PDA

View Full Version : Пиърсинг на веждата



SITYSI
05-27-2013, 12:27
Здравейте! От известно време обмислям да си сложа пиърсинг на веждата. За жалост в интернет няма много актуална информация като цяло; ( (Мненията са от около 4-5 години) Ако може някой запознат да обясни по-подробно за това дали боли ,дали остава белег и дали може да има някакви усложнения ще му бъда много благодарна! Освен това ако знаете добър специалист в Пловдив моля споделете ; )

JuStElly
05-27-2013, 16:28
Една приятелка си направи, след около 5 - 6 месеца нещо й се възпали и трябваше да го махне. Остана й малък белег, две точици, нищо повече. Не е фатално. И все пак да си кажа, според мен е грозно.

SITYSI
05-27-2013, 17:59
Е аз искам някаква по-нежна обица да си сложа: D не от онези метълските
Иначе мерси ^^

Safo
05-27-2013, 18:26
Възможно е да се възпали,но ако я поддържаш шанса е доста малък. Всеки пиърсинг боли,но хората са казали: "Търпи,бабо,за хубост." така,че ти си предценяваш колко можеш да носиш на болка. Тя не е голяма,но хората са различни и понасят различни неща.

tori
05-27-2013, 19:10
Е аз искам някаква по-нежна обица да си сложа: D не от онези метълските
Иначе мерси ^^
Кво значи метълска? Пише на нея, че е метълска ли? Щеш, не щеш ще е крива и с две винтчета пък дали са топчета, зарчета, динозаври или квото е там, не е важно.
Остават точици, чисти се с физиологичен разтвор, възможно е да се възпали или мигрира. Ако се сещаш за друго - питай. И, бтв къде не намери точно информация за пробиването и афтъркеъра, щото има, не е като да няма.

POLLINA
05-27-2013, 19:13
обеца там нямам и съм нямала за радост,защото ми е адски противно...
но със сигурност не боли, белег остава след махането,да. (зависи колко си я носил де)

не си пробивай веждата..

DragonLady
05-27-2013, 19:33
Едва ли цял живот ще си с обеца на веждата, след махането и белега е много грозна работа.

Mononoke-Hime
05-31-2013, 10:35
Аз си направих началото на тази година, болеше си, все пак ти правят дупка в кожата, но не е болка за умиране. Има малка възможност да се възпали, но ако го третираш както трябва едва ли ще има проблеми. Като си махнеш обецата има 2 точици, които след време вероятно ще се заличат, така че няма да има за какво да съжаляваш, ако ти харесва прави и не му мисли .
ПП: Намирам за изключително глупаво ,хора които си нямат хабер от това, да дават такива мнения, в повечето случаи подвеждащи ..като това над моето например.