PDA

View Full Version : Моля помогнете ми ! :(



PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 15:34
Здравейте хора .. извинявам се ако има такива теми , но просто искам да разкажа моята история .. :) .. Така има едно момче което харесвам .. с него ходихме един път , но беше за няколко дни .. По принцип си пишем редовно и винаги на тема секс .. когато започнем да се шегуваме всичко е ОК , но когато сме сериозни той ми казва че съм малка още .. много пъти ми е казвал че ме харесва ,но трябвало да правим секс преди да тръгнем .. Аз му казах че съм съгласна но той твърди че съм малка .. а искам да се съберем пак ..
Въпросите ми са :
Как да му покажа че съм готова да правя секс с него .. ? ?
Как да си го върна обратно ?
хора адски много го харесвам и съм готова на всичко .. просто не знам как да му докажа че го обичам .. помогнете ми .. ще съм ви много благодарна ... :)

Tsukuda_Hiroshi
05-24-2013, 15:47
Не се обиждай, ама като ти гледам правописа:
а) почвам да си мисля, че от секс не си имала време да седнеш и да учиш;
б) наистина си малка още и не сте стигнали до урока "пред което винаги се пише запетая"...

Едно от 2те трябва да е. А за момчето - с ръка на сърцето ти казвам: не се занимавай с такива, дето искат първо да те чукат и после да те обичат. Нещата се движат в обратна посока. Останалото е бройка и курвалък.

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:11
е добре извинявам се за правописа ми .. просто не ми е само той в главата .. а за момчето просто знам че ме обича .. но не знам защо е толкова важен секса за него

Amore-Mio*
05-24-2013, 16:20
Като искаш - действаш.
Но, ако нещата не се развият по начина, по който ти искаш - обвинявай единствено себе си. Защото не можеш да съдиш другите заради твои собствени решения.

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:23
ами да така е... аз няма да съдя него . . но проблема е че не знам как да му се докажа .. той мисли че съм малка .. а аз знам че съм готова и го искам

RedArmy
05-24-2013, 16:29
първо - тъпа си, добре че си малка..


но не знам защо е толкова важен секса за него
защото иска само да те изпраска и после ше те изхвърли като използвана салфетка
не бъди кон с капаци и мисли.. колкото и трудно да е на сегашните 15 годишни

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:31
благодаря .. тъпа съм била ..много хубаво съдите без да познавате ..
и може и да не е така .. аз знам че той ме обича .. просто иска и секс във връзката ни

RedArmy
05-24-2013, 16:34
може да ти се вижда остър тона ми, но това е начина да се осъзнаете

едно и да иска и секс, а друго е


много пъти ми е казвал че ме харесва ,но трябвало да правим секс преди да тръгнем
от което ясно си личи какво иска всъщност ;) ако те обича ще те чака с месеци ако трябва

r0073x
05-24-2013, 16:34
кой на колко години е ?

Tsukuda_Hiroshi
05-24-2013, 16:35
Хайде да не търся "Bitch, please" - картинката... Ти явно наистина си много малка, щом разсъждаваш така... Остави ни нас. Питай приятелките ти. Онези, които те познават. Обясни им ситуацията, както я обясни на нас. Да видим те какво ще ти кажат...

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:38
той е на 16 .. ем приятелките ми не ми казват нищо.. казват че не могат да помогнат

RedArmy
05-24-2013, 16:42
100% даже не си ги питала :lol: няма момиче на тия години, което ти да каже че не може да помогне, всички ще се засилят да дават "съвети"
явно те е срам даже да им кажеш, но не те е срам да пуснеш на някакъв загорял пубертет... :D

r0073x
05-24-2013, 16:43
А ти на колко си ?

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:44
аз съм на 15
и не ме е срам да ги питам .. имам една близка приятелка а тя няма опит с момчетата

r0073x
05-24-2013, 16:46
Не си чак толкова малка, а възрастовата ви разлика е нормална. Или е някакъв адски моралист, или се чуди, как по-тактично да те отреже

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:47
ами може и да е второто :( .. не знам .. дали да го направя ?

r0073x
05-24-2013, 16:53
Не прави каквито и да било саможертви, за да угодиш някому. Освен ако не си на 100% убедена, че той е готов да отвърне с равностойна саможертва. Просто няма смисъл :)

shmatarok
05-24-2013, 16:55
благодаря .. тъпа съм била ..много хубаво съдите без да познавате ..
и може и да не е така .. аз знам че той ме обича .. просто иска и секс във връзката ни

:lol: :lol: :lol:

Мило дете, не бъди толкова наивно!
Ако момчето наистина те обичаше, нямаше да ти поставя условие да правиш секс с него, за да тръгнете. А ти се излагаш адски много, като се предлагаш по този начин. Имай малко самоуважение. Момчето ти я заявило ясно за какво би те използвало и не, това не е любов, нито пък романтичната връзка, която си представяш.

PeopleWantToBeLoved
05-24-2013, 16:56
не мисля че той би ме излъгал .. сигурна съм че след това ще тръгнем .. познавам го много добре

r0073x
05-24-2013, 16:58
Кажи му "ще правя секс с теб, щом ме накараш да се чувствам истински обичана" и му гледай сеира после :)

shmatarok
05-24-2013, 17:00
Еми твоя воля, няма да съм аз тази, която ще си троши главата и ще реве накрая.

Успех все пак и дано ти дойде ума.

kirkata1
05-24-2013, 17:15
.. много пъти ми е казвал че ме харесва ,но трябвало да правим секс преди да тръгнем .. Аз му казах че съм съгласна но той твърди че съм малка ..

Да обобщим:
Той е на 16 ,ти си на 15. Мисля ,че си закъсняла с отварянето на краката... В този форум тука 15 годишните вече са с 30 годишен опит.
...ех ех на 16 години да бях с тая пишка и с тоя акъл!

Kreizi_lan
05-24-2013, 18:15
Мноого си малка за сефте.Не си струва колкото и да го харесваш хах ти си на 15 години до като станеш на 17-18 вече тогава ще можеш да прецениш реално ситуации като тази. . На вашета възраст всичко е до емоции не се занимавай с такива боклуци ако те харесва няма да иска секс толкова бързо/

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 11:34
Кажи му "ще правя секс с теб, щом ме накараш да се чувствам истински обичана" и му гледай сеира после :)

Добра идея!!

LadyTerrible
05-26-2013, 11:47
И да тръгнете и да не тръгнете,постъпката ти ще е напълно глупава.Не го оставяй да ти се качва на главата.Идеята на r0073x си я бива и те съветвам,ако ще се занимаваш с въпросния,да я приложиш.Но както и да е,моят съвет е да го зарежеш просто,ако наистина те харесва и иска да бъде с теб,щеше да е с теб вече и секса щеше сам да си дойде на мястото.Намери си момче,с което първия ти път няма да е просто ей така,защото той иска и ти поставя ултиматуми. ;-)

Glamour92
05-26-2013, 12:18
Да преговорим - "искам да те поизпробвам в кревата,преди да тръгнем,ама се опасявам,че си малка и може да не ми хареса/да ми се лепнеш като гербова марка,както обичат да правят момичетата/тъ нъ " ...
И след такова послание ти сериозно си мислиш,че момчето те обича ..?
Блажени са верующите. Най-умното,което си способна да направиш в тази ситуация е да си тръгнеш,докато все още имаш някакво достойнство и да не се занимаваш повече.
...защото следващата ти тема тук ще е от още по-баналните :)

Tsukuda_Hiroshi
05-26-2013, 13:42
:lol: Това обобщение ми хареса!!