PDA

View Full Version : моля помогнете ми



bojitooo
05-27-2013, 14:13
вчера питах майка си дали може да си оформя веждите или да отида на козметик .. тя ми каза , че съм още малка ,а аз съм на 11 така .. и днес преди час и нещо взех пинсетата и огледалцето и си го оформих ..не съм и казвала за това тогава се притесних не знам как да и кажа и дали ще ми се скара и така моля ви помогнете ми ..

chtlsy
05-27-2013, 14:16
Майка ти тъпа или сляпа е? Мислиш ли, че и сама няма да забележи и ще се налага да и казваш?

~The Smile~
05-27-2013, 14:21
Няма да ти се скара за такова нещо. Не се притеснявай напразно. Просто й се покажи и й кажи: "Добре ли съм ги направила?", а тя ще ти даде мнение, предполагам, и ако има нужда, ще оформи още.

Bojidaralina
05-27-2013, 15:39
според мен трябва да и кажеш или ако не искаш направи си бретон така няма да забележи поне 3 дена

Ivaaaaa
05-27-2013, 15:58
е и да не искаш ще забележи, обаче е много тъпо да не ти дава
не мисля, че ще ти се скара

JuStElly
05-27-2013, 16:24
Да не я беше питала, по - добре да си ги беше направила... сега е малко гадно така като ти е казала да не ги пипаш и ти да й се покажеш със тях, обаче в крайна сметка ти ще си ги носиш. Едва ли ще ти се скара.

sexa_na_kompleksa
05-28-2013, 07:44
Е, какво стана? ;д

bojitooo
05-28-2013, 11:59
засега не съм и казала и да и кажа какво изобщо да и кажа .. приятелките ми забелязаха тя вчера пътуваше и не е забелязала ..какво да и кажа според вас

strawberry88
05-28-2013, 12:29
според мен трябва да и кажеш или ако не искаш направи си бретон така няма да забележи поне 3 дена

:lol: :lol:

mayaaa
05-28-2013, 12:35
Майка ти тъпа или сляпа е? Мислиш ли, че и сама няма да забележи и ще се налага да и казваш?
+1
А и хубаво, че си си ги направила (и аз така щях да постъпя), ама преди това да беше помислила какво ще й кажеш, да беше се сетила, че ще ти се скара (предполагам) и чак тогава да си ги беше оправила. :-?
Иначе няма какво толкова да й кажеш, просто й се "показваш", тя ще забележи, ще те пита какво си си направила на веждите, ще ти се скара, може и да те накаже и след една седмица ще й мине....

според мен трябва да и кажеш или ако не искаш направи си бретон така няма да забележи поне 3 дена
Недей, недей, че ще вземе да те послуша.

BlackMeow
05-29-2013, 09:43
Ако не си се направила на палячо, едва ли ще ти се сърди жената.

bojitooo
05-29-2013, 16:49
какво според вас да и кажа ...вие какво казахте на вашите майки когато искахте да си ги оформите

sexa_na_kompleksa
05-29-2013, 18:54
Може да кажеш нещо от сорта на "Знам, че ти беше против, но аз така се харесвам повече..." Ако е готина, попитай я за съвет, как да си го оформяш, колко често, какво да правиш, за да не те боли и т.н. Ако ли пък не - бързо сменяй темата. ;д