PDA

View Full Version : Искам си го пак :(



keep.it.realD
05-23-2013, 12:51
Проблемът е там,че от близо година съм луда по едно момче...Бяхме заедно 8 месеца,най-прекрасните месеци в живота ми.Е,не са много, но като се има впредвид,че по цял ден бяхме заедно и само като се сетя,че всички мигове бяха прекрасни,отново ми се насълзяват очите ... Първите месеци бяха чудесни-без караници,спорове,дори без повишаване на тон.След това почнаха проблемите,и в повечето случаи аз понасях вината за каквото и да е... Исках само той да е добре...Последният месец той много се отчужди от мен.Виждахме се веднъж на седмица и на мен ми беше много гадно...Докато в един момент просто спряхме да се виждаме...Аз чаках той да ми пише,но той не го направи,за това го махнах от фейсбук...От тогава няма никаква следа от него.Разбрах,че той е продължил напред,има си нова приятелка и явно е щастлив.Знам,че и аз трябва да го направя,но просто не мога.Минаха 3 месеца откакто не сме заедно,излизам с момчета,но никой от тях не може да ме накара да изпитам и малка частица от онази тръпка.Почти всяка вечер го сънувам,опитвам да не мисля за него,но по дяволите не става...Много пъти съм била на косъм да го потърся,но ме е страх че ще ме отхвърли...Знам как се държи с бившите си приятелки и не искам да ме сполети същото :(

r0073x
05-23-2013, 13:58
Не го търси. Очевидно ти вече си минало за него. Да, известно време ще ти е гадно, но няма как - била си не-един ден с този човек. Реално, 8 месеца хич не е малко време, особено при ежедневни и продължителни срещи ;)
Намери си някакво занимание/компания, което да те държи далеч от него - както да мислиш за него, така и да го срещаш.
Той ако е искал, е щял да те потърси, така че не си прави излишни илюзии. Било каквото било и точка по въпроса.
Намери си нещо, което те кефи и му се отдай на макс (моля те, само не ми изцепвай: ама мен ме кефи да съм с него; това го забрави). Все някога ще се намери някой друг, който ще те накара да се чувстваш комфортно в неговата компания, с когото ще ти е не по-малко приятно, когото също ще обикнеш, а дано и той теб. Знам, че е мъчително предвид самотното ежедневие да мислиш за "светлото бъдеще с идеалната половинка, която те цени, обича & etc & etc", ама какво друго ти остава :) ?

Аз си следвам една много хубава мисъл на Чарлс Буковски: Открий нещото, което обичаш и го остави да те убие :)

FuCKkK13
05-23-2013, 14:00
няма смисъл да го търсиш .. а за бившите - може да са заслужили държанието му

продължи и ти напред.. още малко ще ти е гадно и малко по малко ще ти мине ... продължавай да излизаш с момчета,гледай да не ти остава свободно време и така

free33
05-23-2013, 14:31
Здравей !
Знаеш ли аз прекарах най-хубавите ,незабравими и уникални 2 месеца в живота ми... но нещата се прецакаха,и мисля си сигурно,защото не е бил подходящият човек . Знам какво ти е ,защото въпреки времето което се мина от тогава, аз не спирам да си мисля за него. Не го търси ,и не показвай по никакъв начин на него ,на приятелите ти ...на никого колко ти е гадно(защото повечето само те съжаляват,но всъщност не могат да се поставят на твое място) ,бъди силна и покажи характер. Всичко се забравя с времето и 1 ден всичко си идва на мястото :) Не се измъчвай ,и не страдай продължи напред !!!!

Amore-Mio*
05-24-2013, 15:27
Забрави го, колкото и трудно да ти се струва.
Не сте били един за друг, а постъпките ви са били от детски по детски - вместо да се отдръпвате един от друг, защо не седнахте да поговорите над проблемите и да ги разрешите, за да не се стига дотук? Очевидно е, че няма за какво изобщо да си тровиш нервите и да си причиняваш болка - той ако искаше да е с теб, щеше. А ти сама каза, че той вече си има приятелка.

nutella123
05-25-2013, 13:07
Наистина личи, че ти си го обичала повече от колко той теб,което е много жалко..
Опитай се да го забравиш , колкото и да е трудно ! Сигурна съм , че много скоро ще срещнеш своята половинка и ще бъдеш истински щастлива!Живота знае кога е точното време да ти поднесе всичко :)
Предполагам , че имате невероятни спомени заедно,нека си останат така, просто го преодолей :)

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 15:12
Относно мисълта на Буковски - пробвай с хероин. Ще го заобичаш и да, ще те убие... Въпроса е "стиска ли ти да умреш"...? Всички са много на голямо като говорят за умирачката, ама като им почука на вратите и се заключват.

А за твоя човек - има причина бившите да си останат бивши! Запомни това ;) Ще срещнеш други хора, които ще обичаш. Не може да оставиш всеки един от тях да те трепе по малко. Или си добър, или си добре. Избери второто. Избралите първото са винаги прецакани.

LadyTerrible
05-26-2013, 11:22
И според мен недей да го търсиш.Щом той не те търси,значи му е минало и си е продължил напред.В живота има и хубави и лоши моменти,ти си имала и от двете с него.Аз и бившия ми приятел се разделихме след година и половина,той ми беше най-голямата любов и си го изстрадах.Случи се какво ли не,пътищата ни пак се срещаха,но аз намерих начин да преживея лошото.Давай и ти.Като започнах да излизам с други и аз се чувствах точно като теб,но не се отчайвай толкова.Не мисли постоянно за него,просто живей.Идва лято,запознай се с нови хора,усмихвай се.Лошият ти период ще приключи тогава,когато ти решиш.

BlackFlower
05-27-2013, 19:24
Сега се сетих за нещо, което бях чела на скоро : "За бившите си говорете само хубави неща, нека и другите да се прецакат!". :D

XTREMEFREERIDE
05-28-2013, 10:57
Спри се за секунда и си дай време. Обичай малко себе си.

sonchety94
06-21-2013, 21:02
Здравей..При мен беше абсолютно същото... Спряхме контакт,намери си приятелка...Исках го,надявах се.. но не стана това,което очаквах.Но си взех урок,след време ще направиш същото.Мисля,че от фрази 'забрави го' и 'намери си друг' няма смисъл.И на мен ми говориха много,но аз си знаех моето.Аз мисля,че времето е единственият лек,то ще уреди нещата,които искаш и ще то даде нещо по-добро.Просто трябва да мислиш позитивно и да не спираш да правиш нещата,които харесваш.Ако се затвориш в себе си няма да си помогнеш.Покажи му,че си силна и че можеш да си щастлива без него..

lyuba991
06-22-2013, 11:35
Очевидно не те заслужава, затова просто продължи напред! По-добре не излизай с момчета, които не харесваш - само ще им разбиеш сърцата, а правилният ще дойде не когато го търсиш, а когато му дойде времето ;) Не се измъчвай заради задници!

swagit
07-07-2013, 18:58
когато някой те напусне не се надявай и не чакай този човек да се върне . Усмихни се и си кажи благодаря ти , че ми даде шанс да намеря някой по-добър от теб

Fantasyyy
07-07-2013, 20:11
Не си заслужава,просто продължи напред колкото и да е трудно.Личи си че много си го обичала.Постъпил е тъпо,спрял е да ти пише и да се среща с теб вместо да поговорите,щом е успял и да си намери за 3 месеца и нова приятелка значи хич не му пука за теб.С времето сама ще осъзнаеш че си го превъзмогнала(знам го от личен опит),за това че продължавай напред и да не ти пука!!