PDA

View Full Version : Проблем с Жена



YSCS
05-23-2013, 22:05
Та така проблема ми е,че в нашата компания има едно момиче с който се си много големи приятели.... постепенно взе да ми се натиска,сяда в мене,целуваме(никога по устата) иска да я прегръщам.Тя имаше приятел с който беше ходила една година,но той постоянно се правеше че не му пука за нея,но същевременно много я ревнуваше,къса я към 10 пъти,тя се съсипа да реве покрай него.Два месеца след като скъсаха тя ходеше при него само за секс,като си мислеше че ще промени нещо.Той си намери друга а тя не спира да мисли за него и същевременно си играе с мене.Един ден я дръпнах на страни да говоря с нея по някаква тема и тя ми каза че има чувства към мене,аз не и признах нищо даже обратното отрязах я,понеже ме беше страх да и призная,мислех че е объркана и затова ми казва тези неща.След разговора който проведохме се върнахме в компанията и тя ми каза "Гадно ми е че ти го казах това,май наистина съм объркана ще ти кажа довечера като помисля какво чувствам към тебе",когато се прибрах видях 10реда обяснение че била объркана и че искала да види дали аз съм имал чувства към нея и да види дали нещо може да се получи,но разбрала че ме обичала като приятел ни що повече.Цяла вечер не спах,на другия ден в компанията се подиграваше с това че ме била сплашила вчера като ми казала че имала чувства към мене.Избухнах вътрешно и ходих бил малко една боксова круша да ми мине.Две три седмици обстановката е същата тя тича покарай стария с надеждата да тръгнат,а същевременно се натиска с мене но една идея по леко.Постоянно повтаря че съм и най-добър приятел!!!!! HELP!!!!!

kammi
05-23-2013, 22:14
Личи си,че е объркана и не знае какво иска. Ако беше сериозно момиче нямаше да ги прави тези номера,особено да се навърта около бившия и после да бяга пак при теб. Струва ми се много детинско.Ти ако имаш чувства към нея и си сигурен в тях изчакай да мине още време,защото ако сега и признаеш своите чувства не смятам,че тя ще ти отвърне на 100%.
Момичето е много незряло,ако искаш да си имаш работа с такава продължавай да търпиш тя ще те мотае докато не и омръзне или докато бившия и не и върже отново.

tori
05-23-2013, 22:26
Нямаш проблем с жена, а с объркано момиче, бих казала лигла. По-добре нне се занимавай с такива.

102
05-23-2013, 22:28
Замислял ли си се да правиш секс с нея...?

YSCS
05-23-2013, 22:39
Замислял ли си се да правиш секс с нея...?
Много пъти.Не знам от два месеца не мога да погледна друго момиче просто са ми безинтересни нито красиви.... до сега не е било да не искам никоя друга :X

Tsukuda_Hiroshi
05-23-2013, 22:54
Ами какво чакаш? Направи го! Не си мисли, че ще ти падне на колене с халка след това, но поне като те гаври, че си й най-добър приятел, можеш да я затапиш с "with benefits" ;) Да види и тя дали е толкова яко някой да го играе "иди ми-дОди ми".
Пък знае ли човек - може да се окаже, че си по-добър от бившия й и да си остане при теб...

DENKAZ
05-23-2013, 23:54
Пълна лигла. Изпаткай я и после я заеби, ще видиш как щи коленичи.

YSCS
05-24-2013, 00:06
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=124569&start=0 ако е реклама цензурирайте го,но ето мнения от програмист

YSCS
05-24-2013, 09:29
Добре да и призная ли или да си трая и да чакам ако тя не ме натисне............. има ли шанс като тя още обича бившия си !?

Ahcy
05-24-2013, 09:55
просто прави секс с нея и ще ти мине, не вярвам да си толкова жалък, че да се влюбиш в такава пачавра.

girlwithblueeyes
05-24-2013, 10:00
Що пък момичето да не се позабавлява малко ? Що пък да е пачавра . Тва ако беше някое момче щеше да го хвалите колко е куул
Не виждам нищо лошо ако се изчукате и после Фарвел :lol:

Ahcy
05-24-2013, 10:08
Не разбрах какво точно се опита да кажеш? не казах ли същото?

YSCS
05-24-2013, 10:24
Не искам само секс с нея,не искам да съм като нея да си мисля че ако правя секс с някой той че се влюби в тебе .....!

girlwithblueeyes
05-24-2013, 10:34
Да ама тя няма чувства към тебе . Или се изчукайте и фарвел или си стой така .

valdesbg
05-24-2013, 11:26
Земете се осексайте да се освестиш малко. Извади си главата от задника и стига си циврил за глупости. Момата е драма киун и атеншън хорс едновременно.

marilyn
05-24-2013, 13:12
Знае какво иска-внимание и драма.