PDA

View Full Version : рокля за завършване на 7 клас



sunshine :**
05-26-2013, 19:22
Здравейте много искам рокля за завършването , но официална .Харесах си една в taily weijl , но като одидох след 1-2 седмици вече я нямаше.Та моляви предловете някои добри магазини в които да отида и продават такива рокли за тийнейджъри в София.Благодаря предваарително.

dirtyyy
05-26-2013, 19:33
...... сериозно ли

innaaa
05-26-2013, 19:34
ХАХАХАХХАХА

dream1707
05-26-2013, 19:35
Ъ.. избираш си някой мол, отиваш и обикаляш магазините. H&M, Bershka, Taily Weijl, Pull & Bear .. имате тооолкова много магазини и толкова голям избор в София, не е като да си в някой малък забутан град. Разходи се 100% ще си намериш нещо хубаво.

strawberry88
05-26-2013, 20:45
Are you fucking kidding with me?

JuStElly
05-26-2013, 23:06
H&M според мен, няма да сбъркаш. А какво имаш предвид под официална рокля, завършваш 7ми клас, не 12ти, вземи си нещо свежо и хубаво. (:

valentão
05-26-2013, 23:07
Здравейте много искам рокля за завършването , но официална .Харесах си една в taily weijl , но като одидох след 1-2 седмици вече я нямаше.Та моляви предловете някои добри магазини в които да отида и продават такива рокли за тийнейджъри в София.Благодаря предваарително.

на илиенци има добри магазини за рокли , търси субекти от азиатски произход , или питай за виетнамеца

FuCKkK13
05-27-2013, 04:23
H&M според мен, няма да сбъркаш. А какво имаш предвид под официална рокля, завършваш 7ми клас, не 12ти, вземи си нещо свежо и хубаво. (:

съгласна съм.. вземи си хубава рокля,която ще можеш да носиш после пак.. 7ми клас не ти трябва толкова официална рокля

EternalDream
05-27-2013, 05:07
H&M според мен, няма да сбъркаш.

Да. Там има голямо разнообразие.

Само аз ли на "завършването" на 7 клас отидох с нормални дрехи О_О

marin4itu
05-27-2013, 09:08
Да. Там има голямо разнообразие.

Само аз ли на "завършването" на 7 клас отидох с нормални дрехи О_О
Ами аз бях с блуза и пола. Като се замисля сега, не бях нищо особено..

Авторке, ако си вземеш някоя ефирна рокля с флорални мотиви, мисля, че би изглеждала добре. И моля те недей да се катериш на някакви токове.

kaRamella
05-27-2013, 09:56
Кво сте се разхилили, тъпи шматки, момичето се нуждае от помощ , съвет, който както иска да го нарече.
1во -Какъв модел търсиш?
2ро- Избрала ли си си цвят?
3то - Къса или дълга?

tonssy
05-27-2013, 10:09
^ По-леко с обръщенията.
И мисля, че авторката получи достатъчно помощ.
За да не е спам- същото, което и другите ти предложиха. Избери си някой мол и разгледай добре магазините. Сега е пъъъъълно с най-различни роклички, няма как да не си харесаш.

mimeto_0o0o
05-27-2013, 15:32
Аз бих те посъветвала да се откажеш от официалната рокля просто защото най-малкото е смешно. Тук като ги вида на завършването на 8ми клас да излязат пред цялото училище с едни официални рокли в 10 сутринта.. просто не отива.. тази година ще ги видя от моя клас как ще им се смея :д Те още от началото на май някои са ми тръгнали да си купуват тоалети все едно 12 клас ще завършват :Д

sunshine :**
05-27-2013, 17:29
не няма да нося токове - ще си навлека сандалките , понеже са доста весели като цвят и толкоз :D

sunshine :**
05-27-2013, 17:32
Кво сте се разхилили, тъпи шматки, момичето се нуждае от помощ , съвет, който както иска да го нарече.
1во -Какъв модел търсиш?- 2ро- Избрала ли си си цвят?
3то - Къса или дълга?-къса
1-- късичка и переста , може и по мен да е - за модел нямам претенции
2-предпочитам да е весел цвят - имам предвит ярък , може и бяло / нежно е и красиво / без черно !!! :D- не съм за погребение
3-имам предвид до коленете някъде , може и малко по-къса или по-дълга / :D

tonssy
05-27-2013, 17:34
^ О, не по-дълга!

fUcKsMiLe
05-27-2013, 18:37
Голяма глупост ще направиш, ако си купиш нещо официално.
Не е като да отиваш на бал в 12 клас.
Купи си нещо на цветя, свежо като идея.
И нека да си ходи поне малко със сандалите, които смяташ да носиш.
Задължително да е до или над коляното. Ако е по-дълга...
Абе зависи от модела, но няма да стои добре на дете в 7-8 клас според мен.
Купи си рокля, която ще можеш да носиш и след това ^^

malkasladka
05-27-2013, 18:43
"официална рокля като за тинейджърка" оо нененене...има или официални рокли или неофициални, зависи и от повода, от мястото където ще сте, начина по който ще празнувате, по начина по който се изразяваш се вижда колко имаш представа от това...а и ти си по дяволите 7 клас, не си абитурентка?!!!!?!

nor4eto99
05-27-2013, 18:52
О за Бога, защо я упреквате, че ще е с рокля (само някои) И аз ще съм с рокля, все пак това е специално, разделям се с госпожи и съученици, а аз си ги обичкам (ся се саднах) Моята е малко под коляното леко бухнала, ушита от майка ми, горна част е чернобяло райе с дебели презрамки, вталена, долна част е бяла леко бухнала както казах, ще бъда с бели кецове (роклята го позволява) и такам..

tori
05-27-2013, 20:14
Аз бях по къси дънки и тениска на рок група. Пола и блузка или пък нещо късо с цвета или въобще весели и шарени принтове.

~The Smile~
05-28-2013, 13:50
Можеш да обиколиш моловете и да си харесаш нещо. Аз пък ще бъда с черен потник, дънки и сандали, толкова. Моля, моля, черното не е само за погребение! Това е и много официален и най-вече класически цвят.