PDA

View Full Version : симпатично момче



InsertDumbNickHere
05-22-2013, 07:48
Какво търсите в 1 симпатично момче ? Повечето момичета гледат красотата на даден човек за да тръгнат с него, дали 1 симпатично момче има шанс и смисъл да се бори за дадено момиче което обича ? Питам защото бях отрязан от 1 момиче, но знам защо и смятам, че имам 2-ри шанс. Не съм най-големия красавец, но не се определям за грозен.. Какви качеста търсят момичетата за да са склонни да тръгнат с такова момче

analgin
05-22-2013, 08:20
Красотата не е всичко , колкото и банално да звучи , определен човек може да ти бъде симпатичен и без да има невероятен външен вид ,когато харесваш качествата у самия човек според мен започваш да го харесваш и като цяло и просто го приемаш такъв какъвто е .
"Повечето момичета гледат красотата на даден човек за да тръгнат с него, дали 1 симпатично момче има шанс и смисъл да се бори за дадено момиче което обича " - 1 симпатично момче има ли смисъл да се бори за човек с подобно мислене и тя заслужава ли го наистина ?
"Питам защото бях отрязан от 1 момиче, но знам защо и смятам, че имам 2-ри шанс " - може да те е отрязала и заради друга причина , но ако е това няма никакъв смисъл да отделяш внимание на такова момиче

Ninitoo
05-22-2013, 08:24
Ооо , да , отлично разбрах какъв си като характер и като качество - да , добро обяснение ни даде .
Ако не си разбрал , това беше ирония .
Та , всяко момиче е различно - харесва различни неща , впечатляват я различни неща , търси различни неща . А , щом това момиче те е отрязало , може би просто това което тя търси не си ти . Знам , кофти , но факт . Но ако все пак ни обясниш малко по-подробно точно тази ситуация , без увъртания , ще можем да ти кажем как стоят нещата в твоя случай и дали имаш все още шанс с нея или просто трябва да я забравиш .

InsertDumbNickHere
05-22-2013, 09:19
Ами бяхме много близки, и тя започна да се държи така, че ме накара да си мисля, че ме харесва 100%, даваше знаци та се пукаше... от там аз хлътнах по нея и като и казах какво чувствам тя не ми отвърна
Имах проблем за които не искам да казвам защото може да имам познати тук и да стане неловка ситуация, но според мен са основателни.. Не сме се виждали отдавна и скоро ни предстои среща и се надявам нещо да се случи лятото...
А за характера си има ли смисъл да говоря... аз съм най-добродушното момче :D имам предвид, че с момичетата се държа много добре и може би това е проблемът...
А тя чесно казано си пада по флиртовете с момчета, но не е поредната курва .. може би точно заради това опитвам да се получат нещата с нея... не искам някое момиче за секса или тем подобни... просто искам да имам някои до мен които да ме прави щаслив

Ninitoo
05-22-2013, 09:44
От кога се познавате ? Какви бяха тия знаци - може пък и да си се заблудил ? Лично ли и призна чувствата си - смисъл лице в лице - и тя как точно отвърна - виж , просто се опитвам да разбера как точно са нещата , за да ти кажа дали не си избързал със заключенията и признанията . Защото има три вероятности според мен :
- тя наистина да е флиртувала с теб , но ти да си избързал с признанието на чувствата си и тя да се е изплашила и просто не е искала да избързва
- тя е флиртаджийка и си играе с теб , но не търси връзка
- тя не е флиртувала с теб , ти си се заблудил и ... тя не чувства към теб , това което ти чувстваш към нея .

InsertDumbNickHere
05-22-2013, 10:04
От кога се познавате? - 1 година
Какви бяха тия знаци - може пък и да си се заблудил ? -Прегръщане все 1 не сме се виждали от 100 години ( силно 7-8 секунди и даже си вдигаше краката :D
Лично ли и призна чувствата си ? - He Беше по-доста тъп начин честно казано
- тя наистина да е флиртувала с теб , но ти да си избързал с признанието на чувствата си и тя да се е изплашила и просто не е искала да избързва- Съмнява ме
- тя е флиртаджийка и си играе с теб , но не търси връзка - Съмнява ме
- тя не е флиртувала с теб , ти си се заблудил и ... тя не чувства към теб , това което ти чувстваш към нея -Точно така и стана.. явно ме е приела за много добър приятел

smilelady
05-22-2013, 11:00
съветвам те да се откажеш
Това с 'тя ме отряза, ама мисля, че още имам шанс' е голяма грешка, защото се самонавиваш за нещо, което реално няма голям шанс да се случи. Знам, че боли, но това е истината. Като не е станало с нея, светът не е свършил, забрави я и намери някоя, която ще е готова да те направи щастлив :)

Amore-Mio*
05-22-2013, 11:48
Първо: красотата е относително понятие. За един ти можеш да си перфектен, за друг - отвратителен. Така, че заради едно отрязване не си съсипвай самочувствието.
Второ: Всеки сам за себе си е симпатичен и всеки има шанс/възможност да е с даден човек, има право да се бори и обич. То, дори това няма нищо общо с красотата.

InsertDumbNickHere
05-22-2013, 11:49
съветвам те да се откажеш
Това с 'тя ме отряза, ама мисля, че още имам шанс' е голяма грешка, защото се самонавиваш за нещо, което реално няма голям шанс да се случи. Знам, че боли, но това е истината. Като не е станало с нея, светът не е свършил, забрави я и намери някоя, която ще е готова да те направи щастлив :)
Добре де тва ми е ясно... че няма да стане но какво да направя след като все още имам чуства към нея... то не зависи от мен... чувствата са си чувства... нищо не ми остава освен да се надявам

Ninitoo
05-22-2013, 17:21
Е щом е третият вариант ... е сори пич , знам гадно е когато обичаш някого , а той не ти отвръща със същото и още по-лошо е когато си се заблуждавал , че може да се получи нещо , че имаш някакъв начин . Да , чувствата си остават , но след време ще ти мине . Просто спри да мислиш толкова много за нея , спри да се надяваш толкова много и да си втълпяваш , че имаш шанс . Намери си някакво хоби , прави нещо , насочи си вниманието в нещо друго и след време просто ще я забравиш. Наистина е трудно и боли , но все пак живота е скапан .
Един ден ще намериш някоя , която ще отвърне на чувствата ти и истински ще те обича - дотогава няма смисъл да таиш надежди за това момиче .

InsertDumbNickHere
05-22-2013, 18:59
Е щом е третият вариант ... е сори пич , знам гадно е когато обичаш някого , а той не ти отвръща със същото и още по-лошо е когато си се заблуждавал , че може да се получи нещо , че имаш някакъв начин . Да , чувствата си остават , но след време ще ти мине . Просто спри да мислиш толкова много за нея , спри да се надяваш толкова много и да си втълпяваш , че имаш шанс . Намери си някакво хоби , прави нещо , насочи си вниманието в нещо друго и след време просто ще я забравиш. Наистина е трудно и боли , но все пак живота е скапан .
Един ден ще намериш някоя , която ще отвърне на чувствата ти и истински ще те обича - дотогава няма смисъл да таиш надежди за това момиче .
Благодаря :)

sunshine :**
05-22-2013, 20:34
Всеки търси различни неща и харесва различни качества и черти в дадено момче- такаче според мен зависи от момичето :)