PDA

View Full Version : Местене в друго училище



Sibishvili
05-24-2013, 17:00
Здравейте, аз съм момче на 14 години, 8 клас, висок 182 и тежа 69 кг...Та желая да се преместя от моето Училище-МГ (По скоро да се махна от моя клас) И да се преместя в ЕГ, Та от хората, които са се местили от една гимназия в друга, очаквам отзиви и възможно ли е да има някакви СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ.
П.П В класа, в когото ще се местя познавам няколко хора , но те не са ми кой знае колко добри приятели.....
Вие сте!

.Wonder
05-24-2013, 17:04
Възможни странични ефекти са гадене, световъртеж и моментна загуба на памет.
Сега сериозно.

Защо ни даваш информация за себе си от сорта на ръст и килограми и за какви странични ефекти говориш? :lol:

Sibishvili
05-24-2013, 19:10
Абе пич за ръста се фукам, че съм висок :D
До Модератор: Изтрийте темата или я заключете, то от БЪЛГАРИ няма смисъл да очакваш адекватни мнения свързани по темата, а не по това което е написано в нея ...

bu44i
05-24-2013, 20:32
Ако проблемът е само в класа, защо ти е да сменяш училището? Няма ли други класове в училището ти?

А за страничните ефекти: при езиковите (до колкото знам) има проблеми само при нивото на изучавания език, т.е. ако не си на същото ниво като другите от паралелката по съответния език, ще е проблем да те приемат.

.Wonder
05-24-2013, 21:34
Абе пич за ръста се фукам, че съм висок :D
До Модератор: Изтрийте темата или я заключете, то от БЪЛГАРИ няма смисъл да очакваш адекватни мнения свързани по темата, а не по това което е написано в нея ...
Хех, чак пък за целия народ да съдиш по едно полу-саркастично мнение :lol:

Няма каква по-конкретна информация да се даде, отиваш в училището, запознаваш се с разни хора, малко по малко навлизаш в учебния материал и така. Взимаш участие в час и се включваш в различни училищни дейности, ако желаеш.

ameli
05-24-2013, 21:55
Трябва да държиш приравнителен за език.

~The Smile~
05-26-2013, 09:56
Щом проблемът е само в класа, защо просто не се прехвърлиш в друг клас, ами ще се местиш в друго училище? Не разбрах защо даваш ръст, килограми, като нямат нищо общо с темата... о.О

MonicaR
05-28-2013, 18:52
Ще държиш приравнителен задължително. Аз уча в АГ и са ми казвали, че изпита не е толкова труден.
П.П. В класа, в КОЙТО ще се местиш, ще си намериш нови приятели, сигурна съм.