PDA

View Full Version : Животът е "хубав" !



Torn
05-26-2013, 17:19
Какво ли е усещането да останеш без приятели, без приятелка и при това в една единствена седмица ? Е вече знам , наистина не е приятно. Просто изливам безцелно мъката си, защото никога няма да "падна" . Просто ми липсва аромата и вечер след като сме прекарали цял ден прегърнати в леглото ми, липсвам ми очите й , прегръдките й, устните и върху мойте, безкрайните ни спорове, нетърпението с което чакахме часът, в който ще се видим, безкрайните смс чатове когото не бяхме заедно, липсва ми момичето, което съм наричал единствено мило през последната почти година. Липсва ми всичко свързано с нея, искам да отида и да и кажа всичко това в очите, но единственото, което ще получа е презрение, защото на нея не и пука за мен, за чувствата ми и за спомените ни.
Тъжно е , че заради точно това момиче в момента няма на кого да споделя мъката си, но такъв е живота. :)
Надявам се да ви е трогнало поне мъничко и не забравяйте след всички сълзи, следват нови усмивки ... дори да не са скоро, по-добре късно от колкото никога :)
П.С.
Хубаво е да си оптимист, иначе едва ли щях да имам възможност да пиша тези думи. Бъдете оптимисти хора, живота е прекрасен :)

Markuss
05-26-2013, 17:29
Човек прави избори и живее с последиците от тези избори. Каквото си надробиш, Torn. Всичко е пред очите ни, просто ни трябва малко акъл, за да проумеем действията си. Инак наистина е хубаво да си оптимист, давай все така.

Sh@d0w
05-26-2013, 17:33
Падаш, ставаш и пак продължаваш както се пее в една песен.

Разочарованията в тийнейджъпските години са нещо често срещано, ако трябва да се депресираш не си е работа.

r0073x
05-26-2013, 17:58
Познато чувство... Поне при мен имаше хора, които ми помогнаха да се изправя, да си стъпя на краката и да си спомня, кой съм аз, откъде съм тръгнал, къде съм стигнал и какво съм постигнал (поне на този етап от живота си).

Спомни си тези неща, ще ти дадат известна самоувереност ;)
А иначе всичко е въпрос на време - скоро ще осъзнаеш, че тя не е била правилният човек, но дълго време ще ти липсват общи спомени.

masochistic'love
06-06-2013, 12:04
Винаги има периоди, в които просто изведнъж всичко се прецаква и всичко се променя... Но както ти сам казваш, след всички сълзи, идват нови усмивки :)

Glamour92
06-06-2013, 16:04
Dude,просто период е.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3yvnkUv8E1rtxj3eo1_500.png

Ще мине,това ти го гарантирам.

lipecek
06-06-2013, 16:12
И защо не сте заедно ? Иначе доста е гадничко да съчуствам :)

trabi_bs
06-06-2013, 16:49
И защо не сте заедно ? Иначе доста е гадничко да съчуствам :)

Причини може да има всякакви..Бил сам в това положение и знам,че подкрепата на важните за теб хора те крепи , и докато не срещнеш друга ти дават сили за живот след това забравяш всичко.

pifiella
06-06-2013, 17:30
Животът е такъв,за някои несправедлив,за други прекрасен,но все пак си жив и дишаш,а има ли нещо по-хубаво от това?

eclipse06
06-06-2013, 17:32
. :)
Надявам се да ви е трогнало поне мъничко

Душицо, един съвет от мен, никога не търси съжаление от другите, не изпадай в ситуации, в които се изкарваш жертва, това е много много грешно и може само да ти навреди. Харесва ми и оптимизма ти и според мен е правилно да си кажеш, че щом толкова хора са си отишли от живота ти, явно е време да се появят нови. Това при всички случаи е интересно и вълнуващо :) След всяка буря изгрява слънце, сигурна съм, че и твоето слънце ще изгрее съвсем скоро! :)))

psychopath
06-06-2013, 18:37
Животът е такъв,за някои несправедлив,за други прекрасен,но все пак си жив и дишаш,а има ли нещо по-хубаво от това?

Ами има, да.

Naive
06-07-2013, 21:58
Животът е такъв,за някои несправедлив,за други прекрасен,но все пак си жив и дишаш,а има ли нещо по-хубаво от това?

Да, да дишаш докато имаш приятели и гадже и си щастлив. :Д

Bank$
06-07-2013, 22:18
Това ми звучи малко депресантско ама айде. Иначе жените вървят бонус с лъжи а приятелите колкото по- близо ги допуснеш толкова повече ти взимат. Тъй че трябва да си радостен че си се отървал от тая женска напаст.