PDA

View Full Version : Пука ли му изобщо?



Gabriella.Marinova.
05-21-2013, 19:17
Здравейте..
Първо искам да се извиня ,защото темата май не е за раздел..както и да е.
Ходя с едно момче от 2 месеца. В началото всичко беше идеално. Държеше се супер мило и добре с мен.
Обаче се промени всичко. Спря да ми се обажда, не се сеща за мен. Когато излизаме ще е само вечер с неговата компания. Нямам нищо против това , но той дори не ме търси. Само ,ако аз отида при тях се сеща ,че съществувам. Дори вече не е и така. Когато съм с тях никакво внимание не получавам. Стои на другия край и си говори с другите. А когато аз си тръгвам даже не забелязва. Все едно съм никоя за него. Говори ли сме по тази тема ,каза ми че вече ще се сеща ,но нищо не се променя в държанието му. Какво да правя, започнах много да се привързвам към него, не мога да кажа ,че го обичам , защото не съм сигурна в това.А с това държание дори се опитвам да не се влюбвам в него ,защото накрая ще съжалявам за всичко. Моля помогнете. :)
Извинявам се ,ако имам правописни грешки. :)

MarkKnight
05-21-2013, 19:38
на колко сте?

Amore-Mio*
05-21-2013, 20:07
Дай последен разговор. Обаче ако не проумее какво прави и не се постарае да го оправи, по - добре ще да е да не си губиш времето с него. Все пак, предполагам, си чувала фразата: "Защо да давам втори шанс на някой, след като друг силно се надява и чака първи".

Gabriella.Marinova.
05-21-2013, 20:21
на колко сте?

Аз съм почти на 15 , а той на 16 ..зна, че съм малка но не мисля че има голямо значение

lqlq_
05-21-2013, 20:43
Не мисля,че той има голям интерес към теб след това което прочетох..По-добре не се занимавай с него.Ще намериш нещо много по-добро от този :))))
Не го приемай толкова на сериозно все пак сте малки нито ще е първият,нито последният!!!

xXxPETYAxXx
05-21-2013, 21:02
Не мисля,че той има голям интерес към теб след това което прочетох..По-добре не се занимавай с него.Ще намериш нещо много по-добро от този :))))
Не го приемай толкова на сериозно все пак сте малки нито ще е първият,нито последният!!!
На същото мнение съм.
Един разговор е напълно достатъчен, от втори нужда няма.
Не го търси ти първа, изчакай, виж дали ще те потърси той веднъж.

pifiella
05-22-2013, 17:04
Адашке,адашке що си толкова алтава?

girlwithblueeyes
05-22-2013, 17:06
Няма смисъл от разговори
Махай го и си намери някой друг по-добър.

tonssy
05-22-2013, 17:11
Не мисля,че той има голям интерес към теб след това което прочетох..По-добре не се занимавай с него.Ще намериш нещо много по-добро от този :))))
Не го приемай толкова на сериозно все пак сте малки нито ще е първият,нито последният!!!

Това.
Зарежи го, докато е време, че като гледам за теб не е безразличен.

sneering
05-22-2013, 17:41
Тия патки над мен дето те карат да се махнеш от него ти правят мечешка услуга,защото ти ще се махнеш,но няма да разбереш никога защо след като всичко е било идеално-той е загубил интерес.
По-добре си помисли,какво е плод на това той да се отдръпне и защо те е игнорирал.
Най-хубаво го питай самия него,да знаеш какво да промениш със следващия.

DragonLady
05-22-2013, 20:10
Не мисля,че той има голям интерес към теб след това което прочетох..По-добре не се занимавай с него.Ще намериш нещо много по-добро от този :))))
Не го приемай толкова на сериозно все пак сте малки нито ще е първият,нито последният!!!
Като не го е грижа за тебе, разкарвай го! да го търпи друга, ама ме съмнява някоя изобщо да изтърпи подобно отношение.

Pedigree
05-22-2013, 22:26
Принципно бих ти казала, че ти трябва повече самоуважение, и не е редно да се молиш за внимание... НО...
като знам повечето тегави девойки каква представа имат за внимание, то да се откажеш да им го обърнеш, хаха.

marin4itu
05-23-2013, 06:58
Принципно бих ти казала, че ти трябва повече самоуважение, и не е редно да се молиш за внимание... НО...
като знам повечето тегави девойки каква представа имат за внимание, то да се откажеш да им го обърнеш, хаха.

Нещо такова мислех да напиша и аз..

baby_love_you
05-23-2013, 07:00
Една година се занивамах с подобна ситуация. И накрая разбрах, че човекът въобще не го е било грижа за мен, но по трудния начин :) Няма смисъл да се мъчиш.

analgin
05-24-2013, 06:47
Не му пука , не си губи времето

Ahcy
05-24-2013, 09:39
Явно не си му достатъчно интересна

ShtrudeL
05-24-2013, 14:45
Много просто - не го търси, не му обръщай внимание и ако не се сети - остави го.

valentão
05-24-2013, 14:52
Здравейте..
Първо искам да се извиня ,защото темата май не е за раздел..както и да е.
Ходя с едно момче от 2 месеца. В началото всичко беше идеално. Държеше се супер мило и добре с мен.
Обаче се промени всичко. Спря да ми се обажда, не се сеща за мен. Когато излизаме ще е само вечер с неговата компания. Нямам нищо против това , но той дори не ме търси. Само ,ако аз отида при тях се сеща ,че съществувам. Дори вече не е и така. Когато съм с тях никакво внимание не получавам. Стои на другия край и си говори с другите. А когато аз си тръгвам даже не забелязва. Все едно съм никоя за него. Говори ли сме по тази тема ,каза ми че вече ще се сеща ,но нищо не се променя в държанието му. Какво да правя, започнах много да се привързвам към него, не мога да кажа ,че го обичам , защото не съм сигурна в това.А с това държание дори се опитвам да не се влюбвам в него ,защото накрая ще съжалявам за всичко. Моля помогнете. :)
Извинявам се ,ако имам правописни грешки. :)

Пука ми да , ама защо трябва да пускаш тема така подло , дай да се разберем на лично защо не ми се обади , и аз съм привързан към тебе така както ти към мен , мога да махна компанията си и да бъдем заедно завинаги