PDA

View Full Version : Проблем с CS-a



natalka96
05-23-2013, 13:44
Здравейте нужна ми е малко помощ.. Имам проблем със сървъра дето играя ЦС като админ. Там е въпроса,че незнам какво се случи,но веднъж опитвайки се да вляза ми показва,че имам бан, а това не е възможно .. добре дори да приемем за момент,че е така то как след като си рескам рутера сменя ми се ип-то и колкото и пъти то да бива ънбанвано от главния аз пак не мога да вляза в сървъра. Някак си много нереално ми изглежда всичко, до сега не ми се е случвало и не можем да открием проблема и как да го поправим. Ще съм благодарна ако някой може да ми даде съвет .. : )

OoVasKoO
05-23-2013, 19:25
Еми пиши на собственика на сървъра.

Supermassive____
05-23-2013, 19:28
Още ли го играете тоя смешни я CS бе :D

OoVasKoO
05-23-2013, 20:22
Аз цъкам джъмп, някой друг?

Sp0x3r
05-24-2013, 07:46
Нека си цъкат хората. :D Аз лично цъкам CS:GO.

Иначе по темата: Ми ако си non-steam(пиратска версия на CS) този проблем ще присъства ако влизаш във сървър, който е със steam. Ако си с купена игра - тогава незнам какъв е проблема.

Lucho
05-24-2013, 21:16
"не знам" - пише се отделно, както съм го изписал.

Най-добрия вариант е да изтриеш този CS и да свалиш някой хубав едишън - виж в замунда. Kапример Ro-ni, sector и други по-големи вериги имат хубави версии, при това със steam. Опитай с друг едишън и ако и тогава не стане, значи проблемът е в самите сървъри - пиши на главния и се оправяйте.

Освен това, вашата верига няма ли си сайт/форум да питаш там, а питаш тук?