PDA

View Full Version : Какво мислите приятели



askadas
05-26-2013, 17:25
Здрастиии. 8-)

Е, наближава лятото, търсим си работа, плажче

Хм, но имам едно малко проблемче. Имам приятелка(настояща жена във живота ми), със която съм заедно от 7 месеца.
И днес баща ми, ми на мери работа.
Заглеждал съм момичета пред нея, и тя е заглеждала момчета пред мен това е друг въпрос.
Хубава работа. 700 лв. за седем часа на ден, царевичка на плажа 8-)

Почнаха караниците:
"Ще гледаш голи момичета,Ще се зарибяваш, Ще ми изневериш". и така и така.

Е, вие сте. Как да реагирам? Какво да стоя?

Ах :D

Sh@d0w
05-26-2013, 17:35
Тя не може ли да одйде с теб на морето?

r0073x
05-26-2013, 18:01
Някога скапвал ли си ѝ вярата у теб ?
Покажи ѝ, че може да ти има пълно доверие. Липсва ли доверие между двама души, по-добре да разтурят седянката.
А ако може да дойде с теб, ще е най-добре ;)

askadas
05-26-2013, 18:03
Тя не може ли да одйде с теб на морето?

Няма как шадол, 4 момчета сме разнасяме царевичка из плажа.
Не мога да взема решение още. :(

HollyGolightly
05-26-2013, 18:04
Мисля, че е много лошо това, че си нямате доверие и ако не поработите над това, ще си имате големи неприятности.

r0073x
05-26-2013, 18:07
Поговорете си за доверието. Виж, дали наистина не прекаляваш със заглеждането и престани. Явно това дразни приятелката ти и я притеснява ;)

ameli
05-26-2013, 18:26
Хич да не е право си е момичето :D
Колкото и да имам доверие на приятелят си, като знам, че всеки ден в продължение на 3 месеца ще зяпа голотии - няма да ми е приятно.

FuCKkK13
05-26-2013, 18:51
Мисля, че е много лошо това, че си нямате доверие и ако не поработите над това, ще си имате големи неприятности.

+ ... а и как искаш да ти вярва като заглеждаш момичета... нормално е нещо да ти направи впечатление,но демонстративно да заглеждаш и то пред приятелката си за мен не е нормално и тя има право

askadas
05-26-2013, 19:09
Аз отивам да работя, не да гледам кои лежи и кои какви очила има, през малкия пръст ми е за това.

А за заглежането от неина и от моя страна, не съществува вече...

FuCKkK13
05-26-2013, 19:11
Аз отивам да работя, не да гледам кои лежи и кои какви очила има, през малкия пръст ми е за това.

А за заглежането от неина и от моя страна, не съществува вече...
а давал ли си и дори минимални поводи да се съмнява в теб ? не че нещо ама ние жените ако не сме на кеф от малкото можем да направим много и такива филми да си набием,че никой да не може да ни разубеди.. и все пак просто много разговори преди да заминеш,за да е сигурна и убедена че нищо няма да правиш.. и един съвет: като си там се сещай и и се обаждай защото както ти казах най-мн да си набие някой чужд филм 8-)

askadas
05-26-2013, 19:16
Аз, че ще се обаждам ще е през един час, два най много. И след работа заедно отново, а сега се караме заради тази тема. Ах, голяма ревнивка е ама си е моя ;)

FuCKkK13
05-26-2013, 19:18
извинявай ама и аз съм от много ревнивите хора ама разбирам,когато става въпрос за нещо такова... и все пак си мисля,че си и дал някакъв повод

askadas
05-26-2013, 19:19
- Повод за какво ?

FuCKkK13
05-26-2013, 19:22
за ревност и да и минават тия мисли

askadas
05-26-2013, 19:24
Нямам си и на представа, тя ми е правила мръсно и аз на нея. Но вече гледаме на пред, за бъдещето.
Ревноста не е голям проблем за мен, когато е във нормите си.
Обичам я, искам да съм със нея.
Отивам да работя не да гледам, но щом тя не иска. Никъде няма да ходя!

Arrondissment
05-26-2013, 19:27
Подреди си приоритетите просто. Което е по-важно за теб на този етап, това направи. И двете неща са временни.

askadas
05-26-2013, 19:28
Решихме се вече, мерси на отзовалите се. :D

И много целувчици за моето момиченце.

Violenza
05-27-2013, 12:18
Това, че ревнуваш някого, не значи, че му нямаш доверие.

В такъв момент, всяка жена иска чисто и просто да чуе, че е обичана и единствена. Увери я в това и ще видиш как ще се кротне.

xXxPETYAxXx
05-27-2013, 17:50
Попадала съм в такава ситуация, абе гадничко е, като знам какво става на морето. Ама всъщност Violenza е права, тя просто иска да знае, че е единствена и дори всеки ден да ѝ се повтаря :Д
Ако наистина се отказваш от работата заради момичето, то на нея може да ѝ стане доста гузно. Поне на мен би ми било и пак няма да ми е яко.

fenkaaa
05-27-2013, 21:58
Знам какво е горе-долу.Миналото лято (2012) приятелят ми отиде на Слънчев Бряг,за 1 месец да поработи в края на сезона.Глупава идея на негов приятел :D Просто имаше 3-4 момчета,приятели,от нашият град,които бяха заминали началото на лятото и ги уредиха при тях (приятелят ми и неговият приятел) с безплатна квартира и те се навиха да заминат.Просто идва другото момче един ден и му казва "Утре заминаваме" и аз стъписана.. 1 месец какво ли не ми е минало през главата,затова се чувахме през 1 час :D А това за плажа пък,каквото и да си говорим,гадно е! Това са си цели 3 месеца,схващаш на къде бия,но все пак решението си е твое :D

dewansiko26
05-29-2013, 17:57
А аз бебенце не те пускам там :* :*