PDA

View Full Version : Паническо разстройство



MrCroW
05-23-2013, 20:20
Ако е възможно хората с тази диагноза или с генерализираната тревожност да пуснат по едно съобщение , аз боледувам от 4 месеца вече почти съм се излекувал , всичко с силата на ума и четенето на книги отказал да пия хапчета тъй като те не лекуват а само закръпват раните, От софия съм на 21 години бих искал да помогна на всички в моето състояние и по възможност да се срещнем някаде , аз ще помогна на вас а вие на мене.

sashinka95
05-23-2013, 20:55
Здрасти,
Аз понякога имам паник атаки. Опитвам да се справя без лекарства и мога да кажа че почти успявам. Сега те са рядко явление, за което изключително се радвам. Оказа се, че при мен са породени от страх в много ранна възраст. Става дума за страх от лекари. Последният, при който ми се случи подобно нещо веднага ми изписа успокоителни и приспивателни, но аз абсолютно категорично отказах да ги пия. Аз съм момиче на 17

sashinka95
05-23-2013, 20:58
Здрасти,
Аз понякога имам паник атаки. Опитвам да се справя без лекарства и мога да кажа че почти успявам. Сега те са рядко явление, за което изключително се радвам. Оказа се, че при мен са породени от страх в много ранна възраст. Става дума за страх от лекари. Последният, при който ми се случи подобно нещо веднага ми изписа успокоителни и приспивателни, но аз абсолютно категорично отказах да ги пия. Аз съм момиче на 17, а случката беше преди повече от година.
Ако искаш пиши ЛС