PDA

View Full Version : Фейк профилите могат да те докарат до стрес...



Jack Daniels27
05-25-2013, 22:59
Здравейте!Днес ми се случи нещо много странно!Получих покана за приятелство от някакъв странен потребител.Аз я отказах.После влязох да разгледам профила и какво да видя-споделил/споделила ми е профилната снимка.Стана ми гадно и веднага писах да я махнат.И после отговора беше:Бахти просто много ти завиждам сигурно всички момчета ти се лепят...и т.н.И после този потребител ми писа лезби няколко пъти....След това аз казах не ме занимавай повече.Потребителя ми написа че е учителка в моето даскало и че ще каже да ме изключат...И няколко пъти си деактивираше профила..когато ми написа това,аз започнах да се потя,горещо ми стана,започна да ме дразни стомаха.Е,аз не знам как една учителка може да вика на ученичките си ''лезби'',как може да употребява ''бахти'' и да пише толкова неграмотно...аз не знам просто...снимката е ужасна,взета е от интернет ---> http://fotozup.com/wp-content/uploads/2010/10/eyebrow-9.jpg Аз откачих...после търсих из списъците на учителите името й и се оказа че учител с такова име не съществува...Бях си пуснала отново Менсън (винаги ме успокоява) но този път без резултат...После отстрани където има хора които може би познавам ми излизаха много фейкове...Този профил обаче ме подлуди...Сега отново съм усилила Менсън (и то до края) но няма резултат.Отново се питам това:Ами ако наистина ни е учителка?Не мога просто.Но като разбрах колко неграмотно пише започна малко да понамирисва...Нямам думи...И много мразя факта че съм наивна(АКО ИЗОБЩО ПРОФИЛА Е ФЕЙК)....

Jack Daniels27
05-25-2013, 23:15
А и снимките бяха направо ''страхотни'' една открадната от един профил и една с хлебарка...

LovEsIckk
05-25-2013, 23:20
Aбе, дечко, лягай да спиш. Ебахти филма.

Jack Daniels27
05-25-2013, 23:21
Aбе, дечко, лягай да спиш. Ебахти филма. Какъв филм бе ????? Не е никакъв филм !!

LovEsIckk
05-25-2013, 23:22
Нали си загубих 5 минути да ти прочета глупостите, как да не е.. ОМГ :D

Mary_Jane_69
05-26-2013, 09:36
NOT SURE IF IT IS A TROLL or a stupid Manson fan.

vankovvv
05-26-2013, 14:41
Слабо...
бургазлията беше по забавен фейк от теб...

Jack Daniels27
05-27-2013, 04:28
Мноо смешно.....

Mase
05-27-2013, 12:32
върви си махни ребрата