PDA

View Full Version : Дали е възможно да съм свършил?



TopTenMen
05-26-2013, 17:05
Така,значи искам да попитам, понеже правихме секс с приятелката (без кондом) ми под душа .. и решихме да го правим и отзад,та използвахме лубрикант на Durex и си започнахме както си му е реда..правихме го ту отпред,ту отзад,след 20 минути гледам,изваждам си пениса аз и нещо бяло на него,изплаших се но си затраях и реших да довърша,да видя дали мога да свърша пак,то взе,че ми спадна малко от притеснение,шашнах се и след няма и 30 секунди на по-бързи обороти свърших.После и казах,че съм видял нещо бяло като течност докато го правим на пениса ми и тя се шашна.. през акъла ми мина,че може да е от лубриканта и да,като се разтърка малко и става бяла самата течност,възможно ли е да е бил лубрикант , който от търкането в ануса да е станал така и да не е сперма? и другото което искам да попитам е, аз издържам по 20 30 + минути на секс и като свърша,ми трябват поне още 15 минути да го вдигна,камо ли да свърша след 30 секунди пак :D , възможно ли е да съм свършил и след 30 секунди горе долу пак да свърша? Принципно,усещам около 5-10 сек преди да свърша .. пък и всички знаем,какво е чувството,докато го правихме и като видях бялото не бях усетил да ми идва спермата камо ли пък да свърша..... и все пак,доста се притеснявам,тя използва тест за бременност веднага след акта,като и казах..че май не се прави веднага и няма как да се разбере,но тя е инат и пробва,отрицателен беше.И кога да го направим този тест пак,или да взема хапче? Макар,че си знам способностите и мисля,че не съм направил гаф,но все пак,кажете , има ли шанс да свърша без да усетя ( до сега не ми се е случвало ) дали е бил лубриканта от търкането , и може ли да свърша в рамките на 1 минута горе долу 2 пъти :D като принципно издържам на секс около 30 и ми трябват 15 минут ида го вдигна пак. Моля ви,без излишни коментари , наистина съм притеснен. на 20 съм .

asensi_85
05-26-2013, 17:13
Подреди си мислите и заповядай пак, защото така написано нищо не разбрах. Бялото е течност от анала. И секс отпред, отзад и пак отпред не се прави, защото момичето ще получи възпаление или паразити. И ние отде да знаем дали си свършил или не?

TopTenMen
05-26-2013, 17:22
ДОбре,на кратко.Мога да се контролирам,знам кога ми идва и кога свършвам,правим го без кондом от доста време и не е имало изцепки.Значи,започнахме да го правим отпред,после отзад с лубрикант на Dureх.По едно време видях,че имам нещо бяло на пениса ми като течност,изплаших се и си замълчах,продължих,макар и не в пълна ерекция след 30 секунди свърших нормално,та възможно ли е това бялото преди това да е било сперма? възможно ли е да свърша 2 пъти за около 1 минута,възможно ли е да не усетя ,че ми идва и дори,че съм свършил,като друг път винаги усещам и го вадя 5-10 секунди за да свърша.После ми трябват около 15-20 минути за да го вдигна пак,пък камоли да свърша за 1 минута 2 пъти.. и пак казвам,помислих,че е от лубриканта ,понеже като се протърка става бял,като пияна.. а е прозрачен преди това.

asensi_85
05-26-2013, 17:26
Това бялото е слуз от дебелото черво (демек анала), ако беше свършил щеше да разбереш.

TopTenMen
05-26-2013, 17:27
Мерси ! Възможно ли е да е мъзга,все пак? сега съм по-спокоен.

ameli
05-26-2013, 17:45
Боже, колко мъка има на тоя свят, боже...

Кажи на приятелката ти, че не се забременява секунда след като си свършил.. а това отпред, отзад.. нямам думи.

Arrondissment
05-26-2013, 19:05
ДОбре,на кратко.Мога да се контролирам,знам кога ми идва и кога свършвам,правим го без кондом от доста време и не е имало изцепки.Значи,започнахме да го правим отпред,после отзад с лубрикант на Dureх.По едно време видях,че имам нещо бяло на пениса ми като течност,изплаших се и си замълчах,продължих,макар и не в пълна ерекция след 30 секунди свърших нормално,та възможно ли е това бялото преди това да е било сперма? възможно ли е да свърша 2 пъти за около 1 минута,възможно ли е да не усетя ,че ми идва и дори,че съм свършил,като друг път винаги усещам и го вадя 5-10 секунди за да свърша.После ми трябват около 15-20 минути за да го вдигна пак,пък камоли да свърша за 1 минута 2 пъти.. и пак казвам,помислих,че е от лубриканта ,понеже като се протърка става бял,като пияна.. а е прозрачен преди това.


Всеки човек е индивидуален. Да, на теория е възможно да свършиш повече от 1 път за кратък период от време, но щом при теб по принцип не е така, значи не си свършил.

FuCKkK13
05-26-2013, 19:13
Подреди си мислите и заповядай пак, защото така написано нищо не разбрах. Бялото е течност от анала. И секс отпред, отзад и пак отпред не се прави, защото момичето ще получи възпаление или паразити. И ние отде да знаем дали си свършил или не?

+

anonymous908491
05-26-2013, 20:57
Мерси ! Възможно ли е да е мъзга,все пак? сега съм по-спокоен.

След седем месеца трябва да черпиш за детето, а толкова нагло хвалене не бях виждал дори и тук.

dream1707
05-26-2013, 22:22
От всичкото, което си написал, най-много се натъртваше на това, че го правиш по 30+ минути май... Браво на теб, не ни впечатляваш. И не, няма как да свършиш без да усетиш. Вероятно течността е била или от нея или от лубриканта. И е пълен идиотизъм да правите анален бе презерватив и още по-голям да сменяте, ту отпред, ту отзад.. и двамата можете да се сдобиете с много готина инфекция. Тест за бременност се прави две седмици след акта, поне. Овулация твоята не може ли да си изчисли, преди въобще да си помисляте да пие хапче.

Искрено те съжалявам, че си на 20, а нямаш дори елементарна сексуална култура... приятелката ти също.

PainInTheAss
05-29-2013, 07:59
И дори да си и свършил в гъза кво !? То от аналния не се забременява..

ireallyloveu
05-29-2013, 14:59
та използвахме лубрикант на Durex и си започнахме както си му е реда..правихме го ту отпред,ту отзад

голяма грешка .. изобщо не си е 'по реда' .. Момичето може да получи възпаление, да не говорим, че и ти можеш ...

kaRamella
05-29-2013, 15:55
Това бялото може да е от п*тето и. Може да има гъбички или пък просто да е от овулацията, пък може и да има бяло течение.
Междудругото мисля че няма как да свършиш два пъти за няколко минутки, така че не се шашкай :)