PDA

View Full Version : момичетата хареват ли умниците



kris6929
05-21-2013, 22:24
Абе чудя се дали момичетата харесват умниците,е не зубъри без социален живот

PullMeCloser
05-21-2013, 22:27
Не, само тъпанари.

HollyGolightly
05-22-2013, 01:06
НЕ! Колкото по-тъп е човекът до мен, толкова повече му се кефя. Няма по-прекрасно нещо от мъж, с когото не можеш да завържеш една свястна приказка

valentão
05-22-2013, 02:37
най се кефят на интелигентни но с просташко и грубянско държание ;) кво им светва ли , че ще бъдат задоволени подобаващо психически и физически възбудени,и също че ще бъдат доминирани ;)

Violenza
05-22-2013, 04:58
Не. От тях бягаме най-много.

AnarchyBoy
05-22-2013, 07:10
Не. От тях бягаме най-много.

Бее, това не е точно така :lol: Точно си харесвате.. простако-интелигентите..
Поне повечето..

Violenza
05-22-2013, 07:40
Бее, това не е точно така :lol: Точно си харесвате.. простако-интелигентите..
Поне повечето..
Беше ирония...

Но да, факт, че масово на жените им харесва комбинацията знаещ, но с циничен език и просташко поведение. Моята представа за интелигентен мъж изключва и двете. Това са едни от нещата, които най-силно ме отблъскват.

LadyDi
05-22-2013, 08:16
Абе чудя се дали момичетата харесват умниците,е не зубъри без социален живот

каква точно е разликата за теб?

Ninitoo
05-22-2013, 08:26
Да , аз лично харесвам умни момчета , но не и такива които са философи и ми говорят неща , за които дори не съм чувала , а пък да не говорим за тея на които не можеш да им вземеш думата - дразнещо е и ме отблъсква .
Всъщност - много ясно че момичетата харесват умни момчета - ако до себе си имаш един тъп като галош , с който не можеш да завържеш един свестен разговор , колкото и да е красив , в един момент вече ти писва от него и от глупостите му .

Markuss
05-22-2013, 08:47
Комбинациите са всякакви. Кифлите харесват мутри, понеже са тъпи и първичният инстинкт да бъдат защитени доминира. Рядко харесват по-умни от тях момчета, понеже човек изначало в съвременното общество е учен от малък, че е много важна личност и може да постигне всичко, стига да иска (това е и нерядко оправданието на всеки ленивец :д), та не се чувства комфортно, когато другият го превъзхожда интелектуално. Умните момичета харесват умни момчета, но има и такива, които си хващат тъпунгер с идеята, да го превъзпитат. Харесва им тази част на доминация, да моделират живота на другия.
Общо взето безсмислена тема.

analgin
05-22-2013, 08:50
Да , харесвам умни момчета . По-скоро не знам какъв трябва да бъдеш за да не ги харесваш и да предпочиташ някакъв , който няма никаква обща култура , не може да пише правилно и ти говори само колко вдига от лежанка

xXxPETYAxXx
05-22-2013, 09:06
Харесват ми умните момчета, които обаче имат и добри обноски и възпитание.
Всъщност,може би бих предпочела някой, който не е чак толкова интелигентен, но знае как да се държи възпитано(не като селендур), пред някой, който е умен, но се държи цинично.

strawberry88
05-22-2013, 09:16
Харесват ми умните момчета, които обаче имат и добри обноски и възпитание.
Да.

sunshine :**
05-22-2013, 10:58
az li4no xaresvam ymnite mom4eta , no estestveno zaedno s tova trqbva i da e zabaven , kakto ti kaza da ne e zybar bez socialen jivot :) ina4e predpolagam vseki 6e predpo4ete ymno mom4e pred nqkoi dvoikajiq / kakto az bix napravila / :)

LadyDi
05-22-2013, 11:15
az li4no xaresvam ymnite mom4eta , no estestveno zaedno s tova trqbva i da e zabaven , kakto ti kaza da ne e zybar bez socialen jivot :) ina4e predpolagam vseki 6e predpo4ete ymno mom4e pred nqkoi dvoikajiq / kakto az bix napravila / :)

Г-це, за пореден път пишеш на латиница. Това е недопустимо в нашите форуми. Или си намери кирилизатор, или се въздръж от мнения.

klimatronik
05-22-2013, 11:27
Всички харесват умни,а в реалността ходят с простаци, защото умните са малко.
Обаче именно тези простаци за момичетата - са умни и интелигентни, защото умът и разума са... как да го кажа.. - за всеки е различно това понятие.
А девойчето с перфектния си латински език да ми лапа х** .
Оценките въобще не са доказателство за качествата при човека.

xoxi
05-22-2013, 11:44
Някой да ми дефинира "умен".

LadyDi
05-22-2013, 11:51
Някой да ми дефинира "умен".

И аз бих искала да знам.

Amore-Mio*
05-22-2013, 11:59
То всъщност има такива, които харесват простаците ли?

Инак, да, харесвам умниците. Все пак няма да ти е приятно да стоиш с някакъв си идиот и да слушаш някакви идиотщини, комбинирано с някакво отвратително - отблъскващо поведение. Харесвам хора, с които има какво да си кажеш, имат си елементарна обща култура, добро възпитание и поведение.

Markuss
05-22-2013, 12:15
И аз бих искала да знам.
"- По-добре да ти дефинирам наново някои понятия. "Ум" е едно от онези хлъзгави понятия, като "любов", например. Самото определение зависи от състоянието на твоето съзнание. Погледни го по следния начин: ти имаш мозък, който управлява тялото, натрупва информация и борави с тази информация. Ние наричаме тези абстрактни процеси на мозъка "интелект". Аз самият никъде не съм използвал думата "ум". Мозъкът не е ум не с едно и също. Мозъкът е нещо реално, умът не е.
"Умът" е едно илюзорно следствие от основните мозъчни процеси. Той е като тумор. Състои се от всичките произволни, некотролирани мисли, които изплуват като мехурчета в съзнанието, идвайки от подсъзнанието. Съзнанието не е ум; осъзнаването не е ум; вниманието не е ум. Умът е едно препятствие, задръстване, нещо като злокачествено образувание. Той е като еволюционна грешка в човешкото битие, първична слабост в човешкия опит. Аз лично смятам ума за напълно безполезен." - "Пътят на мирния войн"
Ето ти е една сбита дефиниция за ума. Не напразно казах, че темата е безполезна. Повечето хора дори не осъзнават, какво обсъждат и дискутират.

LadyDi
05-22-2013, 12:25
"- По-добре да ти дефинирам наново някои понятия. "Ум" е едно от онези хлъзгави понятия, като "любов", например. Самото определение зависи от състоянието на твоето съзнание. Погледни го по следния начин: ти имаш мозък, който управлява тялото, натрупва информация и борави с тази информация. Ние наричаме тези абстрактни процеси на мозъка "интелект". Аз самият никъде не съм използвал думата "ум". Мозъкът не е ум не с едно и също. Мозъкът е нещо реално, умът не е.
"Умът" е едно илюзорно следствие от основните мозъчни процеси. Той е като тумор. Състои се от всичките произволни, некотролирани мисли, които изплуват като мехурчета в съзнанието, идвайки от подсъзнанието. Съзнанието не е ум; осъзнаването не е ум; вниманието не е ум. Умът е едно препятствие, задръстване, нещо като злокачествено образувание. Той е като еволюционна грешка в човешкото битие, първична слабост в човешкия опит. Аз лично смятам ума за напълно безполезен." - "Пътят на мирния войн"
Ето ти е една сбита дефиниция за ума. Не напразно казах, че темата е безполезна. Повечето хора дори не осъзнават, какво обсъждат и дискутират.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6h7u9jAl11rwcc6bo1_500.gif

Благодаря :cool:

Ahcy
05-22-2013, 12:26
за всеки влак си има пътници

pifiella
05-22-2013, 15:52
Умен,умен,колко пък да е умен?
Една съседка се разведе след 5-годишен брак,защото умният й и хубав мъж си имаше по-млада любовница и тя ми каза - Хвани си тъп и грозен мъж,та да те слуша и боготвори!:D

ledenakrasota
05-22-2013, 15:58
Хора с природна интелигентност, а не някакъв индивид, който не те изслушва и е супер тесногръд. Прочел е една книгaта и се мисли за големия умник. :lol:

LadyDi
05-22-2013, 16:49
Дет се вика, трябва да е достатъчно умен, че като си вдигнем гащите, да има за какво да си говорим :)

girlwithblueeyes
05-22-2013, 17:03
Обичам да говоря с интелигентни момчета на всякакви теми . Обаче мразя дървените философи .

sneering
05-22-2013, 17:29
Всеки човек подсъзнателно търси събеседник с една идея напред в мисленето,за да продължи мислите и въпросите си и да се развива в това което го вълнува.
Момичешката природа е неуверена и плаха,но е абсолютно праволинейна спрямо посрещането на бъдещите етапи на живота и справянето с тях.Което говори че пак подсъзнателно се търси някой,който мисли една квота напред и е в кондиция да се справя с 'кормилото' на живота,поемайки отговорност и вдъхващ доверие.

Така че съм склонен да вярвам в това.

LadyDi
05-22-2013, 17:52
Всеки човек подсъзнателно търси събеседник с една идея напред в мисленето,за да продължи мислите и въпросите си и да се развива в това което го вълнува.
За мен поне е вярно. Обичам събеседникът/половинката да ме провокира, да ме стимулира да мисля, да ме кара дори да се съмнявам в собствените си аргументи.

tori
05-22-2013, 18:42
каква точно е разликата за теб?
Разликата тук, е че автора е от тези вторите дето такова животно "социален живот" не са виждали.
Колкото до мен. Ехх, ами моето момче е всичко - занимава се с програмиране, математика, английски, лека атлетика, китара. Малко може да се каже, че е нърд. Никога не е било проблем за мен. От тук следва, че би трябвало да харесвам умни момчета.
Обикновено ако имам две момчета - единия нърда от горе дето съм си загубила ума, другия от тези дето уж са лоши, невъзпитани, "прости", първо ще ме дръпне да опозная лошия герой, а после ще отида да говоря с умника.
Повечето жени си харесват кухи мъже, за да могат да ги лъжат и правят на 2 стотинки, да ги превъзпитават. Поне със повечето около мен е така. Странно.


Обичам събеседникът/половинката да ме провокира, да ме стимулира да мисля, да ме кара дори да се съмнявам в собствените си аргументи.
Мда.

mlakniwe
05-22-2013, 19:15
Аз съм много умен по принцип и приятелката ми ми вика Айнщайн :D Кво против имате умните хора?

DisappointedDreamer
05-22-2013, 19:25
Аз съм много умен по принцип и приятелката ми ми вика Айнщайн :D Кво против имате умните хора?

Блонди ли е приятелката ти?

granger
05-22-2013, 19:33
Както казват в "Шерлок" : Brainy is the new sexy!

LadyDi
05-22-2013, 19:44
Както казват в "Шерлок" : Brainy is the new sexy!
http://media.tumblr.com/tumblr_m6g0bhD1EA1rqu17w.gif

Ей тоя brainiac хич няма да го върна :cool:

pifiella
05-22-2013, 20:11
Аз съм много умен по принцип и приятелката ми ми вика Айнщайн :D Кво против имате умните хора?

Да,ма твоята приятелка е 15-годишната,която исакше да те изнасилва...

psychopath
05-22-2013, 22:56
А мислите ли (защо), че вие сте достатъчно умни/интелигентни, че един умен/интелигентен мъж би се занимавал с вас? :D

Markuss
05-23-2013, 05:35
А мислите ли (защо), че вие сте достатъчно умни/интелигентни, че един умен/интелигентен мъж би се занимавал с вас? :D
За съжаление няма много мислещи момичета, поне аз не срещам такива. Или са някои, които вярват, че са и разсъждават по-правилен начин, но действат съвсем по друг или са пълни лекета без ''wanna be'' паравана :д
Всеки знае кое е правилното и кое не. Трудното е да живееш после с последиците от действията си. Затова и има толкова малоумни теми с малоумни автори, изпаднали в малоумни ситуации. Шокирани и искащи мнение отвън, понеже те самите не знаят, как да се справят с 'проблема', който реално не са си въобразявали, че ще се появи (понеже са малоумни).
Песимист съм от гледна точка на това колко интелигентно и по-скоро морално е едно момиче.

tori
05-23-2013, 06:19
А мислите ли (защо), че вие сте достатъчно умни/интелигентни, че един умен/интелигентен мъж би се занимавал с вас? :D
Добър въпрос. Още търся отговора защо моето момче е с мен.

LadyDi
05-23-2013, 06:33
А мислите ли (защо), че вие сте достатъчно умни/интелигентни, че един умен/интелигентен мъж би се занимавал с вас? :D

Труден въпрос, защото както каза Markuss всичко е до възприятие и хората обикновен търсят някой, който е с една идея пред тях. Т.е., умният и интелигентен за мен, може да не е чак толкова умен и интелигентен за теб :)

yakuza_
05-23-2013, 06:53
А мислите ли (защо), че вие сте достатъчно умни/интелигентни, че един умен/интелигентен мъж би се занимавал с вас? :D

И аз това се чудя :lol: Особено като гледам някакви коментари с по 3-4 думи. И дето повечето тука се правят на дълбоки като котешки задници, ама ако ги заговориш, могат да говорят на 1-2 теми и до там. Изкл лейдиДи, защото тя може да говори за структурата на "Поло".

LadyDi
05-23-2013, 06:55
Изкл лейдиДи, защото тя може да говори за структурата на "Поло".

:lol:

Markuss
05-23-2013, 08:16
тука се правят на дълбоки като котешки задници, ама ако ги заговориш, могат да говорят на 1-2 теми и до там.
То ако умееш, да говориш открито по 1-2 теми, като се вземе предвид възрастта на обитаващите тук (и не само), то си е напълно нормално, даже повече. Тук и на половин тема не можеш да завържеш читав разговор. Всеки знае много неща, но накъсано и донякъде. Твърде бързо се стига до момента, в който спираш да хвърляш аргументи (примерно) в противниковия лагер и се започва едно блъскане на "абе, ти нищо не знаеш, бе, слушай мен", все едно се опитваш да вкараш дървена фигурка квадрат в кръгла дупка. Имай предвид, че повечето академици могат да говорят максимум по 1-2 теми, за другото са просто отворени (не в агресивния смисъл на думата).

yakuza_
05-23-2013, 08:45
Е то никой не очаква да знае дадена тема до последното нещо, такива ходят в "Минута е много" с любима тема езера в Латинска Америка. Ти може и да си със 150 ИЯ, ама да разбираш само от ядрена физика и от нищо друго. Това че някой е умен, не го прави с богата обща култура. Както тия дето като ги питат какво харесват в едно момче и казват ами да е забавен, а те горките оперирани безкръвно от хумор.

LadyDi
05-23-2013, 08:53
Това че някой е умен, не го прави с богата обща култура.
Всъщност би трябвало. Ако си умен, то се стремиш да си развиваш капацитета и се интересуваш от много неща. Никой не казва, че трябва да си експерт във всяка област, но поне малко от малко трябва да имаш обща култура.

Fisherman
05-23-2013, 08:54
Тия момичета които гледат интелигенцията са точно 1 2 в света

yakuza_
05-23-2013, 09:03
Всъщност би трябвало. Ако си умен, то се стремиш да си развиваш капацитета и се интересуваш от много неща. Никой не казва, че трябва да си експерт във всяка област, но поне малко от малко трябва да имаш обща култура.


Е ти може и да не си чак толкова умен, но пак да разбираш от мн неща :D Като цяло темата е втф. Автора иска да чуе, че харесват по-умни, защото никой не му обръща внимание, а обръщат на някакъв тъпак. Така я виждам аз.

LadyDi
05-23-2013, 09:34
Интересно в случая е разделението между "умен" и "зубър без социален живот". Обикновено наистина умните получават втория епитет.

yakuza_
05-23-2013, 09:45
Представи си колко различни разновидности на "прост" има :(

LadyDi
05-23-2013, 09:47
Прост, простак или глупав?

:cool:

yakuza_
05-23-2013, 09:52
Просто глупав простак :/

LadyDi
05-23-2013, 09:55
Кво да ти кажа. Тия ученически касти никога не съм ги схващала.
Аз съм била винаги загубенячка :cool:

yakuza_
05-23-2013, 10:12
А аз като цяло не познавам много умни хора. Даже сред тия с които се събирам аз се водя като най-умния :lol:
А и по - важно е да знаеш, колко материал за покрив може да натовариш на един VW.

klimatronik
05-23-2013, 10:18
Бъдете умни... АЗ съм всемогъщ!

xXxAngerfisTxXx
05-23-2013, 10:20
повече харесват празните кофи с релефно тяло

LadyDi
05-23-2013, 10:22
А аз като цяло не познавам много умни хора. Даже сред тия с които се събирам аз се водя като най-умния :lol:
А и по - важно е да знаеш, колко материал за покрив може да натовариш на един VW.

Зависи с какво искаш да го правиш покрива. Но принципно не много, защото в багажника имам 2 чифта обувки, една шапка за плаж, няколко шишета с някакви течности и едно одеало.

D*Rose
05-23-2013, 10:39
Зависи с какво искаш да го правиш покрива. Но принципно не много, защото в багажника имам 2 чифта обувки, една шапка за плаж, няколко шишета с някакви течности и едно одеало.

Ех, че си ми умница :*

LaPavleta
05-23-2013, 11:00
За мен най-големият сексапил на мъжа е точно интелектът му ;)

anonymous708973
05-23-2013, 11:07
Особено като гледам някакви коментари с по 3-4 думи.

Откога дължината на поста е критерий? Има потребители, които изписват 500 думи, а важната информация в тях може да бъде събрана до 50.

LadyDi
05-23-2013, 11:21
Ех, че си ми умница :*

В смисъл?

valentão
05-24-2013, 09:08
Откога дължината на поста е критерий? Има потребители, които изписват 500 думи, а важната информация в тях може да бъде събрана до 50.

недей се омаловажава , чета ти постовете с интерес и далеч повече от 50 интересни думи имаш ;)

BloodyDreamer
05-25-2013, 21:10
И тъпите, и простите хора ми бъркат в здравето.

granger
05-25-2013, 21:28
http://media.tumblr.com/tumblr_m6g0bhD1EA1rqu17w.gif

Ей тоя brainiac хич няма да го върна :cool:
Аз за Сериала на ББС говоре,ама RDJ е ...мармаладено сладък

D_dimov
05-30-2013, 19:01
Някой да ми дефинира "умен".


Умен е този човек, който схваща бързо, адаптира се към условията ( каквито и да са те), разсъждава по какъв начин ще е най-логично и разумно да реши даден въпрос или проблем. Същевременно е моралист. Няма да си позволи да обиди човека до себе си, а ако стане така че го обиди - ще се извини и ще се реваншира. Почита хората и ги обича, не си позволява да е груб с тях. Стреми се да се учи от всичко и от всички, внимателен е към всичко живо. За приятелите си душата си ще положи. И ще се стреми да помогне за благоденствието и радостното настроение на човека до себе си. Честен и справедлив е умния човек, със сериозно отношение към нещата. Съвестен. Умният човек разбира хората и се стреми да им помага.

hardsoultosave
07-02-2013, 21:10
Обичаме си ги умничетата. Интересни са. Подозирам, че лично мен ме привлича това, че където има много акъл има и много характер, много слоеве, много нещо. А аз обичам да ми е интересен мъжа.