PDA

View Full Version : Не спирам да кашлям.



yoniaw
05-25-2013, 08:12
Здравейте!От миналата седмица аз започнах да кашлям но лекичко...Извиднъж в неделя започнах да кашлям много.Събуждам се със сълзи на очите и много кашлица.Прекарвам сутрините в тоалетната по 10 минути за да искарам храчки а и тази сутрин имах сополи...течни..Ужас.Никога не съм се чувствала така...имам енергия...но не мога да се насладя на хубавото време заради кашлицата.Когато си лягам и съм в леглото вече започвам още повече да кашлям...По едно време си мислех че нещо има в гърлото ми...Бях на лекар.Тя каза че не е сериозно и ми даде сироп и някакви таблетки за смучене.Имам чувството че никога няма да спра да кашлям.Моля помогнете ми.Какво да правя?

SurfSky
05-25-2013, 09:35
Така , аз като кашлям и ме боли гърлото ( ме дразни) , правя следното.
Взимам в една чашка слагам мед и ракия ( и лимон може ако имаш ) , и го бъркаш ... И после ядреш .... Загрява ти гърлото,и го облекчава....

skok
05-25-2013, 11:45
Да не си пропушила/спряла цигарите?

MaGuSs
05-27-2013, 20:27
Да не си пропушила/спряла цигарите?

от това не могат да ти текнат сополите :lol:

Fisherman
05-27-2013, 20:48
Пушила ли си трева Йонке

meganet
05-28-2013, 09:50
Абе и аз бях така, 1 месец ме побърка тая кашлица, на мене ми изписаха един шпрей и ми поодмина ама и до днеска се се храча пък нищо не излиза :X

Your.Passion
05-28-2013, 10:10
Пушила ли си трева Йонке

Пич,много ме плаши аватара ти :lol:

Относно темата.
Прави си чай,яж мед.При мен действа това - в чаша топло (не горещо) прясно мляко (или чай ) се слага лъжичка пчелен мед и половин лъжичка сода бикарбонат. Разбърква се добре и се изпива. Няколко пъти на ден и гърлото се оправя!
Прави си и гаргара.Смучи ''Хербитусин-бронхи и гърло'' .Пий си сиропа.И ще се оправиш.