаята и като я намериих всички бяха насядали вече и даже квесторите говориха и малко ме гледаха.. а по късно и друго ми се случи..:? :oops: а на едно друго момиче и стана зле и се наложи да я пуснат :(

chtlsy
05-21-2013, 13:45
Едната квесторка 20 минути зяпаше една муха, която беше на тавана. Е, как да я безспокоиш, та тʼва е идеална възможност за преписване. Другата пък беше отзад и блееше през прозореца. :D

swetygiRl
05-21-2013, 14:42
Пишете още коментари де..не може да не се е случило нищо никъде :D

anonymous708973
05-21-2013, 15:34
От моето училище са хванали момиче със слушалка в ухото да преписва, работата е анулирана. Достатъчно добър гаф ли е?

girlwithblueeyes
05-21-2013, 15:37
Да не е била с онези слушалки който като се заврът в ухото не се виждат ?:lol:
При нас нямаше гафове всичко си беше точно .

Chacho
05-21-2013, 15:50
Да не е била с онези слушалки който като се заврът в ухото не се виждат ?:lol:.

Микрослушалка.
Офтопик: Една студентка пътуваше преди година и нещо с мен в маршрутката и я слушам как говори по телефона за няква клиника. Накрая се оказа, че трябва да ходи до УНГ, да й махнат заседналата в ухото слушалка и разпитваше приятелката си, която неотдавна е минала през същото.

granger
05-21-2013, 15:53
Един от повтарячите нахлу в нашата стая запъхтян,оказа се ,че даже не е в това училище :lol:

girlwithblueeyes
05-21-2013, 16:07
Да микрослушалка беше за момент ми изкочи от главата как се казваше

seek&destroy
05-21-2013, 16:16
Е как са я хванали?
Оф, при мен даже не е гаф, ама сега като прегледах отговорите 31-ви ми се губи в цялата картинка, което означава че изобщо не съм го и забелязала на самия изпит.
В началото, когато попълвах идентификационната бланка си сбърках две цифри от ЕГН-то, за което ме хвана малко срам :Д .Тая разсеяност от малка ми пречи.
Иначе доколкото разбрах на трима са анулирани работите заради слушалки.

gabi_94
05-21-2013, 16:19
Как ви се струва да трябва да сменяте три вида транспорт и все да чакате по много, но пак да е предвидено да стигнете навреме...обаче трамвая се повреди и баммм насред непознато място слизаш, таксита заети..спринт 300 метра на високи обувки :D Накрая не можех да дишам, пристигнах в последния момент и всички ме гледаха като извънземно :D

anonymous708973
05-21-2013, 17:56
От моето училище са хванали момиче със слушалка в ухото да преписва, работата е анулирана. Достатъчно добър гаф ли е?

А, да допълня: Смятат, че съм аз, пише го в 3 сайта :ДД

girlwithblueeyes
05-21-2013, 17:57
Сериозно ли ?:lol: вече си известна поне :D

SurfSky
05-21-2013, 18:09
При наз пъровто момче което свърши , и тръгна си забравило телефоа :D И нали не ги пускат 2ри път в даскало,и квесторките вдигаха телефони и питат кой телефон на кого е :D ( И накрая остана 1 , на момчето ) :D

granger
05-21-2013, 18:14
А, да допълня: Смятат, че съм аз, пише го в 3 сайта :ДД
Те не мислеха ли,че ти си писала под статията?Там, историята с фалшивия акаунт.
ПП: ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕРНО,човееек :lol: оле ,нИ моа.

phoeniX_boy_BG
05-21-2013, 18:17
Оцапах си бланката за отговори с шоколад...

DukeSolinus
05-21-2013, 18:19
В моята стая 13 от 16 човека ми бяха от моето училище. Имаше някакъв човек, които изглеждаше по-голям от нас. Тръгна си пръв. Май не бе писал по 41 въпрос. А относно квесторките. Ние имахме един момент от около 5 до 6 минути, в които нямахме квестори. Едната беше отишла да пуши, а другата не знам къде се запиля. Чух, че в моето училище директорката се е карала на ученици, които са били драскали (зачерквали) по беловата на писането и тя им се е карала много.

AnarchyBoy
05-21-2013, 18:32
А, да допълня: Смятат, че съм аз, пише го в 3 сайта :ДД

link or it didn't happen :lol:

При нас също се преписваше, пуснаха ме до тоалетната съвсем сам, можех да препиша света, ако имаше от кой :D
Имаше и слушалки, но не са хванали никой, доколкото знам

На едно от дебилните момченца на предните чинове, квесторите се опитаха да му подскажат..
Но той си държеше на неговото и точка :razz: те му казват бе тук пиши Б (то наистина е верният отговор)
той:" Не, аз мисля, че е другото, него ще си го пиша" е не.. паднах от смях просто. :D
А си личеше, че името не може да си напише правилно, но пък човек с принципи. :lol:

В една от стайте в даскалото дето бяхме, е имало някакъв, който се явява за 3-та година, и доколкото разбрах, е заплашвал с бой квесторите или се е сбил, не разбрах много добре. 8-)

sweet__potion
05-21-2013, 19:29
При нас пък имаше "зрелостници " '71 набор и една друга,която не знам на колко години беше и квесторката я пита дали работи-отговора е "еми не,гледам внуче...". Изглеждаше на не повече от 37-38 години .............. :D:D:D

slynchoo
05-21-2013, 20:17
В стаята на един приятел е имало момче,което като са го питали как се казва си е погледнал листа да прочете,после пък нали трябваше на бланките да си напишем имената с печатни букви и някое момче казало "ее,аз ще видя как е написано на бележката и ще ги напиша" ...
В моята стая имаше една жена на около 27-30,друго момче пък за 3та година..на едното му се молеха да напиша резюмето,за да хване поне 3..

skate
05-21-2013, 20:55
един си разля водата в-у плика,аз 38 го писах на мястото на 39,някъв мега мощно беше срал и трябваше да ходя до кенефа на 2рия етаж заради миризмата и най вече най-големият гаф е,че не преписах,понеже си мислих,че ще е като в затвор,а то обратното,квесторите въобще не им дремеше кой какво прави

zoreto
05-21-2013, 21:13
Ние от 14 души 7 бяхме от нашето училище, от моя клас 5 човека, насядахме един зад друг,но не помогна особено.Имаше момче ,което вместо да задрасква отговорите с Х в бланката ограждал самите кръгчета .... и му дадоха нова бланка да преписва всичко...

OoVasKoO
05-22-2013, 03:01
FAIL след FAIL :D :D :D

nor4eto99
05-22-2013, 03:59
Оцапах си бланката за отговори с шоколад...

аз тестовата книжка :D

whitediamond
05-22-2013, 07:41
При нас нямаше гафове.
Всичко мина нормално.
Не съм видяла някой да преписва,пък и нямаше как,всички се връщаха от тоалетните много бързо.

scrooper
05-22-2013, 08:09
Гафове не, но няколко души не искаха да напишат и 1 изречение по 41 въпрос "щот не ми требе". Квесторките им се молиха поне 2 - 3 изречения да има -.-

pifiella
05-22-2013, 08:28
Ми аз направих матурите на двама,трима около мен и така.

magity
05-22-2013, 10:06
Едно момиче от моята стая си написа името на латиница на идентификационната карта. :D Иначе единия ни квестор през цялото време викаше, а ние не вдигахме шум... хм, професионално изкривяване. http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a015.gif (http://www.cosgan.de/smilie.php)

DukeSolinus
05-22-2013, 10:35
хм, професионално изкривяване

В 8 клас към края на годината госпожата ни по английски, с която имахме 13 часа седмично ни казваше как заради нашият клас започнала да вика повече и вкъщи мъжът й е казвал да не вика толкова. :D

YSMF
05-22-2013, 12:36
На нашите са забравили да им спрат звънците и са слушали няколко минути the final countdown :lol:

swetygiRl
05-23-2013, 12:35
Хайде, пишете какво стана и днес на 23.05 ,имало ли е странни случки? При нас не пускаха НИКОЙ даже до тоалетната и едно момиче отиде до квестора сигурно да пита дали може да иде , и само сее чува оная как вика -НЕ! и след половин час момичето стана прeдаде си работата и излезе :(

granger
05-23-2013, 12:46
Е как няма да пускат. Имаш право 2 пъти да излезеш от стаята.

swetygiRl
05-23-2013, 13:13
Е как няма да пускат. Имаш право 2 пъти да излезеш от стаята.

Така не ни пускаха трябва всеки да пита квесторите за да излезе ли :? а беше минало по-малко от час само, и едва ли момичето си е написало всичко.. и си излезе :(

moni10
05-24-2013, 11:29
Ми на матурата по БЕЛ квесторките бяха много смотани и забравиха да напишат дидактическата задача. Пък едната само повтаряше: Внимавайте за трудни думи...
По математика на матурата 2ри модул останах последна и квесторките си говориха за мъже ....

granger
05-24-2013, 11:45
Така не ни пускаха трябва всеки да пита квесторите за да излезе ли :? а беше минало по-малко от час само, и едва ли момичето си е написало всичко.. и си излезе :(

Преди да мине един час,откакто е започнал изпита нямате право да излизате.

analgin
05-24-2013, 12:03
Квесторите раздадоха листове с текстовете за слушане с разбиране , единият квестор пусна касетофона усилен максимално и след като се усетиха ,че това не е самата матура ги събраха . По време на събирането се въртеше и записа все така гръмко после водеха борба с касетофона да го спрат или поне да го намалят и след няколко минути успяха да овладеят ситуацията и матурата започна официално около 15 минути по-късно

Arrondissment
05-24-2013, 13:56
На нашите са забравили да им спрат звънците и са слушали няколко минути the final countdown :lol:

Такъв ви е звънеца ? :o

swetygiRl
05-24-2013, 14:01
Преди да мине един час,откакто е започнал изпита нямате право да излизате.

Да бее ииии кой го измислил тва? :@ на момичето му се ходеше до тоалетната явно жалко за нея аз щях да се разплача там

AnarchyBoy
05-24-2013, 14:40
Да бее ииии кой го измислил тва? :@ на момичето му се ходеше до тоалетната явно жалко за нея аз щях да се разплача там

Нямаш право първия един час. Дори май нямаш право да предадеш, тоест не могат да те пуснат..

YSMF
05-24-2013, 14:47
Такъв ви е звънеца ? :o
+ някакви жалки midi-та

Arrondissment
05-25-2013, 02:51
+ някакви жалки midi-та

При нас си дрънчи, както стандартно...

bulgvar
06-17-2013, 14:22
При нас на единия изпит бяхме половината клас :D Преписаха които не ги беше страх. На мене на тая матура по бел изкарах 40 точки, ако имах 41 щях да имам 4-ка кой знае тези от София какво са гледали и писали.
На другия изпит по Английски в Стара Загора в Ромен Ролан ни дадоха да преписваме,ама будалата ми с будала не преписах и ме скъсаха . Учителките ни викат ние не можем да ви подскажем защото незнаем английски,но вие ако можете преписвайте.След това не обръщаха внимание на тези които преписват.Матурите бяха дадени на някои да ги преписват имаха отговорите за което трябва да има някой отговорен,но явно няма такъв.Няма и наказания за тези които даваха да преписват .

Добре дошли в българското образование. Просто цепи.

anonymous895156
06-17-2013, 14:28
Добре дошли в българското образование. Просто цепи.

Дам, с преписване редовният тройкаджия на нашия клас изкара 35 от 35 точки на външното оценяване по английски, а иначе никой нямаше толкова, 34 най-много. А на тея квесторки, които дават да се преписва, мога да им пожелая само децата им да бъдат изместени от преписвачи ;)

be happy.
06-17-2013, 14:42
Аз си бях взел фъстъци на матурата по математика и накрая нещо се бях развълнувал и почнах да предлагам на квесторките фъстъци :D

anonymous895156
06-17-2013, 14:45
Аз пък седях на първия чин и квесторките направо си ме питаха дали може да си вземат шоколад от мен :D

BuBzzz
06-18-2013, 16:35
Аз пък седях на първия чин и квесторките направо си ме питаха дали може да си вземат шоколад от мен :D

Егати нахалните хахахах
А при нас по БГ много се преписваше,защото камерата беше повредена и аз направих и матурата на този пред мен хаха.Квесторите бяха двама мъже единият от когото познавах,защото преподаваше на гаджето ми История :D :D :D А по Анг.ез. имаше и камера и квесторите бяха много гадни.

Слънцеее
06-18-2013, 21:45
При нас имаше преписване,даже в една от стаите квесторите са казали на учениците да се консултират. :D

Aneliya11
05-22-2014, 08:00
Zdravei i az si sbarkah edna cifra oT EGN-to i direktora me nakara da go popravq otgore strah me e da ne mi anulirat rabotata :(

chupachups
05-22-2014, 09:18
Едно момче до мен, написа вместо ЕГН-то си, телефония номер :D :D

mmMimito
05-22-2014, 09:19
Да бее ииии кой го измислил тва? :@ на момичето му се ходеше до тоалетната явно жалко за нея аз щях да се разплача там

Правилата на матурата са си тъпи. Тъжно ми стана, като прочетох за това момиче. Тя може и да е знаела много, но това са правилата в скапаното ни образование. Аз бях с памперс. Ако не го бях сложила щях да изляза, като това момиче и чак на есен. Напиках се в памперса. Не ме е срам в интернет да споделя това, защото си е човешко да ти се осигори достъп до тоалетната по всяко време. Като ме ограничават аз намирам начин и премахвам ограничението.

mmMimito
05-22-2014, 09:20
Едно момче до мен, написа вместо ЕГН-то си, телефония номер :D :D

Не е чела, какво трябва да напише.

mmMimito
05-22-2014, 09:22
Дам, с преписване редовният тройкаджия на нашия клас изкара 35 от 35 точки на външното оценяване по английски, а иначе никой нямаше толкова, 34 най-много. А на тея квесторки, които дават да се преписва, мога да им пожелая само децата им да бъдат изместени от преписвачи ;)

Винаги е било така. Преписвачите си изкарват оценки и то понякога са по-високи от хората учили за контролното.

Ouroboros
05-22-2014, 17:23
Zdravei i az si sbarkah edna cifra oT EGN-to i direktora me nakara da go popravq otgore strah me e da ne mi anulirat rabotata :(

Спокойно, ако си го поправил четливо, ще го разберат. Пък и да не го разберат, ще се свържат с училището или просто ще проверят регистъра. И проверяващите са хора.

YSMF
05-22-2014, 20:07
Влиза един от външните квестори и с цяло гърло вика: "Абе вий що не отворите джама?'', после си удари един разговор с квесторите. Единия шептеше, защото преди това му бяхме направили забележка, но на другия изобщо не му пукаше.

mitko1pr
05-23-2014, 13:00
При нас мина всичко нормално, но най-много ме издразни това, че хора, които едвам изкарват 4 по математика, сега преписаха от другите, които знаят. И сега ние, които учим редовно за всеки тест и се подготвяме, ще имаме колкото някакви, които са за тройки и четворки.

heartsdesire
05-24-2014, 23:12
Нашите квестори не ни решаваха задачите, но ни даваха да си подсказваме. Питах една приятелка за 24-та по БЕЛ за цитатите и изгърмях, щото бях написала вярното, а тя ми каза друго. Тц.