PDA

View Full Version : Кръв при задоволяване с пръсти



em0tik0nka
05-26-2013, 20:27
Здравейте, проблемът ми е следния. Последните няколко пъти, когато приятелят ми ме задоволява с пръсти, започва да тече кръв, не е много, но има по пръстите му и ако продължи става повече, а до сега никога не е имало кръв. Не е от цикъла защото ми свърши няколко дена преди 1вия път когато имаше кръв. Не мисля, че е и от девствената ципа, защото съм отворена от преди почти една година, не ме боли, но кръвта ме притеснява, а и не искам да ходя на гинеколог. Моля някой ако знае какво е да каже, ще съм му много благодарна :)

ameli
05-26-2013, 20:56
Може да те разранява?

valentão
05-26-2013, 23:59
Здравейте, проблемът ми е следния. Последните няколко пъти, когато приятелят ми ме задоволява с пръсти, започва да тече кръв, не е много, но има по пръстите му и ако продължи става повече, а до сега никога не е имало кръв. Не е от цикъла защото ми свърши няколко дена преди 1вия път когато имаше кръв. Не мисля, че е и от девствената ципа, защото съм отворена от преди почти една година, не ме боли, но кръвта ме притеснява, а и не искам да ходя на гинеколог. Моля някой ако знае какво е да каже, ще съм му много благодарна :)

кажи му на тоя кондьо да си изреже ноктите , ако искаш мога да ти покажа как го мога нежно :smt058

em0tik0nka
05-27-2013, 07:57
Може да те разранява?

Не знам, действа много нежно, а и няма кървене при уриниране, нито ме боли. Малко след като започне да ме задоволява по пръстите му има много малко кръв, но ако продължи кръвта се увеличава. Моля ако някой е имал същия проблем да даде мнение :)

Mase
05-27-2013, 15:00
ако има скоро рожден ден му подари нокторезачка

em0tik0nka
05-27-2013, 18:53
Ноктите му са отрязани, а и никога не са били дълги. А дали е възможно да е защото не съм го правила от няколко месеца, да се е затворило и при последните няколко пъти просто да си е пъхнал пръстите по-надълбоко?

Heart20
07-04-2015, 20:26
Zdraveite, iskam da vi popitam sled zadovolqvane s prust mi proteche krav malko i problema e che veche mi teche leko kafqva krav 3ti den i se uvelichi techenieto,a ne sum devstvena...nqkoi bi li mi kazal prichinata? Blagodarq

jghgh
07-05-2015, 10:51
^^hodete na ginekolozi be, hora, osobeno za takiva neshta : ?

Smrazqvashta
07-06-2015, 13:56
Ноктите му са отрязани, а и никога не са били дълги. А дали е възможно да е защото не съм го правила от няколко месеца, да се е затворило и при последните няколко пъти просто да си е пъхнал пръстите по-надълбоко?

Абе девойко, как така ще се затвориш? :lol:

Ти ни кажи. Ние ли да знаем колко дълбоко ги е пъхал? Болеше ли те? По време на секс случва ли се? Сигурна ли си, че са успели да те "отворят" преди година?