PDA

View Full Version : Мераци за СГСАГ



the sniper guy
05-26-2013, 19:21
Все повече хора се насочват към грешните училища затади грешни очаквания.Който има въпроси да ги поства тук.

OoVasKoO
05-26-2013, 19:27
Така е човек, прав си. Понеже били "елитни". Трябваше да си отида в строителния(София), а не да стоя в 1 аег хах :D Оттам поне излизам с професия ;)

Arrondissment
05-26-2013, 19:38
Значи, да разбираме, че ти си универсалния оценител ?

OoVasKoO
05-26-2013, 19:47
хах тва си е мое мнение ;)

Arrondissment
05-26-2013, 20:08
хах тва си е мое мнение ;)

Не говорех на теб, а на своеобразния месия, който е автор на темата.

the sniper guy
05-26-2013, 20:22
Пич просто реших че е полезна темата не съм някакъв разбирач защото, като влезнеш в СГСАГ и осанеш неприятно изненадан в след 8 клас можеш само в техникум да кандидатстваш.А и няма само аз да отговарям всеки може да добави каквото иска да стане диалог нали се сещаш.

Arrondissment
05-26-2013, 21:16
Гимназиите, които имат репутация, а реално не са на толкова високо ниво, все пак остават на високо ниво в очите на хората и най-вече на работодателите. Добре е да имаш елитно име на училище в биографията. А има и друго, гимназиите с репутация обикновено събират каймака на кандидатстващите, тъй като наплива е голям и прагът става изключително висок, което логично води до събиране на изключително талантливи деца на едно място, от което се вдига нивото на конкуренция и от там качеството на образованието. Прост пример за това е доказаното явление, че човек бяга по-бързо, ако има някой до него.

the sniper guy
05-27-2013, 05:30
Да знам, но цялата работа е че ти отиваш в училище в което не знаеш какво се прави и учи и после разправяш колко било гадно.

TechnoNeverDies
06-30-2014, 18:39
Оо, много съм съгласна с автора на темата..Приеха ме в СГСАГ и след като нямах представа какво се учи, реших да не рискувам и влязох. В началото съжалявах, ама вече се примирих, `щото няма какво повече да направя, няма как да вляза в езикова без това ;д и съм съгласна, че определено не е елитно

Dagichka
07-01-2014, 06:22
ахухаха. еми като не знаете кво искате и се бутате сами какво очаквате бе? защо въобще кандидатствате нещо, което не искате/знаете? строителният че си има минуси, има. ама е цвете за мирисане пред повечето езикови

TechnoNeverDies
09-15-2014, 16:06
^ Да, права си. :)
И понеже може да се задават въпроси може ли г/д общо за това какво се учи по техническо строене, ЗБУТ, учебната практика как се провежда, мнение за учителите като цяло по специалните предмети ?:Д и в 10-ти клас колко горе-долу чертежа са за срок по предмет?