PDA

View Full Version : трябва ли...



klimatronik
05-25-2013, 13:51
да премахна от приятели във фацебоок личност, към която изпитвам чувства, но няма начин никога да сме заедно ?

Ivaaaaa
05-25-2013, 13:53
защо да премахваш?
няма логика..

klimatronik
05-25-2013, 13:54
за да не я виждам и така в бъдеще да мога да се влюбя евентуално в друг човек..

prosto_chovek
05-25-2013, 13:56
Ти си прецени. Ако ти пречи, махай я. Ако не - недей, няма смисъл.

Ivaaaaa
05-25-2013, 14:02
защо никога няма да сте заедно?

klimatronik
05-25-2013, 14:04
оф, защо, как.. факт е, никога няма да сме заедно не на 100 ами на 1 милиард процента, по-скоро да падне метеорит и да унищожи земята. Пък дали ми пречи.. не знам... може ли след време да спре да ми пречи? минаха 3 години вече

klimatronik
05-25-2013, 14:31
мамка му да 3ба.. който вярва в доброто и бог е мноого зле.. вече знам в това. всичко е кочина

prosto_chovek
05-25-2013, 14:36
Спокойно бе, пич, всичко е наред. :)

bilqnavod
05-25-2013, 14:42
Виж, авторе, преди доста време преживях раздяла... Та, за да скъсам с всичките си спомени за човека и за да престана да се самоизмъчвам, го премахнах от приятелите си. Смея да кажа, че това много ми помогна бързо да преодолея раздялата и да продължа пътя си без него!

fenkaaa
05-25-2013, 14:43
Ами решението си е твое,минало е много време.Предполагам ще ти се отрази по-добре да махнеш въпросният човек,вместо всеки път когато влезеш да следиш дали е на линия и да се измъчваш.Така поне ще знаеш,че няма да имате контакт и да се сещаш.

klimatronik
05-25-2013, 14:48
да.. благодаря ви :) когато вляза във фацебоок първата ми работа е да видя какво е писал или публикувал , въпреки че знам ,че не бива да го правя...
но проблема е, че бяхме в един клас и ще ми се разсърди.. какво ще правя, когато се събираме класът?

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 15:02
И аз премахнах бившата... Само дето това не ми е помогнало кой знае колко... Така че... Единствения + е, че няма да ти изкачат нейни снимки, на които е щастлива с другия.

klimatronik
05-25-2013, 15:07
И аз премахнах бившата... Само дето това не ми е помогнало кой знае колко... Така че... Единствения + е, че няма да ти изкачат нейни снимки, на които е щастлива с другия.

аз се радвам,че е щастлива . че е намерила човка, но когато видя нещо такова, и просто нещо ме убива от вътре. просто , нали трябва да се радвам, а ми става лошо.

xXxPETYAxXx
05-25-2013, 15:17
Може да не я махаш, а да си оправиш настройките така, че да не ти излизат известия от нея и съответно да си настроиш и чата така, че да не ти излиза, ако е на линия. То, ако толкова много искаш да гледаш какво публикува, така или иначе ще го правиш, дори и да я премахнеш.

lyuba991
05-25-2013, 15:40
Не я махай, но най-добре не си пиши с нея. Само ще ти стане по-кофти отпреди :)

klimatronik
05-25-2013, 15:40
настроих си профила :) край, вече няма да я видя :)

ge6aaaa3
05-25-2013, 16:07
Изтриваш и ФБ, телефон и Скайп, после налазваш някое хубаво вино и "формат на харда". =>The next :)

Tsukuda_Hiroshi
05-25-2013, 20:28
аз се радвам,че е щастлива . че е намерила човка, но когато видя нещо такова, и просто нещо ме убива от вътре. просто , нали трябва да се радвам, а ми става лошо.

От това ти изказване започвам да мисля, че съм супер скапания човек. Не се радвам за нея. Скапано ми е за мен...

klimatronik
05-25-2013, 20:43
От това ти изказване започвам да мисля, че съм супер скапания човек. Не се радвам за нея. Скапано ми е за мен...

е и на мен ми е скапано за мен ;Д , обаче предпочитам тя да е добре, отколкото да й е зле... Смисъл имало е моменти, когато ... брат ми.... съм си я ругал и не ми е пукало.. и тогава.. като й стане нещо случайно , да се разстрои или нещо подобно - на мен ми става още по-зле .. направо рев... ;д Разбираш ли... По-добре да я гледам щастлива, а ако видя обратното - скапвам се още повече. И в двата случая се скапвам де

LadyTerrible
05-26-2013, 11:30
Когато се разделих с бившия ми,още бях влюбена в него,но ми беше ясно,че трябва да продължа напред.Като теб и аз се замислих дали да не направя същото нещо,но в последствие просто си промених настройките,за да не ми се появява в News Feed-а и в чата.Помогна ми,наистина.Можеш да направиш поне това,но от теб си зависи дали ще проверяваш какво поства всеки ден...поне така ще се научиш да се ограничаваш от нея сам.

AliceSw
05-26-2013, 12:00
предлагам да изтриеш целия фейсбук направо и да излезеш навън...там евентуално може и да срешнеш някой

Glamour92
05-26-2013, 12:09
Block-ни я.
Доколко ще ти помогне не знам,но е по-добър вариант от стандартното delete.
Или както казаха по-горе-не се занимавай с фейсбук изобщо.

Chacho
05-26-2013, 12:13
Сега имаш голямата нужда да направиш нещо. Да триеш отвсякъде, да я отбягваш, квото ти дойде на ума. После няма да имаш нужда нищо да правиш. А всъщност истинската ти нужда е да си дадеш време. Емоциите те тласкат към различни действия, но минават от само себе си.