PDA

View Full Version : Означава ли нещо ?



LudetinA55
05-25-2013, 15:07
Абе преди няколко години 3-4 max бях санъвала един сън и не му обърнах никакво внимание ... Преди 1 година обаче пак го сънувах и пак не обърнах никакво внимание . Обаче миналата вечер пак го сънувах и викам да питам според вас значи ли нещо ? В сънят ми искам да паркирам една колаи един мъж ми казва да паркирам на определено място . После паркира зад мен и така ми заклещва отвсякъде пътя. После води мен и хората с мен ( всеки път като го сънувам е с различни хора примерно вчера беше с приятелите ми а миналата година беше с майка ми) на едно като гробище , но само е копана и няма ковчези но има надгробни плочи . Така ни гони и ние се опитваме да избягаме от там но само бягаме наляво-надясно 9 а можем да избягаме определено имаше път ) и накрая хваща някой . Последния път обаче хвана мен ( това бше миналата вечер като сънувах) и един мой приятел имаше възможност да го олучи и нарочно не успя и онзи ме хвана и искаше да ме убие ! Според вас сънят значи ли нещо ?

NqkfaNikakva21
05-25-2013, 15:24
Приготви житото

Supermassive____
05-25-2013, 22:36
Глупости са това. Недей да си го слагаш много, много.

Mary_Jane_69
05-26-2013, 08:35
твърде дълги изречения, тълкувай си го сама.

problem4eeee
05-26-2013, 18:52
не разбирам от такива неща, но доколкото успях да разбера от написаното, май не си сигурна в приятелите си .. :)

JuStElly
05-27-2013, 00:39
Неграмотно пишеш. Сънища не тълкувам, глупости са това. Сънищата ти идват от главата ти, не ти ги праща никой, споко само. Не се тормози.