PDA

View Full Version : Не знам дали изпитва още нещо към мен ..



sweatlilipopp
05-22-2013, 14:41
Така р нова съм във форума и ще се радвам за ми помогнете .. Та , преди 7 месеца се запознах с момче , година по-голямо от мен. След няколко седмици доста се сближихме и тръгнахме . Така вече сме заедно половин година . Преди 1-2 седмици се скарахме жестоко , започнахме да се обиждаме , искахме да се разделим , той реши да си реже вените .. Пълен ужас . Сдобрихме се и си обещахме да не се караме никога повече , но ето на следващия ден всичко започна наново .. С всеки изминал ден се карахме все повече и повече .. Преди 3 дни той се започна с момиче , колкото него , станаха добри приятели излизаха да ритат заедно всичко беше ОК. Вчера вечерта след като си лЕгнах се е започнало нещо ужасно . Не знам дали знаете това сайтче , ask.fm но да имаше около 20-30 въпроса от нея към него и от него към нея ... После се олжи на корицата неговата буква и ммда .. На следващия ден близка фр ми каза какво се е случило и реших да му кажа , че не ми е приятно. Попитах го дали я харесва и оттам се почна луд скандал как ще харесвам тая , ти добре ли си .. да сещате се ..След което реших да му звънна , за да се разберем какви са отношенията му с нея и започна да ми казва с какво право ти ревнуваш , не знаеш ли как аз се чувствам , когато те видя с друго момче се побърквам и все такива . Да наистина е доста е ревнив , но аз не правя нищо нередно . След това си говорихме доста време за тези неща и понеже въпросното момиче щеше да ходи в моето , а също и негово училище да играе там с другите момче аз го питах дали ще ходи и той каза - не не искам да я виждам и подобни и преди малко си говорихме и аз го попитах какво и прави и той ми отговори , че е в училището и след малко ще ритат (да сещате се и тя щеше да е там ) Просто наистина незнам какво да правя знам , че ме обича и мми го е доказвал милион пъти , всимки ми казват че са просто приятели , но незнам , попринцип не съм въобще ревнив човек и знам ли сега може би ревнувам . Та въпроса ми е според вас какви са чувствата му към нея и съответно към мен ? и как да му кажа , че ревнувам и не искам да се занимава с това момиче ? :)

shmatarok
05-22-2013, 14:51
Хайде сега си прочети отново поста бавно и внимателно и виж какви глупости си писала, 'щото на мен не ми стана особено ясно какво се опитваш да кажеш.

И все пак, доколкото разбрах - твоят се е запознал с някакво момиче преди 3 дни и вече се водят "добри приятели", така ли? Струва ми се, че се филмираш прекалено много. На колко години сте?

Amore-Mio*
05-22-2013, 18:28
Ревнуваш, защото може би, има защо.
Аз също не бих била съвсем спокойна, ако някоя тръгне да зарибява моето момче, чрез разни въпроси и ритания, още повече, когато моето момче отвръща.

Инак, поговори пак с него.
Ако не се съвземе малко и не поиска да те разбере, то по-добре се откажи от тоя човек; Като гледам и без това сте тръгнали към края.

balu4ka
05-24-2013, 07:15
Интересно е защо не намерите време да излезете двамата,вместо той да ходи да "рита" с нея.Можеше да си спестиш някои оправдания от негова страна.И да,може би има и симпатии,но да не е луд да захвърля сигурното,докато опознава нея.
Ако му пукаше,малко след разговара ви щеше да се удари в главата и да разбере какво те притеснява.Ако нямаше интерес поне тя щеше да отиде в блок листата ,защото може би и той е забелязал интереса й към него.

Ahcy
05-24-2013, 10:04
споко, ще пораснеш, най-вероятно..

valdesbg
05-24-2013, 11:29
Ае вие кога ще се научите че ако нещата не са прости и нещата не вървят по вода а почнат да се усложняват и да се нервите за глупости манджата е пресолена отдавна. А това не се оправя.