PDA

View Full Version : имам следния проблем



mariamagdalenavarna95
05-25-2013, 23:34
от една седмица ходя с момче, което не е имало сериозна връзка а и двамата искаме нещо сериозно.в началото се дърпах че уж не го искам и така подобни но ето че сега сме заедно и искам просто съвет защото аз се чудя защо се държи ту перфектно и ту студено...чудя се дали не може да свикне или пък се страхува от сериозна връзка искам съвет ако някой може да ми помогне като ми каже как да му помогна да свикне или да ми каже как да се държа пред него без да го уплаша или отблъсна искам да свикне с мен но аз също не съм имала сериозна връзка преди моля ви искам да се получи между нас ако някой ми помогне ще съм много благодарна от цялото си сърце

marin4itu
05-26-2013, 02:23
Ами бъди себе си. Сериозността на връзката идва в последствие.

Tsukuda_Hiroshi
05-26-2013, 07:37
Какво за теб е "сериозна връзка"...? Имам предвид - като прочетох темата ти, останах с впечатлението, че досега само си се чукала с някакви хора. Сега искаш да ти кажат и "обичам те" ли? Няма рецепта за сериозна връзка. Тя просто се случва, защото не искаш да си с даден човек за 1 - 2 вечери. Двамата заедно я правите сериозна, защото намеренията ви, отношенията ви 1 към друг са сериозни. Или ще се справите, или не.

LadyTerrible
05-26-2013, 10:57
Била съм в подобно положение доста време и от личен опит мога да ти кажа,че ако едно момче се страхува от сериозна връзка,ти си най-малко човека ,който може да му помогне.Вярвай ми,опитвала съм.Нещото,което можеш да направиш е да му дадеш пространство.Не говорим за пространство да се занимава с други момичета,ами да бъде по малко сам със себе си.Страхът от връзки е гадно нещо,но веднъж щом го осъзнае,ще може да се справи с него и сам.Колкото до теб-недей да го задушаваш,не му звъни постоянно,не му пиши 24/7 смс-и,бъди с него,но му дай пространство,щом иска да бъде с теб и това,което казваш наистина е така (че иска сериозна връзка),в един момент нещата ще се наредят.Общо взето го остави той да води ситуацията,но не се оставяй да бъдеш безгласна буква.Освен това вие ходите само от една седмица,доста малко време,за да си правиш генерални изводи.Изчакай,може притесненията ти да са неоснователни.С моя бивш приятел бях в същата ситуация и незнайно как изкарахме година и половина. :D

TheBeliever
05-26-2013, 11:00
Сериозността на връзката идва в последствие.

Точно.

Не може на първия ден да заявиш "Връзката ни е сериозна". Че вие реално никаква връка не сте изградили още.

Опознайте се, не си давайте зор, и ако си паснете и връзката потръгне може пък и да станат сериозни нещата.

Positive_SouL
05-26-2013, 11:12
Ти възприемаш нещата като негов страх. Ами ако не е от страх? Ами ако просто си е такъв по характер? Ами ако той просто те изпитва за да те види в различни емоционални състояния? Ами ако разбирането му за страстна стабилна връзка е да има баланс между щастието и драмата?Ами, ами, ами.... Защо не го опознаеш и не си отговориш сама на въпросите?

xXxPETYAxXx
05-26-2013, 13:03
от една седмица ходя с момче...........
чудя се дали не може да свикне или пък се страхува от сериозна връзка

Чакай малко, бе моме - от 1 седмица, а вече се чудиш дали ще свикне?! Ми дай му време мама му стара. То една седмица нищо не е.

girlwithblueeyes
05-26-2013, 13:05
Ехх да ви имах тая обич за 1 седмица
Това са чувства а не ябълки и круши на пазара
Само времето ще покаже колко е сериозна връзката ви .

Glamour92
05-27-2013, 06:58
Бъди себе си и не се нагаждай към това,което той би харесал.
Ако се получи-супер,ако не- други момчета-колкото щеш.
Една връзка няма как да стане "сериозна" с театро(а дори това да се случи,кавичките ще си останат...)