PDA

View Full Version : Прочетете...моля ^^



love_brd0
05-23-2013, 13:59
Той ми е бивш...имали сме много караници,много събирания и раздели. Последният един месец скъсахме... и си останахме нещо като приятели с екстри. Всяка вечер ме изпращаше,целуваше,прегръщ аше и т.н. Пишехме си,говорехме си...разбирахме се идеално,беше по-хубаво от преди. Преди 3-4 дни забелязах,че се зарибява с едно момиче във Фейсбук..
Същият този ден му направих намек,а той само каза,че момичето не било от тук и била позната на брат му. Вечерта те продължиха.Пратих покана на въпросното момиче...и той издивя.Скарахме се... снощи от нищото ми НАПИСА как не искал да ме вижда,мразел ме и прочие....написаха се обвързани с това момиче.Честитих му...а той малко по-късно ме блокира.
Стоях и зяпах като индианец. Какво...за бога... !? Получих някои теории...едни от които бяха,че си играел с мен...или,че навил това момиче да ме дразнят.Също ми споменаха,че понякога момчетата правели това с изпращането , за да дразнят момичето. WTF?! ... Амм...вашата теория каква ее....моля,спестете хейт :)
Мерси предварително :)

girlwithblueeyes
05-23-2013, 14:01
Или те дразни за да ревнуваш
Или просто не желае да ставате приятелки за да не научи тя някой неща за него .

DENKAZ
05-23-2013, 23:57
Той ми е бивш...

Отговора.

HollyGolightly
05-24-2013, 01:55
При положение, че ти е бивш и сте си били само приятели, ти нямаш никакво право да му се бъркаш и да му държиш сметка кога с кой си пише и какво си пише. Вярно, че той малко пресилено и детински е постъпил, но нищо не можеш да направиш. Така решил-така направил.

Ivaaaaa
05-24-2013, 06:00
е затва винаги съм казвала, че приятелите с привилегии е нещо мега глупаво
винаги има някой, който страда после
остави го намира

LadyDi
05-24-2013, 06:01
И двамата сте деца явно още.

Защо ти е трябвало да пращаш покана на това момиче?

BornToRaiseTheHell
05-24-2013, 06:17
Затова се нарича "приятели с екстри", а не гаджета - защото имате право да се виждате с други, без да си правите муцуни после.
На момчето, според мен, му е дошло вповече това, че си се опитала да стигнеш до другото момиче при положение,че сте скъсали и не е твоя работа, особено щом си се навила на приятели с екстри.

xXxPETYAxXx
05-24-2013, 07:20
След като сте станали приятели с привилегии, а ти все още го ревнуваш и му държиш сметка, какво очакваш? Просто е видял, че имаш грешна представа и различни очаквания за взаимоотношенията ви и явно ти е показал, че е по-добре да спреш с тях. Не се опитва да те накара да ревнуваш, просто те разкарва.

r0073x
05-24-2013, 16:03
Явно човекът си е търсел нова връзка поради една или друга причина, но е решил да запази този тип отношения с теб. Било то, защото те е уважавал и е искал да си част от неговия живот по един или друг начин, или просто си му била удобна секс-алтернатива.
Идеята на приятели с екстри/привилегии/изгоди/... (което мен изобщо не ме привлича - или съм с момичето като пълноценна двойка, или съм сам. Няма средно положение) е точно това - знаеш, че можеш да разчиташ на този човек за секс и приятелски отношения, но нямаш правото да се вреш в личния му живот. Все едно да ревнуваш приятел, че днес не е излязъл с теб, а с друг на кафене. Все пак е било редно от негова страна да ти каже, че си има вземане-даване с дадено момиче, и че има някакви по-сериозни изгледи, за да те подготви и да не те отреже рязко с думите "аз вече имам връзка, край между нас, чупката" ;)

valentão
05-25-2013, 08:02
И двамата сте деца явно още.

Защо ти е трябвало да пращаш покана на това момиче?

защото е любопитна патка ;)

nutella123
05-25-2013, 13:02
И аз имах подобна история с бившия ми.. Скъсахме много брутално,но си останахме 'приятели с екстри',както го наричаш ти.В моята история наистина не знаех какви сме всъщност,но въпреки че аз го скъсах ми беше приятно да се държим така..
Та да си дойдем на думата. Предполагам,че той може би иска да те накара да ревнуваш един вид. Ако е имал някакви чувства към теб ,не може да започнат да избледняват за 1 ден..
Бъди силна,прави се,че не ти пука особено,дръж се естествено и все едно нищо не се е случило,за да разбере,че не си от онези,които започват веднага да се натискат на момчето и да досаждат.
Дано разбере какво е загубил ! :)

PullMeCloser
05-25-2013, 13:09
Не знам и аз от какъв зор си й пратила покана... умирате да си врете носовете навсякъде.

lyuba991
05-25-2013, 16:04
The fuck той ти е бивш! А и от какъв зор си й изпратила покана? Хм, и аз също бих издивяла на негово място... Тва си е неговия живот и ти също трябва да му оставяш лично пространство и да не го задушаваш. А и като не сте заедно е нормално да излиза и с други нали така?

problem4eeee
05-25-2013, 17:32
Айде бе .. тя ви пита за тезата ви, а вие ѝ държите сметка затова, че е пратила покана на момичето .. естествено, че ще го направи, всеки би го направил ;) /// а по темата - според мен или има чувства към онова момиче и затова се опитва да те разкара, или иска да е сигурен, че ще го изревнуваш (както правиш) и че ще поискаш отново да сте заедно :)

tori
05-26-2013, 12:19
Айде бе .. тя ви пита за тезата ви, а вие ѝ държите сметка затова, че е пратила покана на момичето .. естествено, че ще го направи, всеки би го направил ;)
Мне, само глупаци биха си тикали носа в такива неща. Приятелите с привилегии не си държат сметка, не се изпращат, не се държат за ръце. Те просто правят секс и после кой откъде е. Пък да не говорим, че към бивш не би трябвало да се връщаш по абсолютно никакъв начин, дори и за секс.
Авторке, той ти е ядосан, че си му искала отчет. Не е трябвало да пращаш покана. Сега той е с друга и няма нужда да се измъчваш с простотии. Минало бешело.

Glamour92
05-26-2013, 12:32
Това е проблема при приятелите с допълнения. Че единият все не е наясно с понятието или е наясно,но не е особено доволен и гледа полека-лека да промени нещата в посоката,в която би му харесала повече. А това разбира се,поражда конфликт с другия участник ,който от самото начало си е знаел какво иска и държи да получи именно това и нищо повече.

Както и да е.
Авторке,попресолила си манджата.
Много е вероятно момчето да се е сплашило,че ще истерясаш и ще започнеш да хвърляш кал по новата му връзка.
Затова просто е решил да си спести мъките и да те отсвири от всички фронтове,за да нямаш достъп до него.
Когато скъсат ,може и да те потърси пак и да опита да замаже положението с някой рецитал на лунна светлина+държане за ръчица,прегръдка,целувка и хайку върху парфюмирана салфетка в пощата.
Ти ако имаш мозък в главата,няма да се вържеш.

love_brd0
05-26-2013, 18:55
Мне, само глупаци биха си тикали носа в такива неща. Приятелите с привилегии не си държат сметка, не се изпращат, не се държат за ръце. Те просто правят секс и после кой откъде е.
По тази логика...не сме били приятели с екстри...както забелязах,явно "приятел с екстри" за всички по-горе означава само секс...при нас далеч не бе така... :) И все пак.... смятам,че трябваше поне да ми спомене,че има друго момиче...и едно голямо "БЛАГОДАРЯ" на хората,чийто хейт помолих да не демонстрират.. :) Ако има някакви въпроси да оточнявам повече,питайте :)

r0073x
05-26-2013, 19:04
К'во трябва да се уточнява ?
Фактите направо ще ти избодат очите. Самоцитирам се:



Явно човекът си е търсел нова връзка поради една или друга причина, но е решил да запази този тип отношения с теб. Било то, защото те е уважавал и е искал да си част от неговия живот по един или друг начин, или просто си му била удобна секс-алтернатива.

valdesbg
05-26-2013, 22:25
Аз за вас не знам, ама съм доволен че кака ви Гламър се появи. По хубаво от нея не знам кой може да го каже :)

Glamour92
05-27-2013, 06:41
^ минутка за реклама,а ? *изпъч*

Violenza
05-27-2013, 12:45
Аз оставам с впечатлението, че за авторката приятели с привилегии значи целувки, прегръдки и изпращане до вкъщи.

И, много ясно, че ще ти се ядоса. Нали не сте двойка, откъде накъде ще се бъркаш ти? Че и си нагла на всичкото отгоре да добавиш момичето. Пф.

Chacho
05-27-2013, 12:52
Дали сте приятели с привилегии или ощетения е без значение. За чий хуй ти е фейсбука на новата му приятелка? Кафенце ли искаш да пиете и да го обсъждате колко му е дълъг? По-добре на баба му да беше пратила приятелство...

LadyTerrible
05-27-2013, 15:43
Трябва да ти е ясно,че от момента,в който сте скъсали,ти вече нямаш право да му искаш обяснения и да му се бъркаш в личния живот.Вие вече не сте заедно и толкова.Щом още го харесваш не е трябвало да се съгласяваш да сте "приятели с привилегии",защото накрая ти ще си наранената.Аз така като чета малко ми напомня за моя бивш,твоя бивш също явно не знае какво иска.За мен вариантите са два:ако мислиш,че той има още някакви чувства към теб,дръж се хладно с него и му покажи,че си се справяш екстра без него и не ти трябва;другият вариант е да приемеш това,което написах по-горе за истина и да се държиш нормално с него,да не му се месиш повече в личния живот и да му бъдеш приятел.