PDA

View Full Version : Какво да правя ако ми анулират работата?



cartwheelzombie
05-23-2013, 19:14
Здравейте. Седми клас съм и мисля, че е възможно проверяващите да решат, че един от отговорите, който съм написала на НВО-то по математика е знак и да ми анулират работата. Знам, че в този случай автоматично ще отпадна от класирането, но не знам в кои училища няма прием с бал и как изобщо работи записването след седми клас, ако не си участвал в класирането. Може въпроса ми да е глупав, но наистина не съм наясно.Моля насочете ме към някое училище, за да съм спокойна, че имам заден вариант. Благодаря предварително.

Gret1ty
05-23-2013, 19:32
Ще използвам темата,за да попитам дали ще ми анулират работата, защото там където трябваше да чертаем успоредници аз ги наименувах (по незнайна каква причина прочетох въпроса така). Квесторките казаха, че няма проблем, но все пак да си питам.

Amore-Mio*
05-24-2013, 15:37
Ще използвам темата,за да попитам дали ще ми анулират работата, защото там където трябваше да чертаем успоредници аз ги наименувах (по незнайна каква причина прочетох въпроса така). Квесторките казаха, че няма проблем, но все пак да си питам.

Как така ги наименова? Смисъл, че им сложи А, Б, Ц, Д или написа успоредник, ала бала. Та, в крайна сметка, не е проблем. Най-много да ти отнемат точки, че не си чертала успоредник /ако не си/. Или по-точно да не ти дадат точка за чертеж.


Ако ти анулират работата - няма какво да направиш. Оставаш си в училището си да учиш и 8 клас, и след това се местиш.

chtlsy
05-24-2013, 15:43
Отиди в банята и се удави! Стига с това мисля, егати тъпата параноя ви е обзела, изчакай резултатите и не прави прибързани изводи! Иначе след 7 клас, ако имаш анулирана работа, сиреч двойка, не можеш да кандидатстваш. Оставаш да изкараш и 8 клас в същото училище и след това в някоя професионална гимназия, където може да се кандидатства след 8 клас.

mayaaa
05-24-2013, 16:44
Съгласна съм с chtlsy за параноята!!
За анулирана работа (или не явяване) може да се отиде в частно училище. Ама ако не си рисувала цветенца или зайчета едва ли ще ти я анулират. :D Кажи какво си направила да ти кажем да се страхуваш ли.

Gret1ty
05-24-2013, 18:46
Параноя?? Просто ми е любопитно. Аз и без това ще си отставам в моето у-ще, така че и да стане така кво толкоз. Просто ми беше любопитно, но не ми се вярва да стане така.

~The Smile~
05-25-2013, 09:42
Ъ, какъв знак? На нас квесторите ни казаха, че знаци са тагове, подписи и такива. А ако си означавала нещо върху чертеж да кажем, няма да ти анулират работата.

vesiii
05-25-2013, 14:25
Извинявам се за глупавия въпрос, но нали това, че на изпита по бел написах една дума извън редовете на текста с грешки, защото не ми стигна мястото, не се приема за знак?

cartwheelzombie
05-25-2013, 15:41
Нека само отбележа, че уча в много малко ОУ и няма как да уча осми клас там. Затова съм притеснена. Не се чудя толкова от страх, че ще ми анулират работата, ами по - скоро от това, че съм човек, който винаги трябва да има заден план, за каквото и да става въпрос. Просто бих се чувствала най - спокойна, ако знам какво да правя и в най - лошия случай.

Marrssi
05-25-2013, 19:17
Не се безпокойте, преди 1 година и аз бях 7 клас имах матури и на едната бях направил една черта на листа, и нищо не ми казаха и всичко си мина както трябва. Споко ;)

Your.Passion
05-25-2013, 20:29
Всичко ,което не е свързано с Математиката се счита за знак и ти анулират работата.Точка.