PDA

View Full Version : Към фитнес маниаците



niki.plamenov
05-27-2013, 11:24
Здравейте ! Извинявам се предварително тъй като знам, че в този форум има сериозни хора , а темите ми са по-скоро от любопитство. Та , исках да ви попитам чули ли сте за полезни за тялото и организма на един трениращ човек неща с който можем да се сдобием от аптеката ? Аз знам, че някой боди билдъри пият магнезий , чул съм разни работи, че бирената мая въстановявала подобно на лек протеин, а наскоро чух от едни момчета че са пили трибонал ( подобно на требестан ) за да отключат синтеза на тестостерон .... :D Ако сте чули нещо подобно споделете го с нас ! ;)

firstdiesel
05-27-2013, 14:00
всяка една спортна хранителна добвка е полезна за тялото .. в дозировката е ключа ;)

redbul2
05-27-2013, 19:00
Ами например по тънката тарифа: комбинирани витамини "Суправит спорт актив",таблетки Суправит "Калций+магнезий+
цинк+витамин Д3+витамин Ц". Калцият и витамин Д заздравяват костите,цинкът увеличава тестостерона,магнезият стимулира ензимните системи в организма и мускулите в частност и подобрява биохимичните реакции.
Трибестанът е за батки над 30 години. На които тестостеронът е започнал да спада. Смята се,че трибестанът повишава значително хормона,когато той е понижен. Както в случая с по-възрастните мъже.
За сила креатин. За мускулна маса-суроватъчен протеин. За обща маса-гейнър.