PDA

View Full Version : Проблем с лаптоп!!!!



maranga17
05-24-2013, 12:25
Имам следния проблем.Лаптопа както си работеше и му стана нещо.Екрана затъмня и не се оправи,помислих че е от windows-a,но ми казаха че не е и че е изгоряло дъното,ще ли да го оправят за 400лв.там е проблема че когато включа чувам звука на включване,но няма картина.Имам програмата Aimp на десктопа ,като натисна клавиша А и ентер то се стартира чувам музиката,но няма картина.Може ли наистина да е изгоряло дъното?

prosto_chovek
05-24-2013, 16:01
Ако ти е изгоряло дъното, няма да се включи. Щом тръгва, започва да свири и да извършва операции, ти се е прецакал ил екран, или видеокарта.

maranga17
05-25-2013, 07:16
Мерси за отговора.Днес свързах лаптопа с тв-то и всичко е в ред,т.е. всичко се вижда на ТВ-то. Това изключва ли от списъка видеокартата.

valentão
05-25-2013, 07:45
Мерси за отговора.Днес свързах лаптопа с тв-то и всичко е в ред,т.е. всичко се вижда на ТВ-то. Това изключва ли от списъка видеокартата.
Ако е вградено видеото , може дъното да е заминало , вградена ли ти е видео картата ? Новите ви вграждат директно в процесорите интелските

prosto_chovek
05-25-2013, 08:58
Мерси за отговора.Днес свързах лаптопа с тв-то и всичко е в ред,т.е. всичко се вижда на ТВ-то. Това изключва ли от списъка видеокартата.

Да. Имаш проблем с екрана.

valentão, ако замине дъното, целият компютър не работи. ;)

maranga17
05-25-2013, 15:35
Ако е вградено видеото , може дъното да е заминало , вградена ли ти е видео картата ? Новите ви вграждат директно в процесорите интелските
Не знам дали е вградена лаптопа е Acer Aspire 5541.