PDA

View Full Version : Субтитри - проблем



stefko1996
05-24-2013, 08:44
Здравейте, и честит 24 май !
Проблема ми е следният : наскоро си преинсталирах компютара и си свалих да гледам филм.Когато заредих субтитрите ми изписа ,че има проблем с кодиците ,тогава си свалих други субтитри(мислих ,че проблема е в тях) ,та свалих други но пак ми изписа същото.Тогава си салих филма от друго място с други субтитри ,но същият проблем.Свалих си нов плеар -КМПплеар , същият проблем, свалих БС плеар пак същият проблем , пробвах с още няколко но пак има проблем с кодеците.Казаха ми да си сваля к-литал кодеци свалих ги инсталирах ги но проблема е остана.
Та ако някой може да ми помогне бих му бил благодарен да пише!
Мерси предварително, и още веднъж ЧЕСТИТ 24 МАЙ.

GeGaSa
05-24-2013, 08:50
Честит празник!

Ами с KMplayer когато заредиш субтитрите ръчно от менюто, пак ли ти показва че има проблем?
Защото някой път когато ги вмъкнеш показва проблем, а когато ги заредиш от менюто този проблем се оправя.

stefko1996
05-24-2013, 08:56
Да когато ръчно ги вмъквам пак ми изписава ,че има проблем с кодеците , пробвах да ги "влача" от декстопа в филма но пак същото.

GeGaSa
05-24-2013, 09:08
В регионалните настройки езика на Български ли ти е?

Контролен панел\Регион и език

stefko1996
05-24-2013, 09:15
Да ,току що проверих.

vladyman
05-24-2013, 11:16
Така както го описваш явно си омешал няколко пакета с кодеци и бозата е станала пълна. Почакай малко, може някой да ти даде по-добър съвет, ако не - изтрии всички кодеци (включително и в регистрите) и плейъри и пробвай наново, само с един кодек пакет. Аз лично ползвам к-лайт и макар, че не е най-добрият на мен си ми върши работа.

stefko1996
05-24-2013, 17:24
Да,това проработи! Мерси!