PDA

View Full Version : (Самоотбрана за мъже и жени, момчета и момичета КРАВ МАГА ) в ж.к.Банишора



MartinaKM
05-22-2013, 06:19
(Самоотбрана за мъже и жени, момчета и момичета КРАВ МАГА ) в ж.к.Банишора
Здравейте за лятото е по добре да сме в идеална форма, а не пораспуснати, затова ви предлагам нещо което аз пробвах и съм много доволна.Става въпрос за Крав Мага (Самоотбрана).За мен лично много ми харесва и ми помогна, тренировките са с изразходване на калории и много забавно интересни.Много приятелки ми казаха да пробвам Тай-бо, ама това е само за отслабване и едно и също.Пробвайте Крав Мага едновременно ще влезете в фигурата която най-добре ви допада и се харесвате в нея, и ще се научите да се самоотбранявате което поне според мен е много добре. Там където аз ходя има мъже, момчета,жени и момичета. Всеки един от тях практикува крав мага по различни причини.Имам приятели който ме питат "ама там не се ли биете" не разбира се учиме се да се самоотбраняваме :д.
. Проверих малко повече за да видя дали има и други Инструктори по Крав Мага и се оказа, че има. Аз съм много доволна от моя, приятно момче с което можеш да говориш и да го питаш за всичко.Казва се Данаил Найденов преподава в Центъра На София, Много Близо До Метро Станция "Лъвов мост".Което лично на мен много ми хареса, защото е близо до работата ми и също има много различни часове и дни в който можеш да ходиш.

MartinaKM
05-22-2013, 06:27
Ето и за тези от вас който им е харесало като на мен.
Тази публикация намерих и това.
Това е сайта с програмата: http://area-sport.com/timetable-2/
А това са кординатите: ул. “Цветан Минков” 2 (Фитнес Център “Хаммър”)
Данаил Найденов
0884 65 38 80
d.naydenov@kravmaga.bg
Еднократно посещение – 7 лв.
Карта (4 посещения) – 24 лв.
Карта (8 посещения) – 40 лв.
Карта (12 посещения) – 50 лв.
Начинаещи (Practitioner Level 1 и Practitioner Level 2):
Понеделник: 20:00ч. – 21:30ч.
Вторник: 17:00ч. – 18:00ч.
Сряда: 20:00ч. – 21:30ч.
Четвъртък: 17:00ч.-18:00ч.
Петък: 20:00ч. – 21:30ч.
Събота: 15:00ч. – 16:30ч.
Неделя: 15:00ч. – 16:30ч.
Надявам се да помогнат и на други като мен.

valentão
05-26-2013, 09:33
много ме кефи крав магата , реалистичните им брутални тренировки и с оръжия и т.н. с кеф бих се записал само че сте от софия......жалко.

firstdiesel
05-26-2013, 13:37
крав мага, според мен, е единственото по-добро от бокса на улицата

зависи и кой ви тренира по крав мага .. че тая бойна система далеч не е от простите и лесно приложимите, за да стиснете трахеята или да бръкнете очите в някого се иска много добра координация и скорост

ако по-време на бой не можете да мислите, по-добре се ориентирайте към бокс :D иначе крав мага :)

valentão
05-26-2013, 13:52
крав мага, според мен, е единственото по-добро от бокса на улицата

зависи и кой ви тренира по крав мага .. че тая бойна система далеч не е от простите и лесно приложимите, за да стиснете трахеята или да бръкнете очите в някого се иска много добра координация и скорост

ако по-време на бой не можете да мислите, по-добре се ориентирайте към бокс :D иначе крав мага :)

бокса не виждам къде му е толкова доброто приложение на улицата , при положение че там ги учат да не удрят с лакти колена и крака , само с ръце.с лакът или коляно мога да нанеса огромни щети

иначе верно е това че ако инструктура е шит най много да те научи на грешни навици които после иди ги махай и учи наново

firstdiesel
05-26-2013, 16:53
тия лакти и колена се опитай да ги приложиш на борец да видиш кво интересно ше ти стане :D

борец ли е .. да не е до тебе, че най-малкото, ще те боли врата 2-3 дни затва че те е дръпал надолу през главата .. най-малкото

firstdiesel
05-26-2013, 17:03
и както знаем нашата страна е страната на борци и щангисти

hristo.marinov.1610
06-12-2013, 15:19
imam edin vapros koito ne e mnogo vav vrazka s temata no vse pak Judo-to dobro li e za samootbrana? ne smqtam da smenqm sporta, prosto mi e interesno imam li nekav shans