PDA

View Full Version : Питане за тест за наркотици



Amateur
05-22-2013, 20:53
Здравейте изчетох няколко други теми както тук така и в други сайтове.Предстой ми конкурс за работа в МВР мисля че Юни месец ако не есента.Въпроса ми е там правят ли тестове за наркотици чрез изследване на косата?Там се задържа най-много време до 90 дни след употреба.

banananda
12-17-2014, 16:56
Предполагам.

kaRamella
12-26-2014, 19:54
Правят се тестове, но специално за косата нямам информация.

MASARU
12-27-2014, 07:42
Тест за упойващи вещества не се прави.

anonymous908491
12-27-2014, 18:42
Здравейте изчетох няколко други теми както тук така и в други сайтове.Предстой ми конкурс за работа в МВР мисля че Юни месец ако не есента.Въпроса ми е там правят ли тестове за наркотици чрез изследване на косата?Там се задържа най-много време до 90 дни след употреба.

хахахаха, те ако им правеха тестове там, щяха всяка седмица да гонят половината си състав. Куките се друсат, куките и продават, няма разлика между тях и най-изпадналите друсалки.

MASARU
01-02-2015, 09:35
хахахаха, те ако им правеха тестове там, щяха всяка седмица да гонят половината си състав. Куките се друсат, куките и продават, няма разлика между тях и най-изпадналите друсалки.

То нищо човешко никому не е чуждо ама такава глупост си написал, че директно заминаваш за бисери на форума. Ако трябва да обобщаваш и да анализираш информация, което нито ти се отдава, нито е коректно в случая, зависимост на масата хора може да има към алкохола. Говоря за повечето хора. Вероятно има и наркомани, вероятно си виждал или чувал как някой бил взел нещо, а вероятно си и тъп провокатор. Не ми се обиждай, човече, но пишеш като точно такъв. А тестове не се правят масово защото са скъпи. То ако направиш тест на входа на метростанцията, половината трябва да ги упътиш към центрове за зависимости ... подозирам, че и ти си зависим, към тъпотията обаче. хехе

KIRIL98
01-12-2015, 12:18
хахахаха, те ако им правеха тестове там, щяха всяка седмица да гонят половината си състав. Куките се друсат, куките и продават, няма разлика между тях и най-изпадналите друсалки.
Извинявай ама това е много педалски коментар. Не всички ченгета са корумпирани. Пък и доколкото знам се правят нарко тестове,

Тодор
01-12-2015, 12:24
Не се правят тестове за наркотици !Но това е най малкия проблем :) Най големия е връскарите,после всички останали изпити и тестове.

Amateur
04-14-2018, 00:32
Не се правят тестове за наркотици !Но това е най малкия проблем :) Най големия е връскарите,после всички останали изпити и тестове.

Явих се на конкурс и бях в топ 10 но колега ти се оказа прав връзкарите са преди теб ако ще и на първо място да си и най-подготвен...Но пък завърших Бакалавър Биотехнологии а сега уча магистратура Ботаника хаха

prosto_chovek
04-14-2018, 21:37
И това влезе след 5 години, за да го напишеш? Честито!
А за системата на мевере, не знам какво друго си очаквал, там ако не си някой на някой, трудно ще прокопсаш, все пак се въртят доста пари и е хубаво да са при "наши" момчета, а и едва ли си искал да се занимаваш с такива неща. Това, което си завършил, е по - престижно, така че, пак, честито.

Amateur
04-14-2018, 22:04
И това влезе след 5 години, за да го напишеш? Честито!
А за системата на мевере, не знам какво друго си очаквал, там ако не си някой на някой, трудно ще прокопсаш, все пак се въртят доста пари и е хубаво да са при "наши" момчета, а и едва ли си искал да се занимаваш с такива неща. Това, което си завършил, е по - престижно, така че, пак, честито.

Ами искаше ми се много в интерес на истината но не се получи.А аз съм такъв че не стане ли от първия път губя интерес.Сега и роднини и познати опитваха кой го късат на психо кой на физически...Подготвят ги уж добре пък изпускат от централния затворниците хаха.Иначе не влязох за това,имах тема от миналата година която са изтрили и незнам защо така и не успях да прочета всичко и да получа някой друг съвет но явно не е била достатъчно интересна или може би са мислели че е фейк.

prosto_chovek
04-15-2018, 07:57
Ами искаше ми се много в интерес на истината но не се получи.А аз съм такъв че не стане ли от първия път губя интерес.Сега и роднини и познати опитваха кой го късат на психо кой на физически...Подготвят ги уж добре пък изпускат от централния затворниците хаха.Иначе не влязох за това,имах тема от миналата година която са изтрили и незнам защо така и не успях да прочета всичко и да получа някой друг съвет но явно не е била достатъчно интересна или може би са мислели че е фейк.

По принцип в тая "академия" "изпитите" са пълна пародия. Един познат, спортист от малък, занимаващ се с бойни спортове и какво ли не още, също доста надъхан, не го приеха поради някаква причина, а съм гледал всякакви тумбаци да се въртят около тая сграда и вътре в нея, а после и като ги видиш какви куки излизат, да ти се приреве. Не е случайно, че отношението на много хора към тази порочна система у нас е негативно основно.

ةتشضل انزفث
04-15-2018, 08:04
колко пари струва едно полицейско място и как да съм сигурен , че ще вляза а няма само да ми "изцоцат" парите ?

ةتشضل انزفث
04-15-2018, 08:05
ако да кажем завържеш някакъв контакт с полицай , той би ли могъл да "помогне" по въпроса ?

Amateur
04-15-2018, 18:33
ако да кажем завържеш някакъв контакт с полицай , той би ли могъл да "помогне" по въпроса ?

Нали там е въпроса да не те уреждат бе пич. И според мен няма смисъл да се дават пари за да те вземат на работа.

ةتشضل انزفث
04-15-2018, 19:28
Нали там е въпроса да не те уреждат бе пич. И според мен няма смисъл да се дават пари за да те вземат на работа.

аз догодина завършвам , имам качествата и се подготвям но нямам връзки за съжаление ;(
баща ми преди беше полицай , даже за кратко и началник на полицейско управление в Саудитска Арабия.
Но той не работи това повече от 10 години и следователно тук в България нито има някакви контакти , нито важи където и да било вече...

Amateur
04-15-2018, 21:06
аз догодина завършвам , имам качествата и се подготвям но нямам връзки за съжаление ;(
баща ми преди беше полицай , даже за кратко и началник на полицейско управление в Саудитска Арабия.
Но той не работи това повече от 10 години и следователно тук в България нито има някакви контакти , нито важи където и да било вече...

В момента 90% от хората ги късат на психо.Ако имаш татуси пак те късат,ако имаш проблем с очите пак те късат.В МВР болница може да се цакат пари но са 30 кабинета и в кабинет поне по 2-ма и на двамата трябва пари... :D Дано успееш,стягай се за психото!

ةتشضل انزفث
04-16-2018, 09:57
В момента 90% от хората ги късат на психо.Ако имаш татуси пак те късат,ако имаш проблем с очите пак те късат.В МВР болница може да се цакат пари но са 30 кабинета и в кабинет поне по 2-ма и на двамата трябва пари... :D Дано успееш,стягай се за психото!

аз се подготвям за изпитите , и търся връзки в случай че решат да ме прецакат и да ме ощетят и поне да използвам тези пари и връзки именно да си вляза честно.

ةتشضل انزفث
04-16-2018, 09:58
В момента 90% от хората ги късат на психо.Ако имаш татуси пак те късат,ако имаш проблем с очите пак те късат.В МВР болница може да се цакат пари но са 30 кабинета и в кабинет поне по 2-ма и на двамата трябва пари... :D Дано успееш,стягай се за психото!

е добре като са толкова много хора и комисия , как успяват да влязат ?
сериозно питам

ةتشضل انزفث
04-16-2018, 15:46
чакай ме у вас минче ;)

mishetopetrova
04-27-2018, 06:06
Колко струва един такъв тесТ?