PDA

View Full Version : чудя се



Lis
05-22-2013, 16:31
здравейте , нова съм . искам да споделите мнение , кое за вас е по-добре .. у-ще с информационни , информатика, математика и английски / предприемачество и бизнес , пазарна икономика , маркетинг и реклама и др. питам , защото предстой кандидатстване .. мерси предварително

GeGaSa
05-22-2013, 16:36
Предприемачество и бизнес.

Lis
05-22-2013, 16:37
Предприемачество и бизнес.

Да , но днес всички стават икономисти не е ли по-добре според теб IT специалността .. все пак в днешно време всичко е свързано с компютри

GeGaSa
05-22-2013, 16:51
Щом мислиш че това е по-добре, значи това.
И най-вече ти хубаво си помисли на теб какво ти се иска, или си поговори със приятели/приятелки, и виж те какво ще ти кажат :)

Lis
05-22-2013, 16:59
:) мерси за мнението

CauseTheScene
05-22-2013, 21:11
IT специалисти BOW ,имам предвид ,че такива срещам на всеки ъгъл ,просто гъмжи от тях,няма смисъл.Най-добре на полето почни да работиш още от ся ,най-много келепир има ...Сериозно да ти кажа и аз съм 7 клас ,а брат ми учи в ТУ София и неговите преподаватели са му казали ,че почти няма как да си намерят работа, защото само единици прогресират,другите стават продавачи в обикновени магазини за IT части и т.н. Смешна работа .Според мен учи каквото най-много ти се учи,ако то ти се отдава и стане нещо от теб ще черпиш.Аз лично ще уча МАТ,ИНФОРМАТИКА,Английски

Lis
05-23-2013, 13:10
IT специалисти BOW ,имам предвид ,че такива срещам на всеки ъгъл ,просто гъмжи от тях,няма смисъл.Най-добре на полето почни да работиш още от ся ,най-много келепир има ...Сериозно да ти кажа и аз съм 7 клас ,а брат ми учи в ТУ София и неговите преподаватели са му казали ,че почти няма как да си намерят работа, защото само единици прогресират,другите стават продавачи в обикновени магазини за IT части и т.н. Смешна работа .Според мен учи каквото най-много ти се учи,ако то ти се отдава и стане нещо от теб ще черпиш.Аз лично ще уча МАТ,ИНФОРМАТИКА,Английски

Ако имаш точен човек в точното време не е съвсем така ;) в днешно време всичко опира до връзки :D за жалост ... Въпроса ми е , кое има повече бъдеще

~The Smile~
05-23-2013, 19:43
Бизнес и предприемачество; английски или друг език, какъвто ти си избереш, също е хубаво да се учи (аз затова гледам да отида някъде, където се преподава чужд език, но не съм хукнала към езикова).

mayaaa
05-24-2013, 18:49
Оо информатиката за мен е един страхотен предмет! Предпочитам го пред ИТ, защото C++/C# специалистите са далеч по-малко от HTML, а и при второто ще се ограничаваш до правенето на сайтове. HTML би ти бил много полезен, но не мисля, че си заслужава да се кандидатства в такава паралелка. Естествено това го казвам само от моя гледна точка, защото на мен това ми се отдава и го уча на състезателно ниво (което е по-високо от това в паралелките по информатика). Ако ти се отдават езиците това също е един много добър вариант.

vassy
05-24-2013, 19:09
IT специалисти BOW ,имам предвид ,че такива срещам на всеки ъгъл ,просто гъмжи от тях,няма смисъл.

те са бол, ама не са добри и търсени.. не всеки, който учи нещо такова става за работа...дори за това трябва талант и ако го имаш, можеш да печелиш доста дори и в България... аз съм за първия вариант..