PDA

View Full Version : Заплашват ме !



TheVampire_38
05-21-2013, 16:43
/Извинявам ако темата не е за тук/

Здравейте аз съм момче на 16г. Принципно не харесвам насилието и не съм агресивен, не обичам скандалите и т.н. Ще бъда кратък. Става въпрос за едно момиче от моя клас, с което съученици сме вече 5 години, с нея имаме приятелски отношения и нищо повече. Преди 2 дена и писах да я попитам защо не е била на училище. Казах и какво е пропуснала и каква ни е домашната, след което си казахме ''чао'' и това беше. Днес ми пише приятеля и, заплашвайки ме, че ако и напиша още една думичка, дори и ''здравей'' ще дойде в нашето училище с ''неговите хора'' и ще ме пребие. Понеже не знаех, че тя му гадже го попитах за кое момиче става въпрос, и той ми отговори, ''че утре като дойдел ще ми покаже''.
Кажете ми към кой мога да се обърна, мисля да кажа на родителите ми понеже не им споделям много и мисля, че това е грешка. Не го познавам добре, но до колкото разбрах е човек на който не му пука от нищо и е способен на много неща. Не искам да се забърквам в неприятности с никой. Моля някой да ми даде съвет какво мога да направя. Благодаря :) ..

П.С. Извинявам се ако съм допуснал грешки при писането.

ledenakrasota
05-21-2013, 16:46
Тази твоя приятелка е голяма патка.

girlwithblueeyes
05-21-2013, 16:49
Защо пък тя да е патката
Не виждам и тя и автора какво лошо са направили
Единственният виновен е гаджето който се прави на мъж и избива комплекси и агресия без причина .

ledenakrasota
05-21-2013, 16:53
Защо пък тя да е патката
Не виждам и тя и автора какво лошо са направили
Единственният виновен е гаджето който се прави на мъж и избива комплекси и агресия без причина .

Защото ходи с такова момче.

AnarchyBoy
05-21-2013, 16:54
И аз имах подобен проблем :lol:
Тоя е някакъв комплексиран и то много, като дойде, ако иска и с 20 човека да е, ти го хвани и му набий тупаниците 8-) ще спре да те закача :)
"Хулганите" са така :) един здрав бой им трябва и спират ;)
Или кажи на родители, училищно ръководство, класна и т.н, но веднъж покажеш ли слабост пред такъв човек, ще те тормози и за напред :)
Мен като малък много ме тормозеха, докато веднъж не ми превъртя нещо в главата, станах и разбих главата на един. :) от тогава, не ме е закачал никой, не се бия или нещо..

Като цяло има какво да направиш и мирно и буйно каквото ти си решиш, но повярвай ми бил съм в твоята ситуация, по добре не бягай. Отиди като мъж, дори и да те набие, не показвай слабост. ;) Това ги дразни много хулиганите, когато не успят да те наранят. Покажи му, че си повече от него :)
Ще те нарани физически, ще ти мине :) .. Охх, а пък и ти него можеш да нараниш, кой знае какъв путьо е.. ;)

girlwithblueeyes
05-21-2013, 16:54
Не е виновна тя . Виновно е сърцето й което замъглява съзнанието й .

^ЮЗБ^
05-21-2013, 20:10
Не искам да те окуражавам приятел да се биеш,но AnarchyBoy е прав нека ти дойде с 20 или 30 човека ако ти го разпукаш от бой пред хората му после няма го броят за жив,и ще му се подиграват.Но иначе такива комплексари като тоя след време ше ти мият колата на автомивката

^ЮЗБ^
05-21-2013, 20:11
Най - голямата вреда която може да нанесеш на човек не е физическа,а психическа !

yakuza_
05-21-2013, 20:13
Мажи го с крем здраве, до 1 седмица ще мине.

haritov
05-21-2013, 20:14
мен ме е страх от действия не от заплахи

а който плаши не действа няма страшно

Amore-Mio*
05-21-2013, 20:15
Куче, което лае - не хапе.
Прави се на велик в интернет, защото нали е супер известния, който е гадния и с такива "хора" със себе си. Празни приказки са, мен ако питаш. Не веднъж съм ставала свидетел на такива маймунджилъци - на думи само са велики.

PainInTheAss
05-21-2013, 21:43
Мене за тва ме е страх от тия дето си траят :D
Инче къде го тоя да му кажа аз :D

chtlsy
05-22-2013, 08:27
Ѝди го набий, та да му мине меракът. :D И не си мисли, че ще дойде с 20-30-50 човека, отде ще ги извади?

of56
05-23-2013, 03:25
Най- добре сподели с родителите си, ако на тях не го кажеш, на кой друг?!

draid
05-23-2013, 05:27
Независимо дали ще дойде с 2-ма или с 10 човека, то най-често те са за негова "психическа" подкрепа. Рядко от такива тумби налитат на бой повече от 1-2ма. Ако дойде и ти в училището и се вижда, че е агресивен и няма как да избегнеш саморазправа, гледай да го удариш пръв, и то без да проявяваш признаци, че ще го правиш за да него очаква. Ако не успееш да го свалиш с един удър, не го чакай да се свести и да те нападне, ами повтори.

shusha
05-23-2013, 07:13
Ако толкова те е шубе си намери бележка за даскало от някъде. Според мен трудно ще те набие и май наистина се хвали, но предпазливостта (не говоря за паника) никога не е излишна.

AnarchyBoy
05-23-2013, 08:02
Независимо дали ще дойде с 2-ма или с 10 човека, то най-често те са за негова "психическа" подкрепа. Рядко от такива тумби налитат на бой повече от 1-2ма. Ако дойде и ти в училището и се вижда, че е агресивен и няма как да избегнеш саморазправа, гледай да го удариш пръв, и то без да проявяваш признаци, че ще го правиш за да него очаква. Ако не успееш да го свалиш с един удър, не го чакай да се свести и да те нападне, ами повтори.

Ако усетиш, че и без друго ще има бой, просто му налей набързо тупаниците в главата и да се знае. Хич не го чакай. 8-)

DoctorSatan666
05-23-2013, 17:07
Не е виновна тя . Виновно е сърцето й което замъглява съзнанието й .

> Момиче на около 16 години...
> "Виновно е сърцето й"

http://prikachi.com/images/664/6142664K.jpg

fenastz
05-23-2013, 17:31
е какво се случи?

dieselpower
05-23-2013, 23:49
Манячето май само с надъхването е останал.

valentão
05-23-2013, 23:53
Не е виновна тя . Виновно е сърцето й което замъглява съзнанието й .

знаеш ли как процедирам с тъпи момичета като теб ? имам един ластик и ги бия с него вкъщи ;)

TrollFaace
05-24-2013, 08:33
В нащо даскало ако някой се нафилмира и дойде да бие някой си тръгва набит, защото всички излизат и ...

gugenceto2
05-24-2013, 10:21
Споко пич - всички на думи са велики а иначе хич ги няма. А иначе к'во стана?

TheVampire_38
05-24-2013, 16:04
Споко пич - всички на думи са велики а иначе хич ги няма. А иначе к'во стана?

НИЩО! Само заплахите си останаха и това е ... :D Пък и вече ми е все тая ...