PDA

View Full Version : Проблем



DJ.DrEaM
05-26-2013, 09:00
искам да си сложа windows 8, досега бях на windows 7, и като започна инсталацията на windows 8 ми излиза това http://joeyfoo.files.wordpress.com/2012/06/win8drivererror.jpg лаптопа ми е Dell Latitude D630...подкарвал съм windows 8 no чрез daemon tools но не искам да го имам чрез него защото старият windows остава и ми заема място на диска...моля ви помогнете :(

npp
05-26-2013, 09:15
не ти ли изписва драйвер за какво устройство е необходим?, какво става като кликнеш върху browse или ok бутоните, или върху rescan?, също така пробвай да махнеш отметката от 'Hide drivers that aren't compatible with this computer's hardware.' - трябва да се знае драйвер за какво устройство е необходим

DJ.DrEaM
05-26-2013, 09:49
sujelqvam che pisha taka prosto neshto mi se bugna ezika...ami na snimkata pishe a media driver your computer needs is missing ta kato natisna rescan nishto ne stava kato natisna hide drivers pak nishto ne stava samo kato natisna browse izliza disk c i d i virtualnoto ustroistvo kudeto se namira diska i obshto vzeto e tova...neshto drugo da predlojite ? :)

DJ.DrEaM
05-26-2013, 09:53
ima i drug variant da si go instaliram prez daemon tools-a ama posle ne moga da iztriq stariqt windows ako nqkoi moje da kaje variant da go iztriq ?

anonymous908491
05-26-2013, 14:53
искам да си сложа windows 8, досега бях на windows 7, и като започна инсталацията на windows 8 ми излиза това http://joeyfoo.files.wordpress.com/2012/06/win8drivererror.jpg лаптопа ми е Dell Latitude D630...подкарвал съм windows 8 no чрез daemon tools но не искам да го имам чрез него защото старият windows остава и ми заема място на диска...моля ви помогнете :(

Ако живееше в страната на глупаците, щеше да бъдеш назначен за крал, защото го заслужаваш.
Вземи първо научи как се инсталира ОС, след това го прави и питай защо не става.
През DT никва осмица не си инсталирал, може би си дишал лепило и си халюцинирал.

DJ.DrEaM
05-26-2013, 17:21
papugai ti da ne bi da si sirak ?! kvo e tva otnoshenie ot teb vashte da ne bi da ne sa te uchili pone malko na obnoski... vijdal sum i predi tvoi drugi komentari..ama tova che ti nikoga ne si na kef i sedish se nabursuchen si e tvoi problem ne e mqstoto da si go izkarvash :) pitam zashtoto ne znam i taka da e moje naistina da ne e bilo nikuv windows..ama ne e nujno da trugvash vednaga da obijdash horata se pak az ne sedq po cql den pred tozi laptop izlizam i navun tai che nqmam mn vreme da se zanimavam s takiva neshta tova che ti si po v chas bravo losho nqma ama sega..druj se malko po vuzpitano ;) :)i ili mi pomagash ili vobshte ne gledai tazi tema poveche :)

MaGuSs
05-26-2013, 20:30
papugai ti da ne bi da si sirak ?! kvo e tva otnoshenie ot teb vashte da ne bi da ne sa te uchili pone malko na obnoski... vijdal sum i predi tvoi drugi komentari..ama tova che ti nikoga ne si na kef i sedish se nabursuchen si e tvoi problem ne e mqstoto da si go izkarvash :) pitam zashtoto ne znam i taka da e moje naistina da ne e bilo nikuv windows..ama ne e nujno da trugvash vednaga da obijdash horata se pak az ne sedq po cql den pred tozi laptop izlizam i navun tai che nqmam mn vreme da se zanimavam s takiva neshta tova che ti si po v chas bravo losho nqma ama sega..druj se malko po vuzpitano ;) :)i ili mi pomagash ili vobshte ne gledai tazi tema poveche :)
Когато искаш нещо, намираш начин. Не се оправдавай с това, че нямаш време да се научиш.
Човека ти го каза в прав текст без заобиколки. Пък и преди да пишеш във форума, човек трябва да потърси информация в нета и поне малко да си има понятие по въпроса, който ще задава. В случая не е така... ти си в грешка, не ние. Ако беше седнал/а да видиш как се инсталира ОС нямаше да питаш. В нета е обяснено много подробно, че чак сигурно ако накарам 6 годишната ми сестра да се научи, ще го направи. Иначе сам доказваш, че IQ-то ти е много ниско, да не кажа отрицателно...

DJ.DrEaM
05-26-2013, 21:06
em i kvo ne razbiram ot kompiutri ?! e hubavo aide dai link da se obrazovam za tova kak stava

MaGuSs
05-27-2013, 01:10
http://lmgtfy.com/?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D1%81%D0%B5+%D0%B8%D0%BD%D1 %81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B0+windows+8

http://lmgtfy.com/?q=%D0%9A%D0%B0%D0%BA+%D0%B4%D0%B0+%D1%82%D1%8A%D1 %80%D1%81%D0%B8%D0%BC+%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D0% BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE+%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%B D%D0%BE+%D1%81+Google

Auriss
05-27-2013, 02:18
Слушай са.
Отиваш до книжарницата и си купуваш един двд диск. Записваш съдържанието на файла, който си отворил в daemon tools (препоръчвам ти да ползваш power iso впрочем) върху диска чрез въпросната програма.
Рестартираш си после компютъра и инсталираш.

//
възможно е по подразбиране първото устройство, от което се чете да ти е харда. Лошо няма, но в случая за да стане номерът ще се наложи да влезеш в биос-а и да зададеш cd/dvd като primary boot device / 1st boot device (нещо от тоя род ще пише). Като си включиш компютъра нали ти излиза един черен екран. Докато си още на него четеш с кой бутон се влиза в Setup-а. del или някой от F-овете ще е.

Т'ва е. Ако вдяваш малко английски ще се оправиш. Имай предвид, че е възможно да си затриеш файловете по харда от незнание - ако имаш нещо важно си го прехвърли на флашка или го качи някъде в нета (google drive / bitcasa се тая)

npp
05-27-2013, 06:43
момчето не е глупаво, просто не всеки има достатъчно опит с компютрите, дори и аз никога не съм инсталирал windows 8 и досега не съм се и интересувал за подробности около това

JDeel
05-27-2013, 10:06
papugai е най-обикновен трол който по цял ден търси из форума с кой да се заяде, затуй не си е работа да му се обръща внимание.

Иначе по темата - за всякакви технически въпроси помага Google. Пишеш част от текста в търсачката и обикновено се намират купища резултати. Е, трябва да знаеш английски, но не че няма Google Translate. Конкретно за този проблем останах с впечатлението, че нещо от инсталационните файлове не може да бъде прочетено. Някой записал нова инсталация на нов диск и му се получило, та пробвай и ти така.

DJ.DrEaM
05-27-2013, 12:36
mersi za pomoshta shte vidq kakvo shte napravq :)