PDA

View Full Version : Любовни излияния



BloodyDreamer
05-24-2013, 21:14
Винаги съм имала ниско самочувствие. Не съм слаба(приятно закръгленка съм), не съм и кой знае колко красива. Преди време реших, че искам да се влюбя. От една страна, за да усетя нещо ново и различно, от друга таях надеждата, че това ще ме мотивира да отслабна. Е, добре, обаче без да искам съм дръпнала опашката на дявола. Влюбих се. Чудесно! Само дето младежът, на който съм хвърлила око, е от Унгария. Бях преводач на един международен фестивал, където той участва. Утре е гала-концертът и после си тръгва. На сестра ми балът е утре, затова отказах да превеждам на закриването (демек на гала-концерта), обаче не мога, трябва да отида. Трябва да го видя. Най-тъпото е, че нищо не знам за него. Дори не сме се запознали официално. Само дето едни момичета искаха да се снимат с него, та им превеждах и го попитах кога пак ще танцуват. Не искам да изляза като вманиачена преследвачка (което за жалост не е много далеч от истината), но това е единственият ми шанс. Имам го и като приятел във фейсбук, но... А не знам дали изобщо ще ми се удаде възможност да го заговоря, понеже преди да танцуват, участниците са зад сцената. После не знам дали ще слязат долу, или ще останат там, понеже накрая ще им дават някакви награди. Пък и много ще ме е срам да го заговоря, поради проблемите ми със самочувствието. Искам да си създаде добро впечатление за мен, макар и да ми е пределно ясно, че нищо няма да се получи. Не знам, не знам, не знам. Осъзнавам, че е тъпо и безсмислено, но... не мога просто да си изключа сърцето. По дяволите. Защо той?! Изгубена съм. Не знам какво да правя.

Uzerneim
05-24-2013, 21:21
Ако ти е за ниското самочувствие, оправи си формата. Хем ще си го вдигнеш, хем ще си докажеш, че няма невъзможни неща и ще те искат повече.

BloodyDreamer
05-24-2013, 21:41
Въпросът е какво да правя с прекрасния момък от Унгария -.-

102
05-24-2013, 21:57
Не си влюбена. С унгареца няма да се получи. На бала на сестра ти може да се запознаеш с някой.

BloodyDreamer
05-24-2013, 22:05
Знам, че няма да се получи с унгареца. На самия бал аз няма да присъствам, просто ще отидем с някакви семейни приятели да се почерпим за нейно здраве. Семейните приятели са на по 50 години.
Не съм се влюбвала, не знам какво е. Но когато се сетя за него, започва да ми трепти нещо в сърцето и не мога да спра да мисля за него. Може би не е любов, не знам какво е. Но трябва да го видя довечера. Ако не за друго, поне да разбера дали наистина има нещо, или не.

102
05-24-2013, 22:23
Тва нещо със сърцето.. често пъти е съвсем друго трептене.. на съвсем различно място от сърцето.....

GeorgiPetrov11
05-24-2013, 22:39
Що пък да не е влюбена? На мен ми се струва, че си е направо луда по тоя пичага. А сега Блъди, съветвам те ако можеш да го заговориш бързичко или да си пишете по скайп, фейсбук, пък може и да се харесате и т.н. Разстоянието не е чак такъв проблем за мен ;) И вярвай в себе си, бъди уверена, никой не може да ти влее самочувствие. Давай го малко по-отракано, но не се и дръж много лигаво. Айде, успех и дано се получи между вас ;)

DisappointedDreamer
05-25-2013, 06:22
Целуни го. За тръпката. И историята.

valentão
05-25-2013, 07:53
е как ще се влюбиш в някой който не познаваш , по голяма тъпотия някой чувал ли е

GeorgiPetrov11
05-25-2013, 09:20
Казва се "любов от пръв поглед" и едва ли има човек, който да не е изпитвал такова нещо, а и няма лошо. Преди да се срещнете, си облечи най-хубавите дрехи, възможно най-добре се гримирай, оправи си косата, но всичко да е със стил. А като си говорите, се дръж недостъпно, със самочувствие, естествено всичко да е в граници: да не си толкова недостъпна, че да загуби интерес към теб. Забрави, че нямаш самочувствие, дръж се като една изискана мацка с голямо самочувствие с покритие. Говори си с него за танци, дръж му вниманието към себе си, бъди дръзка и резултатите няма да закъснеят. Ами, успех, ако решиш да се вслушаш в съвета ми. Знам, че ще ти е трудно, ако се опиташ, но момчета не се ловят с прямота и с показване на чувствата - по-скоро трябва да си по-затворена, но интересна, за да иска да те опознае. Поне според мен. Та, като цяло, опитай се, нищо не ти коства, щом е от Унгария ;)

BloodyDreamer
05-25-2013, 13:43
Добре се получи, че концертът съвпадна с бала на сестра ми, понеже братовчедка ми дойде и ми направи косата. Няма да се гримирвам, не мога, а и не мисля, че ще ми отива толкова. Най-много гланц и спирала да си сложа. Още два часа и половина до концерта. Ще съм с идеалната рокля и идеалните обувки. Не мога да повярвам, че това се случва. Ще се побъркам. Вечерта само за него си мислех, едва към 4 заспах.
Благодаря ви за съветите, ще дам всичко от себе си тази вечер. Не знам на какво се надявам, но съм сигурна, че щом той ще е там, ще бъде прекрасно изживяване.
Няма да го целуна, понеже ще ми е за първи път и няма да знам какво да правя. Пък и после ще стане много странно и ще се паникьосам.

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 15:09
Е.... Точно си казах ето 1 човек в тоя форум, който не ме дразни с правописни и пунктуационни грешки и чета "гримирвам"... Мацка, няма такава дума! Това е все едно да кажеш "шофирвам", "консервирвам" или "мастурбирвам". Не знам как е на унгарски, но на български е гримирам...

А иначе - може и да си влюбена, колкото и странно да е да се влюбиш в човек, когото не познаваш. То ти реално си го познаваш, щом ти е и във фейса, ама не знаеш какъв човек е, как би се отнасял с теб... Остави опаковката. Гледай съдържанието... ;)

ameli
05-25-2013, 19:22
Пробвай го, така или иначе не знаеш дали изобщо ще се видите някога повече.

BloodyDreamer
05-25-2013, 20:01
Профуках си шанса. Той си говореше с някакви момичета, аз го попитах как се казва, той ми каза да си дам телефона да ми го напише. Та написа го, само дето си обърка името(мисля, че го направи без да иска). После исках да го попитам на колко е години, от колко време танцува или нещо такова, обаче едни други момичета искаха да се снимат с него, той след това продължи да си говори с онези първите момичета и повече не ме погледна... Само дето се снимах още веднъж с него, но снимката се размаза, пък на мен ми беше неудобно да го моля за трета. И... да... До преди малко ревах. По дяволите, никога не съм била толкова красива и той изобщо не ме погледна. (в крайна смека братовчедка ми ме гримира, после едва се познах.) Знаех си, че нищо няма да стане, и все пак... Чувствам се празна. Но реших, че няма да се отказвам. Все пак го имам във фейсбук. След няколко дена ще му пиша, само трябва да го издебна, когато е на линия. Другият вариант е да го забравя, но не искам. Все още не. Първо ще се уверя, че съм направила всичко по силите си, и едва тогава ще се опитам да го забравя.
ПП. Tsukuda_Hiroshi, знам. Грешката е не толкова правописна, колкото техническа (от бързане съм натиснала копчето два пъти). Съжалявам, но бързах и нямах време да си видя коментара, преди да го постна.

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 20:16
Виж... Не знам как ще ти прозвучи (в писмен вид), но от начина, по който се изразяваш и от темата ти, оставам с впечатлението, че не си някоя разгонена идиотка, която иска да пита някакви непознати хора по форумите дали да се изчука. Твоят проблем наистина е... проблем. Имам предвид - не е толкова важно, че някой не те поглежда, но това обикновено наистина кара хората да се чувстват зле и за тях е проблем.
Може би момчето наистина изглежда добре, може наистина да ти се е случило нещото, наречено "любов от пръв поглед", но не смяташ ли, че е малко глупаво от твоя страна да преследваш опаковката на някого, който дори не те поглежда? Той явно изглежда добре, свикнал е някакви момичета да се снимат с него, да му се натискат... Свикнал е да е център на внимание и да общува с много хора, които не познава и които може би няма да види пак. Едва ли дори те е забелязал, а и да те забележи, едва ли би могло да се получи нещо между вас. Поне на мен така ми изглеждат нещата...
Опитай, дай всичко от себе си щом искаш, но лично аз бих те посъветвал да не възлагаш големи надежди на това.
Каза, че си с ниско самочувствие и че си "приятно закръгленка" и не "кой знае колко красива". ОК, да приемем, че е така, а не си втълпяваш. Не всички се раждат манекени. Не всички слизат от модните корици. Хора сме. Раждаме се, живеем, умираме. Междувременно се борим с живота и чувствата, мислите, емоциите, които ни опустошават всеки ден. Не би ли искала някой да е с теб, заради самата теб? Заради това какъв човек си... Какъвто и човек да си? Да не се налага да просиш вниманието му и да го делиш с 1 камара "обожателки"...?
На края, но не на последно място, бих искал да ти кажа, че търчейки след въпросния, показваш (дори и на него), че си просто една от многото, която пренебрегва себе си и гази самоуважението си, предлагайки сърцето си на някой, който дори няма време да ти обърне внимание. Имай достойнство! Заслужаваш малко повече от един поглед и една размазана снимка!

BloodyDreamer
05-25-2013, 20:39
Благодаря ти.
Реакцията му е напълно нормална. Някои хора казват, че външният вид няма значение, но всъщност външният вид има огромно значение и това е нещото, по което се създава първо впечатление. Аз бих постъпила по абсолютно същия начин. Знам, че съм по-добра от онези момичета, с които си говореше. Но искам и той да го разбере. Не можем да имаме връзка, а и няма гаранция, че дори и да ме познава, ще се влюби в мен. Но имаме общи интереси, не виждам защо да не си пишем. Не искам да се надявам, за да не се разочаровам, но никога не съм изпитвала нещо такова. Не съм щастлива и сега, когато ми се предоставя тази възможност, не искам да я изпусна. А и от друга страна искам да знам какъв е като човек. Искам да знам дали са си стрували сълзите, или съм ги похабила напразно.
ПП. Мислите ми в момента са в някакъв хаос, така че не знам колко смислено ви звучи това, което пиша.

GeorgiPetrov11
05-25-2013, 20:46
Много гадно ми стана, когато прочетох какво е станало и донякъде се чувствам виновен за теб. Та колкото до момчето, не го знам какво е, що е, но ми се струва, че наистина си влюбена в него и според мен не трябва да се отказваш, защото заслужаваш най-доброто, дори и с ниско самочувствие и "приятно закръглена". Пишете си по скайп, ако успееш да превъзмогнеш случилото се, ако ли не - махай го отвсякъде и си хвани един човек, който наистина ще те харесва, заради теб самата.
А може ли да разкриеш по-подробно какво се е случило - как разбра, че си е объркал името, защо е станало, не му ли каза и т.н. :)

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 20:53
Това, че до сега не ти се е случвало, не значи, че няма да ти се случи и за напред. Ще падаш, ще ставаш... Няма смисъл да се чувстваш гадно. Въпреки, че е по-добре да ти е гадно, от колкото да ти е никакво, все пак... Апатията е дори по-скапана. А за сълзите - те никога не са напразни.

BloodyDreamer
05-25-2013, 21:26
Ами клавиатурата ми е такава - http://www.rgbstock.com/cache1q0vTe/users/h/ha/happyture/300/mTuilDK.jpg , само че телефонът ми е с touch screen. Казва се Antal, но написа Amtal. Милия като го видях колко време се чуди къде е копчето за разстояние между думите... Личи си, че не го е объркал нарочно, но фактът, че не прочете какво е написал, показва колко малко го интересува. Но пък от друга страна може просто да е решил, че няма как да е объркал собственото си име.

Името му го знам от фейсбук страницата на ансамбъла, където танцува. Даже му пратих пълномощно оня ден и той прие. И въпреки това го питах за името му, първо, защото ми трябваше нещо, с което да започна разговора, и второ, защото реших, че ще е прекалено странно да му имам фейсбука без да съм го питала. Името ми във фейсбук е на кирилица, пък и той не знаеше как се казвам, така че все пак се престраших да го питам. Голяма глупост направих, не трябваше тогава да го добавям, но свърши вече. Много съм мислила тогава... Нямах търпение да му разбърникам профила.

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 21:55
Блокирай го. Какво толкова?

GeorgiPetrov11
05-25-2013, 21:57
Да, наистина, махни го от приятели и му поискай пълномощно, но гледай да е когато е офлайн :))) Всичко ще се нареди, не се притеснявай. Мисля, че така ще стане трикът :)

valentão
05-25-2013, 22:02
Блокирай го. Какво толкова?

защо да ме блокира ???

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 22:24
защо да ме блокира ???

WTF?!

BloodyDreamer
05-27-2013, 09:21
Престраших се и му писах. Отказах се да го чакам да дойде на линия, защото вече няколко пъти го изпуснах и имам чувството, че ако продължавам така, все ще ми се изплъзва с някакви си десет минути.
Видях, че с онези момичета, с които си говори на концерта, са се намерили. Той е писал това - It was nice to meet you :) -имената на двете момичета- :) Thank you all :)
Well fuck you, Antal. 'Cause that hurt.

Сега чакам отговор. Моля те, моля те, моля те, Антал. Пиши ми!

NqkfaNikakva21
05-27-2013, 10:10
Интересно ми е на колко си години? :)

valentão
05-27-2013, 10:11
Интересно ми е на колко си години? :)

на 13 съм , а ти ?

girlwithblueeyes
05-27-2013, 10:19
:lol: тя питаше за момичето на колко е

valdesbg
05-27-2013, 10:38
Целуни го. За тръпката. И историята.

Твърдо за с всички крайници, които имам.

BloodyDreamer
05-27-2013, 15:55
На 14 съм, в профила ми го пише.
А, между другото, той ми отговори. После пак му писах и... не ми е отговорил. Въпреки че през цялото време беше на линия. Не пише да го е видял, но няма как да не го е видял. Ох, къде се набутах и аз. Защо ми трябваше да се занимавам с този фестивал...

DisappointedDreamer
05-27-2013, 18:24
Дишай. Още много такива "трепети" ще имаш. Защо се затормозяваш? Погледни го като готина история. Опитан шанс. Какво толкоз.

feikk
05-27-2013, 18:46
Хубаво е да имаш такива моменти, голям праз, че не ти е отговорил. След време много яко ше ти става за тия моменти. Тепърва ше има гадженца и мноооого любов. Изглеждаш ми супер готина и интелегентна така че не вярвам да ти е проблем някой да го оцени. :)))))

BloodyDreamer
05-27-2013, 18:50
Знам, то на теория е много лесно. И аз това си кавам всеки път, ама след пет секунди пак за него мисля. Между другото, той се сети да ми пише. Не беше за много дълго, щото имал някво контролно по испански, но на мен и толкова ми стига.
Ще ми мине, няма как, ще срещна някой друг, но не виждам защо трябва да се измъчвам през това време. Знам, че освен няколко минутки по фейсбук, друго не мога да очаквам, така че дори това ме прави прещастлива. Друг е въпросът, че като не ми пише, се чудя какво да правя, но знам, че момчето си има собствен живот, не мога да го виня, че не ми пише. Така де, не ми е длъжен.

GeorgiPetrov11
05-27-2013, 19:38
Страхотно е, че оценяваш другия човек, който прави дори и много малко за теб. Според мен ще си допаднете. Чувала ли си го как говори, в смисъл умен ли е, добре ли се държи и т.н. Това също е много важно! На какъв език си говорите?

BloodyDreamer
05-27-2013, 21:58
На английски си говорим. Не сме общували много, но е добре възпитан и постоянно се усмихва. И гласът му е просто уникален... Мисля, че е доста интелигентен. Освен това е доста музикален, свири на цигулка и китара, пее, пише песни, танцува... Прекрасен е! (аз свиря на китара от 2 години и на пиано от 8 )