PDA

View Full Version : От къде да си закупя тест за наркотици?



evolintendd
05-22-2013, 14:54
Здравейте.Искам да си закупя тест за наркотици,но не такъв който да ме излдва урината и да каже дали взимам, или не,а такъв с който иследвам самата дрога за да знам какво взимам.Да знаете къде случайно ги продават.Имам примерен от e-bay точно и такъф реагент си търся но България.Ако ви интересува защо ми е просто от любопитство с какво се тровя.

http://www.amazon.com/NIK-Drug-Test-Kit-General/dp/B001VSHYG8

prosto_chovek
05-22-2013, 18:57
Доколкото знам, не ги продават тук. Спри дрогата, не се интересувай каква е.

evolintendd
05-23-2013, 09:51
Е все трябва някъде да ги има тези реагенти.Много искам да си купя.

analgin
05-23-2013, 12:04
продавалник.ком

evolintendd
05-23-2013, 14:10
Няма там или не търся правилно може би.Какво написа?

evolintendd
05-23-2013, 14:11
Е все трябва някъде да ги има тези реагенти.Много искам да си купя.

Supermassive____
05-23-2013, 19:01
Лоша работа са това наркотиците, един път захванеш ли се с тях живота ти заминава.

prosto_chovek
05-23-2013, 20:55
Спри ги. Един ден ще съжаляваш. Преди пушех. Спрях цигарите. Сега се чувствам в пъти по - добре. Опитай. ;)

analgin
05-24-2013, 08:01
Тестове за наркотици - търсене , виж и в бг-мама със сигурност има такива теми , но тези , които показват само дали си употребявал или не са най-разпространените на пазара .
Щом е от интерес с какво се тровиш не питаш ли дилъра си какво купуваш , все пак се вижда дали е коз или нещо по-тежко ,има и известна разлика в цените , няма как да не знаеш какви наркотици взимаш , какво е качеството да , но самият вид би трябвало да го знаеш

JuStElly
05-27-2013, 01:30
Сайта е Amazon, не e - bay... поръчай го по интернет.

evolintendd
05-27-2013, 10:08
Сайта е Amazon, не e - bay... поръчай го по интернет. Абе ти си много тъпа.Кое не разбра от НЕ ИСКАМ ДА ИДВА ПО ИНТЕРНЕТ а го търся от тук.Другото което да отговоря на горният пост,според теб дали не мога да разбера дал итревата е трева.Трябва да ми да тествам MDMA с реагенти.А съвети от порядъка спри наркотиците моля да не ми давате щото темат ане е търся помощ а търся тест така че аре да си ги спестите.Моля пишете само по темата тролове.

JuStElly
05-27-2013, 17:45
Абе ти си много тъпа.Кое не разбра от НЕ ИСКАМ ДА ИДВА ПО ИНТЕРНЕТ а го търся от тук.Другото което да отговоря на горният пост,според теб дали не мога да разбера дал итревата е трева.Трябва да ми да тествам MDMA с реагенти.А съвети от порядъка спри наркотиците моля да не ми давате щото темат ане е търся помощ а търся тест така че аре да си ги спестите.Моля пишете само по темата тролове.

Абе я се стегни малко, не знам кой е тъп... Аз, защото се опитвам да ти помогна или ти, защото се тровиш със всевъзможни глупости. Като почнете с лапешките си истории, ако мислиш, че е много яко се лъжеш! Не търсел помощ, то попринцип трябва да имаш нещо в главата, за да потърсиш, а това че ти ТРЯБВА помощ е вече друга работа. Станал на 13 и вече почнал с наркотиците и си мисли, че е Бог. Тъпа съм била, стегни се малко, лапе недорасло.

evolintendd
05-28-2013, 08:15
Абе я се стегни малко, не знам кой е тъп... Аз, защото се опитвам да ти помогна или ти, защото се тровиш със всевъзможни глупости. Като почнете с лапешките си истории, ако мислиш, че е много яко се лъжеш! Не търсел помощ, то попринцип трябва да имаш нещо в главата, за да потърсиш, а това че ти ТРЯБВА помощ е вече друга работа. Станал на 13 и вече почнал с наркотиците и си мисли, че е Бог. Тъпа съм била, стегни се малко, лапе недорасло.

Офф да те еба и у тъпия трол.Метни се в дружбенското езеро и дано не чуя повече от теб.Айде пали мотора и престани да пишеш в темата само да флудваш.

evolintendd
05-28-2013, 08:16
И така все още търся въпросните реагенти за иследване на субстанции.Ако някой има идея да пише.Благодаря предварително.