PDA

View Full Version : След козметик ...



cwetit
05-23-2013, 14:24
Здравейте! Днес бях на козметик за почистване на лицето и ми даде някакво мазило,което да намажа върху лицето и да спя с него , а преди това ми спомена за някакви трици , за поддържане на чисто лице , но не довърши .. А и аз си тръгнах и забравих да я попитам . Искам да Ви попитам знаете ли какво е това почистване с трици и как се поддържате след почистване от страна на козметик. Благодаря!

lqlq89
05-23-2013, 14:39
Ами почистване вечер с измиващ гел. Аз вчера ходих и ми каза момичето, че сега лятото е хубаво на 3-4 часа да си минавам лицето с тоник или с мокри кърпички за лице, защото се потим повече и се запушват порите. A иначе триците са тези : http://beautycosmetic.biz/hristina-hristina-pochistvashti-toaletni-trici-p-893.html

weheartiit
05-23-2013, 15:06
^ за какво и как се използват ? :)
аз веднъж ходих за почистване на лицето при козметик и цялото
ми се разрани и стана по-зле ;х
сега искам да отида пак,но нещо нямам доверие на козметичките

lqlq89
05-23-2013, 15:10
Няма как да не ти се разрани, все пак ти го стискат и тн. А триците са за почистване.

cwetit
05-23-2013, 15:17
Благодаря ти много!!! А като спомена мокри кърпи , днес ме попита с какво си почиствам лицето от грима , и и казах , че първо с мокри кърпи , после с розова вода и си слагам крем Здраве . Каза ми ,че мокрите кърпи почти нищо не помагат, а трябва гелче със Четката от гарниер пюр актив ( мисля,че така беше :Д ) за почистване на порите , защото мокрите кърпи не ги почистват добре , и крем Здраве категорично ми го забрани,тъй като той запушвал порите ... :)

Runaway11
05-23-2013, 15:51
Това на гарниер е пълен боклук...както и цялата им серия против пъпки. Вземи си нещо не толкова агресивно като някой мус за лице или измиващия крем на билка или нещо такова :)

Hayashi
05-23-2013, 15:54
Не ползвай Гарние. Чувала съм, че измивният гел на Avène е много добър. Иначе аз съм много доволна от Regal.

lqlq89
05-23-2013, 17:43
Гарниера и аз не го харесвам. И аз си трия грима с мокри кърпички и след това с измиващ гел.

strawberry88
05-24-2013, 11:58
Не ползвай Гарние. Чувала съм, че измивният гел на Avène е много добър.

Така е, обаче гела на Авен е 30 лв.Не ми се дават всеки път по толкова и то за продукт, с който само си миеш лицето. 8-) :/

Bojidaralina
05-24-2013, 15:41
хей момичета да ви питам за веждите на козметик ли ходите .. или го скубете сами ..защото аз ся сам на 13 оскубах ги сама и ми харесват ,но дали ще ми създават проблеми по нататък ... някои от моя клас ми казват '' защо толкова рано ги скубеш та ти си на 13 '' а други ''много са яки '' ... благодаря

Runaway11
05-24-2013, 17:36
хей момичета да ви питам за веждите на козметик ли ходите .. или го скубете сами ..защото аз ся сам на 13 оскубах ги сама и ми харесват ,но дали ще ми създават проблеми по нататък ... някои от моя клас ми казват '' защо толкова рано ги скубеш та ти си на 13 '' а други ''много са яки '' ... благодаря

Че какво му е раното, 13 си е добре. Иначе аз на козметик ходя през половин година, колкото да ми пооправи формата ако има някакви поражения - иначе сама си ги скубя ;дд

Bojidaralina
05-24-2013, 18:47
благодаря ти на колко си ..и се извинявам че съм нахална ,но на коло почна да си скубеш веждите .. :D

ledenakrasota
05-24-2013, 18:52
Почиствам си кожата с розова вода. В момента го правя с лайкова. Все същата употреба има. Ексфолирам през ден-два със захар. Бързо порите ми се замърсяват. Със смесена кожа съм нищо, че не ми личи. Имам въпрос: кой вариант на тези трици е по добър- сухите или готовите мокри? Кои използвате от горепосочения линк? :)

Bojidaralina
05-24-2013, 19:01
аз почиствам лицето си с крем ...не му знам името а ме мързи да стана да видя :D взех го от DM ( магазина )
... аз лично съм доволна този крем е за почистване след него слагам крем за изчезване на пъпките..
иначе моята приятелка Яна използва лаландулов спирт спорет мен това в погрешно

ledenakrasota
05-24-2013, 19:09
аз почиствам лицето си с крем ...не му знам името а ме мързи да стана да видя :D взех го от DM ( магазина )
... аз лично съм доволна този крем е за почистване след него слагам крем за изчезване на пъпките..
иначе моята приятелка Яна използва лаландулов спирт спорет мен това в погрешно

Слаба ракия е, ако е за пъпките. По-добре да използва "Зинерит".

Bojidaralina
05-24-2013, 19:18
хей момичета да ви питам за веждите на козметик ли ходите .. или го скубете сами ..защото аз ся сам на 13 оскубах ги сама и ми харесват ,но дали ще ми създават проблеми по нататък ... някои от моя клас ми казват '' защо толкова рано ги скубеш та ти си на 13 '' а други ''много са яки '' ... благодаря какво мислиш

ledenakrasota
05-24-2013, 19:46
какво мислиш

Не слушай какво ти плямпат. Моите бяха много гъсти като две прави черти над очите. :lol: Нямаха форма. На 13 отидох на козметик и жената много се зарадва, че има какво да скубе, защото така можеш да променяш както си искаш формата им. Сега съм на 20 и без да ходя на козметик месец и половина имам нормално плътни вежди с форма, при това нито са дебели, нито тънки. :) Имаш ли нужда, отивай. Но по-добре първо попитай някой козметик дали веждите са ти за скубане.

Bojidaralina
05-25-2013, 05:03
ок :)

scioquoniamsuccedere
05-25-2013, 07:48
Аз си чистя грима с тоалетно мляко сед това слагам тоник и после крем, но не винаги... За веждите не си малка, Божидаралина! Аз си ги скубя от 11-12 години защото ми бяха грозни :D имам приятелка, която не си ги скубе, а е на 16, просто са и хубави.. то си е до човек, предцени сама дали имаш нужда! :)

vesinceto
05-25-2013, 22:38
аз грима го трия с вада и сапун имекс,след тава слагам розова вода