PDA

View Full Version : лице



InsertDumbNickHere
05-22-2013, 15:12
Ще пробвам накратко - Имам бая пъпки по лицето, използвам ДАЛАЦИН Т от 2-3 месеца. Нямаше кои знае какви резултати защото се тъпчех със сладко и т.н. Въпросът е ще успее ли кожата ми да се изчисти до 15-20 дни без сладко и консумирането на много вода ?

InsertDumbNickHere
05-23-2013, 20:03
some1?

Marilyn Monroe
05-24-2013, 14:37
Престани да си третираш кожата с химии.Вземи си тази ръкавичка http://www.tehnoshop.info/userfiles/productlargeimages/product_1311.jpg (микрофибърна ръкавичка)се води в аптеките ги има . Изплакваш си лицето , изтъркваш го и оставяш кожата да диша и ще се оправи и без боклуците с които я мажеш . И не разбрах ,защо не трябва да пиеш вода ? Вода винаги трябва да пиеш поне по 1 литър на ден . Лятото е добре дори по повече да пиеш и е точно за това да ти се хидратира кожата .

YSMF
05-24-2013, 14:57
Мисля, че имаше в предвид, че ще пие много вода, а не обратното.
Далацин т, не съм ползвала, но съм доволна от акне аут активен лосион и крем, които премахват пъпките за наистина кратко време.

InsertDumbNickHere
05-24-2013, 16:15
Мисля, че имаше в предвид, че ще пие много вода, а не обратното.
Далацин т, не съм ползвала, но съм доволна от акне аут активен лосион и крем, които премахват пъпките за наистина кратко време.

Точно това имах предвид, че ще пия много вода.А отностно Акне Аут, изпозлвал съм го, имаше ефект но пак имах доста. В момента са ми избили много, и то червени ( преди бяха повече петна).

Marilyn Monroe
05-24-2013, 17:35
Извинявай грешката е моя .

SurfSky
05-24-2013, 19:29
Аз преди като имах, се мазах с един крем '' Крем здраве с цинков окис''. Пъпките започнаха да се махат ... Цинковия окис баба ми викаше че бил да изгаря пъпчиците ... Също така поедно време пиех и бирена мая ... Сега вече почти нямам.

jasmins
05-24-2013, 19:38
Аз преди като имах, се мазах с един крем '' Крем здраве с цинков окис''. Пъпките започнаха да се махат ... Цинковия окис баба ми викаше че бил да изгаря пъпчиците ... Също така поедно време пиех и бирена мая ... Сега вече почти нямам.
Да, и аз се мажа с крем "Здраве"..наистина е ефикасен.

tori
05-24-2013, 22:11
Ако нещата са чак толкова зле, отиди на дерматолог. Може би лекарствата ще са малко скъпички, но е по-добре да ги види лекар тези неща.

~The Smile~
05-26-2013, 10:03
Да, и аз се мажа с крем "Здраве"..наистина е ефикасен.

Да, крем "Здраве" изсушава пъпките и след няколко дена ги няма.