PDA

View Full Version : Чувствам се ненужна



Magnolia13
05-23-2013, 10:32
Приятели, имам нужда от вашата помощ и съвети,заради 3-годишната си връзка загубих всичките си приятелки и сега нямам никой. Напоследък с приятеля ми почти не оставаме насаме, постоянно сме с неговата компания. Усещам колко е щастлив като сме с тях и в редките случаи,когато сме само двамата няма какво да си кажем. Не ми казва добро утро като се събудим, нито лека нощ като си лягаме, даже скоро не съм чувала думите "Обичам те!", налага се да обикаляме с едно момиче, което беше влюбено в него и това още повече нажежава обствановката. Тази сутрин чашата преля, напоследък говори само за секс и това ме изнервя... кара ме да се чувствам като ............... и тази сутрин вместо добро утро, темата беше същата, аз се ядосах и си тръгнах. Приятелите му ми казаха, че са и мои приятели също (което е невъзможно,но им повярвах) и тази сутрин, когато останах сама и им се обадих, те ми казаха, че не са го виждали, а всъщност са били с него. Хванах ги в крачка и си признаха. Извода е,че всички ме излъгаха, че се чувствам ненужна, останах сама, не искам да виждам никой, а всъщност не мога сама, постоянно плача, ядосвам се, удрям, не мога да се съвзема, незнам какво да правя, нито имам с кой да поговоря, тъй като живея сама и ...............не съм на себе си! Винаги като се скараме аз се пребирам вкъщи, защото нямам никой и няма къде да отида, той от своя страна излиза и се забавлява,защото приятелите му са уникални. Като го питам защо не страда без мен,той ми каза "Кво да се затворя у нас и да рева като някакъв филмар... също като теб ли? Ами няма да стане". Сега аз съм сама вкъщи и полудявам, а те са навън и се забавляват :(

ameli
05-23-2013, 11:45
Забавлявай се и ти, не стой да го мислиш. Обади се на някоя приятелка, с която не сте се чували от дълго време, направи си почивка..

r0073x
05-23-2013, 14:30
Кажи му в очите всичко това, което чувстваш. Защо не му покажеш направо тази тема ?
Уточни му, да си знае, че това, че сте двойка, не те прави негова длъжница, особено пък нон-стоп да задоволяваш нуждите му безропотно. Нека знае, че са хванати в крачка, нека знае, че ти знаеш ;)

marilyn
05-23-2013, 15:06
Грешката си е в теб-защо си си зарязала приятелките?

И така като гледаш... тая връзка бъдеще има ли?

Wednesday666
05-23-2013, 15:14
Вземи бий шута на този.. Айде да не го обиждам.
Ама и ти си виновна - кой те би през пръстите да си зарязваш приятелките?

А сега, започни на чисто.
Без тоя олигофрен и лъжливите му приятели, и се стегни.
Намери си нови приятели, почти да общуваш с повече хора и се отдръпни от тези.
И най-важното - не прави тази грешка да си оставяш приятелите отново.

Magnolia13
05-23-2013, 18:12
Казах му, че ми е мъчно, че щом го отрязах да не правим секс сутринта, той веднага спря да ми говори, сякаш само за това съм му нужна. Казах му,че ми е обидно как другите момичета, когато започнат да викат,плачат и да се ядосват, приятелите им ги успокояват, а когато аз плача и се ядосвам съм наричана филмарка, истеричка и лигаво детенце. Казах му,че съм жена и имам нужда от комплименти, нежност и от истински мъж до себе си,а не от едно дете, което обижда. А да не говорим,че се засмя при думите,че понякога жената иска да и отварят вратата. Общо взето, когато му казах,че приятеля му ме е излъгал, че незнае къде е, той отговори: "Ти си луда да се сърдиш,че са те излъгали, той те излъга, защото когато разбрахме,че звъниш ти, аз направих крива физиономия." Когато му изброих всички неща, които ме нараняват, вместо да се постарае да ги промени, той ми каза : "Щом не те устройвам, пътя... намери си по-добър"

pifiella
05-23-2013, 18:28
че щом го отрязах да не правим секс сутринта, той веднага спря да ми говори, сякаш само за това съм му нужна.

Ми то май,май са така нещата.
Някой трябваше да ти го каже,сори,че бях аз!

той ми каза : "Щом не те устройвам, пътя... намери си по-добър"


Ебах го и толупа,тоя май се мисли за Бог...смешник

anonymous708973
05-23-2013, 18:32
Когато му изброих всички неща, които ме нараняват, вместо да се постарае да ги промени, той ми каза : "Щом не те устройвам, пътя... намери си по-добър"

Вземи наистина си намери.

Magnolia13
05-23-2013, 18:32
Ами... благодаря ви на всички. Знам,че аз съм виновна за всичко! Ще се радвам да чуя още мнения и съвети :)

pifiella
05-23-2013, 18:37
Що пък да си виновна.Никой не те съди и всеки очвек греши.Просто трябва да се осъзнаеш и да не правиш пак такива грешка,тоест да си избереш некъв такъв никакъв като тоя...

xXxPETYAxXx
05-23-2013, 19:54
Никога повече не си загърбвай отношенията с приятелите заради връзка.
Не, че го оправдавам, обаче щом твърдиш, че нямаш никой друг, значи има вероятност да искаш той да ти отделя прекалено много време, което пък не му е повлияло добре. Може би, ако имаше приятели, с които да излизаш от време на време нямаше да му дотегнеш толкова.

aDskisLaDur
05-23-2013, 20:21
Здравейте , новичък съм но от време на време следя какво се пише , когато имам време :)
Оставете това , че регистрацията ми е (и аз не помна от кога) !

В състояние като твоето се намира един доста добър за мен приятел (ще го нарека Пешо) или поне беше такъв.
Разликата тук е в пола и това , че ти си разбрала как той те оценява , а в случая Пешо не може да разбере как цялата му компания го използва и то много.
И то го използват заради : колата,парите (а те изобщо не са много : нормално за един средно статистически българин 700-800лв , колко да се живее)
Лошото е , че той изостави близките си приятели , на който можеше да разчита на 100%. Това се случи заради една 15 годишна (извинявам се за израза ама... ) мърла... , която го използва както тя си иска.
Проблема иде от там , че по нежният пол до сега не бе обръщал особено внимание на Пешо. (до сега , докато взе книжка,кола..)
След като Пешо остава очарован от вниманието на 15 годишното момиче , той тръгва да прави всичко за нея.
А всъщност тя е доста умна и просто го върти на малкият си пръст , използва го по какъвто начин си по иска и когато по иска.
Наскоро седнах да поговоря за това с него , защото той така да се каже се бе дистанцирал от приятелите си от мъжки пол.
Пешо така и не повярва на това , което му казах за въпросното момиче , но след време сам се убеди след като му казахме/показахме/демонстрирахме какво прави тя , когато не е с него.
Както и да е минало свършено сега , той се чуди с кого да излезе ей така на бира в парка ...
Та мисълта ми беше винаги поставяй приятелите си на 1-во място , защото именно те са тези на , който можеш да се довериш.Гаджетата идват и си отиват както сама си разбрала.Те са просто едно желание с което се задоволяваме след определено време , в много рядко случай се задържат трайно.

По думите ти разбирам , че на истина си разстроена ,но няма как така от разстояние да се помогне още повече когато не познаваш въпросният човек.В такъв случай бих излязъл да разпусна да се запозная с нови хора ида си изкарам добре за някакъв период от време.
Запознаването може да стане на безброй места : всеки с предпочитанията си :)

gabe
05-23-2013, 20:41
Въпросният муньо е енергиен вампир и те е изсмукал докрай. Не съжалявай, научила си нещо. Гледай напред, нещата ще се наредят.

nevermind...
05-23-2013, 20:50
Емии.. гаджето ти е лайнар, заеби го и си 'фани някой свестен пич. Какво ти пречи?

Magnolia13
05-23-2013, 20:54
Обичам го и се надявам това да е временен период, защото 2 години и косур нищо му нямаше.... може би иска да поживее малко,все пак е на 21?

fenkaaa
05-23-2013, 22:24
Ами той явно си мисли,че каквото и да прави,винаги ще му тичаш след г*за.. Вземи наистина му покажи,че можеш да си намериш някой по-добър,да го видим тогава!

innaaa
05-23-2013, 22:39
Започни наново, а и няколко нови запознанства няма да ти навредят,излизай по-често,не се затваряй у вас,разбирам те чудесно,защото и аз бях така!Целувки. :-*

Magnolia13
05-23-2013, 22:54
Започни наново, а и няколко нови запознанства няма да ти навредят,излизай по-често,не се затваряй у вас,разбирам те чудесно,защото и аз бях така!Целувки. :-*

Целувки и за теб :* Едва ли ще успея да започна напълно наново и да го оставя... защото знам че всяка голяма любов има такива бури, но ще се опитам да се отдръпна и да обичам и себе си малко! :)

Magnolia13
05-23-2013, 22:56
Ами той явно си мисли,че каквото и да прави,винаги ще му тичаш след г*за.. Вземи наистина му покажи,че можеш да си намериш някой по-добър,да го видим тогава!


Скарахме се преди един купон, при което му казах, че няма да отида и той ще отиде без мен, ако продължава да се държи глупаво и безразлично. При което той ми заяви: "Спри да се правиш на интересна и по-добре ела, защото знам, че цяла нощ ще ми звъниш и като спра да ти вдигам ще дойдеш там и ще се цупиш и няма да спреш да ме търсиш."

valentão
05-23-2013, 23:38
Приятели, имам нужда от вашата помощ и съвети,заради 3-годишната си връзка загубих всичките си приятелки и сега нямам никой. Напоследък с приятеля ми почти не оставаме насаме, постоянно сме с неговата компания. Усещам колко е щастлив като сме с тях и в редките случаи,когато сме само двамата няма какво да си кажем. Не ми казва добро утро като се събудим, нито лека нощ като си лягаме, даже скоро не съм чувала думите "Обичам те!", налага се да обикаляме с едно момиче, което беше влюбено в него и това още повече нажежава обствановката. Тази сутрин чашата преля, напоследък говори само за секс и това ме изнервя... кара ме да се чувствам като ............... и тази сутрин вместо добро утро, темата беше същата, аз се ядосах и си тръгнах. Приятелите му ми казаха, че са и мои приятели също (което е невъзможно,но им повярвах) и тази сутрин, когато останах сама и им се обадих, те ми казаха, че не са го виждали, а всъщност са били с него. Хванах ги в крачка и си признаха. Извода е,че всички ме излъгаха, че се чувствам ненужна, останах сама, не искам да виждам никой, а всъщност не мога сама, постоянно плача, ядосвам се, удрям, не мога да се съвзема, незнам какво да правя, нито имам с кой да поговоря, тъй като живея сама и ...............не съм на себе си! Винаги като се скараме аз се пребирам вкъщи, защото нямам никой и няма къде да отида, той от своя страна излиза и се забавлява,защото приятелите му са уникални. Като го питам защо не страда без мен,той ми каза "Кво да се затворя у нас и да рева като някакъв филмар... също като теб ли? Ами няма да стане". Сега аз съм сама вкъщи и полудявам, а те са навън и се забавляват :(

моето момиче , какво да ти кажа освен че не заслужаваш съжаление , като си избрала лайнян партньор ние ли да сме ти виновни ? решенията в живота идват с последствия , последствията идват с приемането им :smt102 общо взето виждам безхарактерно момиче , много жалко :smt085

prosto_chovek
05-23-2013, 23:58
Гаджето ти е боклук, колкото по - рано го разкараш и си оправиш отношенията с приятелките ти, или си намериш твоя компания, толкова по - добре за теб.

Markuss
05-24-2013, 05:53
Идиотът не те обича вече (ако изобщо някога те е, в което се съмнявам). НЕ бъди глупава, моля те, просто НЯМА такова нещо на света, което да заслужава сълзите и емоциите, които навярно изпитваш след скандал с него. Повярвай като ти кажа, че има прекрасни хора, които чакат, да се срещнат с теб и да заформиш чудни приятелства. Не го мисли, трудно е, но не го мисли. Както сам ти е казал, дори ти е помогнал, ако питаш мен, хващаш си пътя и действително си намери по-добър. Понеже от това, което аз прочетох като негова характеристика, оставам с впечатлението, че е кръгъл малоумник. Дори не искам да знам, какво ви е слепявало тези 3 години. А личното ми мнение е, че ако момче не го е грижа за сълзите, които причинява, не заслужава да живее.

Amore-Mio*
05-24-2013, 12:12
Вземи послушай думите му и си намери по-добър, зарежи го тоя - за какво ти е човек, който не те оценява?

CoNviCt
05-24-2013, 12:50
Не те обича.

ShtrudeL
05-24-2013, 14:38
Знам,че аз съм виновна за всичко!

тая пък!
Остави го.
Чакай пак..
Остави го.
Имай самоуважение.
Аз едно време бях същата като теб и се обвинявах за всичко.
Но човек трябва да се поставя на първо място понякога..

Tsukuda_Hiroshi
05-24-2013, 15:43
Онзи ден ми се обади една приятелка от компанията ми... Добре де, когато имах такава. Идва си в Пловдив и искаше да знае дали искам да отида с нея и някакви нейни приятели на клуб. Не можеш да си представиш колко е яко миналото ти изведнъж да ти се обади все 1 не сте се виждали от вчера... Да знаеш, че не си забравен. С мацката не сме имали нищо, но като деца бяхме в 1 компания. Както и да е...
Може би това, което ти се случва сега, има за цел да ти покаже как си постъпила с някого преди. Примерно - с приятелите си. Зарязала си ги заради гадже, което е грешка по принцип. Може би някой от тях се е чувствал по същия начин тогава. Няма как да знаеш. И все пак - защо не се обадиш на някой, който ти липсва? Някой, който е бил до теб и знаеш, че пак ще бъде...? Някой, до когото ТИ била след време...?

r0073x
05-24-2013, 15:46
Щом е стигнал до думите "прав ти път, намери си по-добър", явно вече не му пука, дали си до него или не. Или пък си вярва, че си толкова сляпо влюбена в него, че няма да си тръгнеш и ще търпиш проваления му характер.
Хората се променят, много често не към добро ;)
Имай самоуважение и докажи сама на себе си, че по-добре сама, отколкото с грешния човек. В началото ще ти е тегаво, но после, когато чувствата избледнеят, ще прогледнеш и ще си кажеш "да се знам в тъпата овца, какво съм обичала в него ?!"

Goddess
05-24-2013, 22:33
Обичам го и се надявам това да е временен период, защото 2 години и косур нищо му нямаше.... може би иска да поживее малко,все пак е на 21?

И на какво отгоре се надяваш на това? Той явно вече така си е свикнал, да те пренебрегва, да не те зачита и да се прави на важен. Зарежи го, недей да циклиш на едно място и да се унижаваш с такъв. Изглеждаш добро и интелигентно момиче, със сигурност ще ти е по-добре без него или с някой друг след време. Завържи нови запознанства или се опитай да подновиш контакт със старите си приятели. И всъщност, това, че ти си си зарязала приятелите, а той не, говори, че явно още от самото начало ти си била по-влюбената и отдадената.

П.П. И ето затова е супер жалко и гадно да си зарязвате приятелите заради гаджетата..после осъзнавате, че не са последни и няма да сте вечно с тях и си седите сами. Много мразя такива истории като цяло.

Magnolia13
05-25-2013, 07:56
Снощи ми писа смс,че му липсвам. Тази сутрин трябваше аз, той и компанията му да ходим на БМВ събора в Пловдив, и той ми звънна да ме пита дали ще идвам, аз му отговорих, че няма да отида, защото искам да се наспя добре. Много ми се ходеше и ми се искаше да отида и да си го целуна, обаче това всеки път го правя.... караме се и той казва "Ела еди къде си" и аз отивам, а той се държи все едно нищо не се е случило. Реших този път да постъпя различно, а ще видим до къде ще ме доведе това :)

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 11:31
Имаш 1 "браво" от мен! ДОрии само, защото не си отишла на събора на... БМВ!

r0073x
05-25-2013, 11:51
Нека види, че го обичаш, но това не означава, че може да постъпва с теб така, както му е удобно. Ако не си извади поуката - hasta la vista и да лови гората ;)

valentão
05-25-2013, 12:44
Имаш 1 "браво" от мен! ДОрии само, защото не си отишла на събора на... БМВ!

всъщност тя не отиде на събор на бмв щото се кефи на мерцедес , нали смени лагерите :cool: позна къде е истината :cool:

Magnolia13
05-25-2013, 13:02
Имаш 1 "браво" от мен! ДОрии само, защото не си отишла на събора на... БМВ!

Да взема да направя едно хубаво нещо и аз нали... :D Не харесваш ли БМВ-та :D

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 14:58
Да взема да направя едно хубаво нещо и аз нали... :D Не харесваш ли БМВ-та :D

Ами според мен са леко прехвалени като автомобили. Имат си и добри модели, но цялата им раздута слава според мен е просто... дразнеща май е точната дума от моя гледна точка. И като почне някой да ми се хвали с баварка и ми иде да направя като мацката от аватара ти, само дето не със сърчица, ами с емблемата на БМВ :)

То днеска по магистралата с колегата ги видяхме като влизаха в града точно. Викам му "Гледай колко позьори" той се смее вика "Ето една кола, която ме дразни повече от VW" :)